Schedule & Scores for Friday, September 7, 2018

ClassAway   HomeLocation
Arrowhead27 @ 17Kettle Moraine  
Hudson49 @ 7Eau Claire North  
Homestead42 @ 17East (West Bend)  
Lancaster42 @ 0Luther  
West De Pere33 @ 14Luxemburg-Casco  
Sun Prairie49 @ 0Craig  
Plymouth41 @ 0Kettle Moraine Lutheran  
Appleton North56 @ 36Stevens Point  
Oak Creek29 @ 7Bradford/Reuther  
Seymour38 @ 28Xavier  
Watertown41 @ 14Monroe  
River Valley28 @ 35Westby  
Mount Horeb/Barneveld56 @ 28Beaver Dam  
Shiocton7 @ 31Amherst  
Menomonee Falls7 @ 42Marquette University Soccer  
DeForest7 @ 31Waunakee  
Somerset42 @ 21Prescott  
Verona35 @ 0West (Madison)  
Kimberly42 @ 14Oshkosh West  
St. Marys Springs28 @ 0Cedar Grove-Belgium  
La Crosse Central32 @ 8Aquinas (La Crosse)  
Monona Grove36 @ 0Edgewood  
Waupaca49 @ 0West (Green Bay)  
Brookfield Central47 @ 14Hale  
Franklin29 @ 6Case  
Two Rivers35 @ 0Brillion  
Jefferson20 @ 0Brodhead/Juda  
Marshfield24 @ 21Kaukauna  
Rice Lake34 @ 13Chippewa Falls  
Menomonie18 @ 25River Falls  
Freedom42 @ 7Oconto Falls  
Elk Mound41 @ 12Boyceville  
Stanley-Boyd6 @ 40Spencer/Columbus  
Owen-Withee0 @ 35Gilman  
Badger20 @ 27Burlington  
Medford36 @ 7Rhinelander  
Platteville28 @ 8Arcadia  
Fort Atkinson0 @ 40Oregon  
Preble16 @ 14De Pere  
Stratford49 @ 7Tomahawk  
Waterford24 @ 14Wilmot  
Mukwonago45 @ 14Oconomowoc  
Marshall7 @ 28Poynette  
St. Croix Central39 @ 0New Richmond  
Menasha52 @ 22Shawano Community  
Madison Memorial30 @ 27Middleton  
Appleton East7 @ 13Everest  
Wrightstown34 @ 0Clintonville  
Eau Claire Memorial31 @ 24Superior  
Grafton0 @ 14Whitefish Bay  
Muskego28 @ 27Catholic Memorial  
Oshkosh North0 @ 49Appleton West  
Mosinee17 @ 20Ashland  
Laconia6 @ 28Lomira  
Slinger13 @ 23Hartford  
Pulaski (Pulaski)35 @ 28Notre Dame Academy  
Merrill26 @ 14Wausau East  
Marinette8 @ 33Little Chute  
Ozaukee9 @ 3Random Lake  
East Troy27 @ 48McFarland  
Horlick57 @ 7Tremper  
Winneconne35 @ 0Campbellsport  
Lodi52 @ 0Westfield Area  
Glenwood City27 @ 12Durand  
Manitowoc Lutheran32 @ 12St. Mary Catholic/Valley Christian  
Iowa-Grant22 @ 13Southwestern  
Pittsville56 @ 8Tri-County  
Antigo28 @ 13Lakeland  
Randolph44 @ 6Deerfield  
Cuba City0 @ 27Fennimore  
Bloomer46 @ 20Ladysmith  
Kewaunee41 @ 12Southern Door  
West Salem0 @ 20Holmen  
Bangor46 @ 7New Lisbon  
Brown Deer14 @ 21Messmer/Shorewood  
Lake Mills20 @ 13Winnebago Lutheran Academy  
Ashwaubenon12 @ 49Bay Port  
Wausau West14 @ 53Hortonville  
Port Washington46 @ 20Cedarburg  
Barron6 @ 46Cumberland  
Catholic Central29 @ 25Shoreland Lutheran  
Stoughton26 @ 14Milton  
Baldwin-Woodville14 @ 6Osceola  
Pepin/Alma14 @ 38Cornell/Lake Holcombe  
Portage8 @ 34Baraboo  
New Glarus/Monticello10 @ 35Mauston  
Fond du Lac49 @ 6Kingsford MI  
New Berlin West13 @ 7Pewaukee  
Wauwatosa East7 @ 27West (Wauwatosa)  
Parker0 @ 35La Follette  
Bonduel35 @ 7Weyauwega-Fremont  
Dodgeville6 @ 26Viroqua  
South Milwaukee35 @ 28Greenfield  
Pardeeville0 @ 32Almond-Bancroft  
Highland0 @ 50Potosi/Cassville  
Onalaska21 @ 14Logan  
Denmark20 @ 27Fox Valley Lutheran  
Whitehall21 @ 22Augusta  
Flambeau0 @ 40Webster  
Kiel35 @ 0Roncalli  
Prairie du Chien26 @ 34Gale-Ettrick-Trempealeau  
Hurley62 @ 7Suring  
Eisenhower20 @ 7Greendale  
Wittenberg-Birnamwood6 @ 49Iola-Scandinavia  
Coleman30 @ 33Peshtigo  
Pecatonica/Argyle6 @ 8Black Hawk  
Wisconsin Dells19 @ 49Cambridge  
Richland Center0 @ 48Black River Falls  
Unity31 @ 8Clear Lake  
Whitewater18 @ 48Big Foot  
Auburndale6 @ 46Edgar  
Spring Valley13 @ 20Colby  
Indian Trail41 @ 0Park  
Mishicot20 @ 28Oostburg  
Elkhorn21 @ 10Delavan-Darien/Williams Bay  
Clinton8 @ 41Edgerton  
Pius XI14 @ 44Wisconsin Lutheran  
Howards Grove0 @ 18Reedsville  
Ripon14 @ 7Kewaskum  
Abbotsford41 @ 0Thorp  
Rio0 @ 45Lourdes  
Columbus20 @ 27Adams-Friendship  
Sauk Prairie7 @ 9Reedsburg  
East (Madison)13 @ 37Beloit Memorial  
Algoma19 @ 14Oconto  
Sparta17 @ 22Tomah  
Luther Prep41 @ 14Waterloo  
Altoona8 @ 41Fall Creek  
Rib Lake-Prentice14 @ 26Northland Pines  
Milwaukee Lutheran0 @ 2Cudahy  
Royall6 @ 25Melrose-Mindoro  
Mayville13 @ 41Omro  
Waupun7 @ 42Berlin  
Colfax6 @ 45Mondovi  
Amery14 @ 38Ellsworth  
Assumption46 @ 22Athens  
Newman47 @ 6Gillett  
Mineral Point42 @ 0Darlington  
Niagara/Goodman/Pembine42 @ 0Crandon  
Hayward/Lac Courte Oreilles12 @ 45Spooner  
Palmyra-Eagle6 @ 41Horicon/Hustisford  
Valders6 @ 13Sheboygan Falls  
Chetek-Weyerhaeuser6 @ 56Northwestern  
Independence/Gilmanton28 @ 14Eleva-Strum  
Almond-Bancroft16 @ Wild Rose  
Shullsburg34 @ 39Benton/Scales Mound  
Ithaca30 @ 14Wonewoc-Center/Weston  
Chequamegon14 @ 47Marathon  
Turtle Lake28 @ 55Grantsburg  
New Holstein28 @ 21Chilton  
Wabeno/Laona29 @ 26Three Lakes/Phelps  
Marion/Tigerton0 @ 41Rosholt  
Living Word Lutheran41 @ 8St. Johns Northwestern Military Academy  
Brookwood34 @ 12Cashton  
Florence34 @ 8Phillips  
Union Grove38 @ 0Westosha Central  
Shell Lake34 @ 19Northwood/Solon Springs  
Racine Lutheran8 @ 40Martin Luther  
Blair-Taylor0 @ 14Cochrane-Fountain City  
Gibraltar50 @ 14Lena/Aquinas  
Sevastopol44 @ 22Oneida Nation  
Cambria-Friesland30 @ 45Johnson Creek  
St. Francis32 @ 0Brookfield Academy  
Turner28 @ 22Evansville/Albany  
River Ridge52 @ 0Belmont  
Dodgeland13 @ 16Markesan  
Elcho/White Lake6 @ 62Crivitz  
Bay View/Conservatory of Lifelong Learning0 @ 30Bradley Tech  
Boscobel @ 8Nekoosa  
Boscobel14 @ 20Wild Rose  
Dominican39 @ 0St. Joseph  
Menominee Indian12 @ 50Clayton  
Elmwood/Plum City59 @ 23Cameron  
Luck38 @ 18Bruce  
New Auburn0 @ 48Prairie Farm  
Wayland Academy0 @ 2Fall River  
Hamilton (Sussex)0 @ 3Brookfield East  
West (Waukesha)21 @ 7Germantown  
North (Waukesha)45 @ 13South (Waukesha)  
West (West Bend)6 @ 7Nicolet  
Lincoln (Manitowoc)14 @ 35Southwest  
East (Green Bay)15 @ 42New London  
South (Sheboygan)28 @ 0North (Sheboygan)  
Lincoln (Wisconsin Rapids) @ 0Clayton  
Madison University0 @ 54Hamilton/Audubon  
Custer24 @ 8North  
Wautoma0 @ 35Lakeside Lutheran  
Belleville28 @ 0Nekoosa  
Loyal46 @ 8Greenwood  
Washington/Milwaukee Academy of Science/CEO Leadership Academy14 @ 61King  
Sheboygan Area Lutheran/Kohler/Sheboygan County Christian6 @ 41Hilbert  
Madison University/Universal6 @ Hamilton/Audubon  
Wauzeka-Steuben/Seneca44 @ 6North Crawford  
Neillsville/Granton6 @ 22Cadott  
Pulaski/Milwaukee Arts/Carmen Science & Tech South0 @ 21South (Milwaukee)  
Judah Christian IL @ 6Oakfield  

Legend:

Playoff Game
##
SRS Prediction (The team is favored by that many points.)