Schedule & Scores for Friday, September 21, 2018

ClassAway   HomeLocation
Middleton46 @ 0Parker  
La Follette6 @ 50Sun Prairie  
Arrowhead35 @ 28Oconomowoc  
Homestead50 @ 26Nicolet  
Whitefish Bay6 @ 26East (West Bend)  
West De Pere45 @ 0Seymour  
Waunakee51 @ 0Sauk Prairie  
Plymouth42 @ 7Ripon  
Regis42 @ 6Durand  
River Valley27 @ 17Lancaster  
Mount Horeb/Barneveld57 @ 32Reedsburg  
Southwest42 @ 7South (Sheboygan)  
Germantown33 @ 7West (Wauwatosa)  
Somerset40 @ 42New Richmond  
Kimberly38 @ 0Neenah  
Big Foot12 @ 51McFarland  
La Crosse Central12 @ 17Sparta  
Waupaca37 @ 8East (Green Bay)  
Brookfield Central22 @ 28Marquette University Soccer  
Little Chute23 @ 3Fox Valley Lutheran  
Little Wolf15 @ 49Iola-Scandinavia  
Lakeside Lutheran41 @ 13Luther Prep  
Marshfield52 @ 18Lincoln (Wisconsin Rapids)  
Rice Lake52 @ 6Eau Claire North  
Catholic Memorial26 @ 7Kettle Moraine  
Menomonie20 @ 17Hudson  
Freedom21 @ 13Luxemburg-Casco  
Athens26 @ 54Loyal  
Holmen58 @ 0Aquinas (La Crosse)  
Edgar48 @ 0Laconia  
West (Green Bay)0 @ 55Menasha  
Elk Mound42 @ 14Colfax  
Stanley-Boyd14 @ 12Osseo-Fairchild  
Greendale13 @ 6New Berlin West  
Hortonville22 @ 14Oshkosh West  
Badger28 @ 0Delavan-Darien/Williams Bay  
Roncalli6 @ 49New Holstein  
Prescott23 @ 47Osceola  
Chilton28 @ 21Two Rivers  
Mukwonago35 @ 0Hale  
Marshall18 @ 13New Glarus/Monticello  
Lake Country Lutheran47 @ 0St. Johns Northwestern Military Academy  
Spencer/Columbus41 @ 0Colby  
Madison Memorial10 @ 28Verona  
Appleton East14 @ 7Appleton West  
Wrightstown51 @ 19Oconto Falls  
Eau Claire Memorial7 @ 48River Falls  
Grafton63 @ 7Cedarburg  
Muskego63 @ 0South (Waukesha)  
Marathon @ 19Edgar  
Marathon6 @ 35Auburndale  
Everest13 @ 20Escanaba MI  
Mosinee42 @ 21Rhinelander  
Merrill18 @ 30Lakeland  
Marinette28 @ 7Clintonville  
Burlington24 @ 0Westosha Central  
East Troy35 @ 21Brodhead/Juda  
Superior26 @ 7Chippewa Falls  
Westby26 @ 24Arcadia  
Edgewood37 @ 6Fort Atkinson  
Horlick32 @ 20Case  
Clayton44 @ 20Prairie Farm  
Lodi27 @ 7Poynette  
Glenwood City0 @ 35Mondovi  
Craig34 @ 6East (Madison)  
Manitowoc Lutheran7 @ 53Reedsville  
Cedar Grove-Belgium34 @ 0Oostburg  
Iowa-Grant6 @ 42Mineral Point  
Antigo18 @ 22Medford  
De Pere14 @ 37Pulaski (Pulaski)  
Randolph0 @ 35Lourdes  
Cuba City24 @ 8Boscobel  
Messmer/Shorewood15 @ 12Greenfield  
Gale-Ettrick-Trempealeau59 @ 0Luther  
Bloomer22 @ 36Cumberland  
Monroe15 @ 48Monona Grove  
Kewaunee54 @ 0Sturgeon Bay  
West Salem35 @ 7Logan  
West Allis Central0 @ 55Eisenhower  
Frederic36 @ 8New Auburn  
Cumberland6 @ East Providence RI  
King20 @ 14Marshall/Carmen Science & Tech Northwest/Juneau/Milwaukee School of Languages  
Ashwaubenon13 @ 10Lincoln (Manitowoc)  
Wausau West0 @ 21Stevens Point  
Port Washington18 @ 37Slinger  
Barron14 @ 27Chetek-Weyerhaeuser  
Parkview14 @ 48Dodgeland  
Beaver Dam42 @ 15Portage  
Fall Creek19 @ 20Cadott  
Stoughton10 @ 35Oregon  
Baldwin-Woodville13 @ 20Ellsworth  
Hillsboro14 @ 28Royall  
Weyauwega-Fremont22 @ 28Pacelli  
Pepin/Alma28 @ 38Turtle Lake  
Milton13 @ 26Watertown  
Omro14 @ 46St. Marys Springs  
Gilman42 @ 6Assumption  
Sheboygan Falls28 @ 0Brillion  
Wauwatosa East6 @ 56Brookfield East  
Bonduel13 @ 21Amherst  
Tremper31 @ 14Park  
Notre Dame Academy14 @ 35Bay Port  
Onalaska43 @ 13Tomah  
Cochrane-Fountain City0 @ 57Bangor  
Whitnall35 @ 36South Milwaukee  
Flambeau12 @ 50Elmwood/Plum City  
Kiel38 @ 0Valders  
Prairie du Chien44 @ 7Dodgeville  
Shawano Community8 @ 40Denmark  
Wittenberg-Birnamwood26 @ 27Shiocton  
Spooner30 @ 6Ladysmith  
Wisconsin Dells58 @ 0Westfield Area  
Richland Center0 @ 49Platteville  
Whitewater22 @ 21Evansville/Albany  
Grantsburg49 @ 6Unity  
New Lisbon0 @ 38Brookwood  
Fennimore58 @ 14Southwestern  
New London19 @ 6Xavier  
Spring Valley41 @ 16Boyceville  
South (Milwaukee)23 @ 44Bradley Tech  
Indian Trail13 @ 3Oak Creek  
Mishicot18 @ 55Hilbert  
Baraboo7 @ 42DeForest  
Lourdes21 @ Wayland Academy  
Elkhorn7 @ 42Waterford  
Clinton8 @ 27Jefferson  
Pius XI0 @ 59Pewaukee  
Howards Grove29 @ 0Random Lake  
Abbotsford41 @ 14Greenwood  
Oconto19 @ 38Peshtigo  
Columbus21 @ 43Lake Mills  
Kettle Moraine Lutheran0 @ 35Kewaskum  
Wild Rose41 @ 0Tri-County  
Martin Luther68 @ 7Catholic Central  
Cambridge21 @ 6Darlington  
North (Sheboygan)21 @ 42Preble  
Algoma12 @ 36Coleman  
Altoona7 @ 14Neillsville/Granton  
Rib Lake-Prentice0 @ 41Stratford  
Milwaukee Lutheran20 @ 34Wisconsin Lutheran  
Mayville48 @ 14St. Mary Catholic/Valley Christian  
Waupun0 @ 55Winneconne  
Beloit Memorial13 @ 38West (Madison)  
Amery0 @ 56St. Croix Central  
Crivitz57 @ 14Suring  
Berlin40 @ 12Campbellsport  
Southern Door32 @ 57Menominee MI  
Melrose-Mindoro55 @ 0Augusta  
Montello/Princeton/Green Lake6 @ 8Pardeeville  
Fall River6 @ 14Johnson Creek  
Kaukauna23 @ 41Appleton North  
Hayward/Lac Courte Oreilles16 @ 43Northwestern  
De Soto8 @ 0Riverdale  
Ashland46 @ 6Northland Pines  
Independence/Gilmanton16 @ 14Whitehall  
Almond-Bancroft35 @ 0Rosholt  
Horace Mann0 @ 42Palmyra-Eagle  
Shullsburg56 @ 7North Crawford  
Ithaca50 @ 0Kickapoo/La Farge  
Chequamegon6 @ 42Tomahawk  
Clear Lake24 @ 28Pittsville  
Wabeno/Laona18 @ 6Crandon  
Marion/Tigerton0 @ 2Pittsville  
Webster50 @ 13Cameron  
Mauston31 @ 7Adams-Friendship  
Eleva-Strum34 @ 7Blair-Taylor  
Cudahy7 @ 13Brown Deer  
Viroqua26 @ 0Black River Falls  
Living Word Lutheran27 @ 29St. Francis  
Florence44 @ 12Edwards  
Oconto Falls @ 13Peshtigo  
Union Grove7 @ 24Wilmot  
Shell Lake24 @ 44Siren  
Markesan2 @ 40Horicon/Hustisford  
Lomira13 @ 24Winnebago Lutheran Academy  
Thorp14 @ 53Owen-Withee  
Sevastopol60 @ 12Menominee Indian  
Wausaukee46 @ 12Lena/Aquinas  
Cambria-Friesland22 @ 28Rio  
Turner16 @ 52Edgerton  
River Ridge15 @ 22Highland  
Elcho/White Lake0 @ 54Hurley  
Shoreland Lutheran14 @ 16St. Joseph  
HOPE Christian0 @ 38University School of Milwaukee  
Oakfield24 @ 42Elkhart Lake-Glenbeulah  
Gillett6 @ 48Wisconsin Heights  
Kenosha Christian Life0 @ 28Brookfield Academy  
Northwood/Solon Springs63 @ 30Winter/Birchwood  
Wayland Academy14 @ 56Deerfield  
North (Waukesha)0 @ 35West (Waukesha)  
West (West Bend)6 @ 33Hartford  
North0 @ 46Vincent/Destiny  
Madison University6 @ 46Reagan Prep  
Custer36 @ 0Pulaski/Milwaukee Arts/Carmen Science & Tech South  
Wautoma48 @ 21Nekoosa  
Belleville42 @ 0Waterloo  
Mellen46 @ 38Washburn/Bayfield  
Bradford/Reuther7 @ 41Franklin  
Washington/Milwaukee Academy of Science/CEO Leadership Academy28 @ 42Bay View/Conservatory of Lifelong Learning  
Cornell/Lake Holcombe54 @ 28St. Croix Falls  
Sheboygan Area Lutheran/Kohler/Sheboygan County Christian0 @ 7Ozaukee  
Madison University/Universal8 @ Reagan Prep  
Mercer/Butternut44 @ 82Bruce  
Three Lakes/Phelps22 @ 61Niagara/Goodman/Pembine  
Wonewoc-Center/Weston6 @ 48Wauzeka-Steuben/Seneca  
Forest Park MI 32 @ 18Phillips  

Legend:

Playoff Game
##
SRS Prediction (The team is favored by that many points.)