Schedule & Scores for Friday, September 14, 2018

ClassAway   HomeLocation
La Follette10 @ 17Craig  
Marquette University Soccer49 @ 0Wauwatosa East  
Brookfield East35 @ 6Menomonee Falls  
Hudson16 @ 7Superior  
Whitefish Bay20 @ 42Homestead  
Amherst48 @ 0Weyauwega-Fremont  
Waunakee70 @ 6Portage  
Sun Prairie43 @ 35Verona  
Appleton North47 @ 7Appleton East  
Oak Creek20 @ 28Franklin  
Wisconsin Lutheran14 @ 47Greendale  
Regis35 @ 0Altoona  
Shiocton13 @ 54Little Wolf  
Durand21 @ 28Elk Mound  
Southwest21 @ 44Ashwaubenon  
Big Foot34 @ 26Clinton  
St. Marys Springs42 @ 7Winnebago Lutheran Academy  
Pewaukee37 @ 13West Allis Central  
Cedarburg29 @ 7West (West Bend)  
Waupaca14 @ 17Freedom  
Bay Port28 @ 0Pulaski (Pulaski)  
Two Rivers29 @ 7New Holstein  
Catholic Memorial26 @ 7Hamilton (Sussex)  
Stevens Point7 @ 13Marshfield  
Edgar64 @ 0Chequamegon  
Brillion0 @ 42Kiel  
Black River Falls54 @ 12Luther  
West (Green Bay)0 @ 70East (Green Bay)  
Stanley-Boyd29 @ 22Cadott  
Hortonville20 @ 63Fond du Lac  
Hilbert29 @ 28Howards Grove  
Oconomowoc34 @ 35North (Waukesha)  
Logan10 @ 22La Crosse Central  
Platteville12 @ 35Lancaster  
Osceola7 @ 14Amery  
Fort Atkinson0 @ 49Monona Grove  
Arcadia6 @ 3Viroqua  
Greenwood14 @ 12Athens  
Chilton26 @ 13Sheboygan Falls  
Reedsburg38 @ 0Beaver Dam  
McFarland45 @ 6Whitewater  
Aquinas (La Crosse)6 @ 34West Salem  
Pacelli20 @ 14Wittenberg-Birnamwood  
St. Croix Central56 @ 14Baldwin-Woodville  
Menasha34 @ 28New London  
Spencer/Columbus46 @ 16Neillsville/Granton  
Hale7 @ 63Germantown  
Sturgeon Bay6 @ 52Coleman  
River Falls61 @ 44Rice Lake  
Marathon0 @ 6Rib Lake-Prentice  
St. Catherines44 @ 7Dominican  
Brodhead/Juda27 @ 32Turner  
Everest21 @ 14Wausau West  
Kewaskum0 @ 35Plymouth  
Ozaukee21 @ 20Turtle Lake  
Tomah7 @ 60Holmen  
Burlington14 @ 42Waterford  
Wausau East14 @ 40Lincoln (Wisconsin Rapids)  
Edgewood14 @ 23Watertown  
Winneconne15 @ 14Berlin  
Mondovi13 @ 12Osseo-Fairchild  
Boyceville8 @ 42Colfax  
Suring0 @ 34Niagara/Goodman/Pembine  
Cameron26 @ 62St. Croix Falls  
Peshtigo39 @ 6Crandon  
Gale-Ettrick-Trempealeau8 @ 43Westby  
Luxemburg-Casco49 @ 20Marinette  
Wilmot17 @ 15Elkhorn  
Fox Valley Lutheran28 @ 42Wrightstown  
Monroe6 @ 13Stoughton  
Bangor46 @ 6Hillsboro  
Edgerton34 @ 7Jefferson  
Brown Deer15 @ 16Whitnall  
Campbellsport22 @ 9Kettle Moraine Lutheran  
Kettle Moraine7 @ 49Muskego  
Hartford25 @ 35Port Washington  
Fall Creek21 @ 34Colby  
Omro28 @ 7Lomira  
New Glarus/Monticello13 @ 9Belleville  
Gilman55 @ 6Thorp  
Deerfield0 @ 54Cambria-Friesland  
New Richmond48 @ 7Prescott  
Ellsworth16 @ 44Somerset  
Iola-Scandinavia47 @ 12Bonduel  
Nicolet7 @ 28Grafton  
Oshkosh West20 @ 37Kaukauna  
Tremper7 @ 23Bradford/Reuther  
Northwestern35 @ 12Bloomer  
Dodgeville59 @ 17Richland Center  
South Milwaukee21 @ 24Messmer/Shorewood  
Rhinelander13 @ 24Antigo  
Pardeeville12 @ 22Palmyra-Eagle  
Reedsville41 @ 0Mishicot  
Cochrane-Fountain City @ 19Independence IA  
Cochrane-Fountain City16 @ 8Independence/Gilmanton  
Black Hawk64 @ 38Benton/Scales Mound  
Kickapoo/La Farge20 @ 40De Soto  
Whitehall0 @ 49Melrose-Mindoro  
Darlington8 @ 42Fennimore  
Prairie du Chien33 @ 6River Valley  
Eisenhower24 @ 6New Berlin West  
Shawano Community19 @ 42Seymour  
Xavier7 @ 49West De Pere  
Poynette14 @ 47Lake Mills  
Pecatonica/Argyle50 @ 0Belmont  
Spooner49 @ 12Barron  
Chippewa Falls67 @ 65Eau Claire Memorial  
Neenah44 @ 6Oshkosh North  
Unity33 @ 13Cornell/Lake Holcombe  
Case20 @ 41Indian Trail  
Park6 @ 41Horlick  
Spring Valley26 @ 16Glenwood City  
Rosholt6 @ 0Wild Rose  
Baraboo14 @ 24Mount Horeb/Barneveld  
Lourdes56 @ 14Wayland Academy  
McDonell Central22 @ 49Phillips  
Lakeland27 @ 45Mosinee  
Ripon56 @ 19Waupun  
Johnson Creek45 @ 8Rio  
Westfield Area6 @ 49Nekoosa  
Oconto0 @ 45Kewaunee  
Columbus6 @ 41Lakeside Lutheran  
Sauk Prairie7 @ 46DeForest  
Greenfield46 @ 50Milwaukee Lutheran  
East (Madison)32 @ 14Parker  
Martin Luther67 @ 12Shoreland Lutheran  
North (Sheboygan)13 @ 60De Pere  
Sparta55 @ 62Onalaska  
Westosha Central14 @ 51Badger  
Luther Prep14 @ 34Lodi  
St. Johns Northwestern Military Academy0 @ 53St. Francis  
Waterloo14 @ 49Cambridge  
Oregon38 @ 13Milton  
Random Lake28 @ 0Sheboygan Area Lutheran/Kohler/Sheboygan County Christian  
Appleton West7 @ 45Kimberly  
Mayville34 @ 0Laconia  
Eau Claire North0 @ 42Menomonie  
Beloit Memorial6 @ 42Middleton  
Assumption6 @ 41Abbotsford  
Crivitz35 @ 0Wabeno/Laona  
Southern Door16 @ 7Algoma  
Newman55 @ 34Oneida Nation  
Mineral Point54 @ 18Marshall  
Fall River35 @ 6Randolph  
Cashton7 @ 32New Lisbon  
Clintonville14 @ 42Little Chute  
Tomahawk0 @ 35Auburndale  
North Crawford14 @ 48Ithaca  
Ashland32 @ 20Merrill  
Valders37 @ 20Roncalli  
Chetek-Weyerhaeuser26 @ 64Cumberland  
Almond-Bancroft42 @ 7Blair-Taylor  
Southwestern3 @ 36Cuba City  
Webster6 @ 45Grantsburg  
Mauston36 @ 24Wautoma  
Cudahy42 @ 7Pius XI  
Oostburg7 @ 27Manitowoc Lutheran  
Oconto Falls0 @ 59Denmark  
Markesan50 @ 8Parkview  
Lena/Aquinas @ 5Bowler/Gresham Community  
Ladysmith26 @ 44Hayward/Lac Courte Oreilles  
Augusta6 @ 46Eleva-Strum  
Wisconsin Heights12 @ 46Oakfield  
Adams-Friendship14 @ 6Wisconsin Dells  
River Ridge33 @ 36Wauzeka-Steuben/Seneca  
Tri-County30 @ 16Marion/Tigerton  
Dodgeland0 @ 35Pittsville  
Boscobel14 @ 26Iowa-Grant  
Gillett30 @ 80Gibraltar  
Menominee Indian0 @ 50Wausaukee  
Elmwood/Plum City32 @ 14Pepin/Alma  
Prairie Farm52 @ 34Frederic  
Luck64 @ 23Siren  
New Auburn @ 5Lincoln (Wisconsin Rapids)  
Bruce28 @ 46Clayton  
Elkhart Lake-Glenbeulah30 @ 34Edwards  
West (Madison)13 @ 35Madison Memorial  
West (Waukesha)35 @ 34Mukwonago  
South (Waukesha)14 @ 41Arrowhead  
East (West Bend)18 @ 21Slinger  
Lincoln (Manitowoc)14 @ 33Notre Dame Academy  
West (Wauwatosa)7 @ 40Brookfield Central  
West (Wauwatosa) @ 4Brookfield East  
South (Sheboygan)0 @ 20Preble  
Northland Pines27 @ 49Hurley  
Loyal52 @ 15Owen-Withee  
Evansville/Albany20 @ 41East Troy  
Vincent/Destiny32 @ 0Pulaski/Milwaukee Arts/Carmen Science & Tech South  
Horicon/Hustisford38 @ 7Montello/Princeton/Green Lake  
Delavan-Darien/Williams Bay2 @ 35Union Grove  
Mercer/Butternut6 @ 54Northwood/Solon Springs  
Three Lakes/Phelps68 @ 30Elcho/White Lake  
Wonewoc-Center/Weston8 @ 22Riverdale  
St. Mary Catholic/Valley Christian6 @ 69Cedar Grove-Belgium  
Washburn/Bayfield16 @ 62Shell Lake  
Northeastern Wisconsin Lutheran/Providence Academy16 @ 64Sevastopol  
Menominee MI 7 @ 26Medford  
Marengo IL 33 @ 34Stratford  
Carney-Nadeau MI 6 @ 62Florence  

Legend:

Playoff Game
##
SRS Prediction (The team is favored by that many points.)