Schedule & Scores for Friday, August 24, 2018

ClassAway   HomeLocation
Middleton22 @ 27Verona  
La Follette13 @ 37Madison Memorial  
Brookfield East13 @ 17Marquette University Soccer  
Arrowhead7 @ 35Muskego  
Hudson48 @ 20Stevens Point  
West De Pere35 @ 0New London  
Appleton North19 @ 22Neenah  
Seymour35 @ 0West (Green Bay)  
Watertown7 @ 37Waunakee  
Durand17 @ 15Prescott  
Menomonee Falls35 @ 0Hale  
St. Marys Springs34 @ 0Amherst  
Monona Grove49 @ 14Portage  
Pewaukee0 @ 31Eisenhower  
Waupaca14 @ 6Shawano Community  
Little Chute36 @ 0Oconto Falls  
Lakeside Lutheran35 @ 20Elkhorn  
Colby28 @ 6Neillsville/Granton  
Jefferson7 @ 35McFarland  
Marshfield35 @ 6Appleton West  
Rice Lake36 @ 33New Richmond  
Brillion26 @ 6Weyauwega-Fremont  
Black River Falls8 @ 50Tomah  
Elk Mound7 @ 49St. Croix Central  
Stanley-Boyd34 @ 0Marshall  
Greendale43 @ 6Greenfield  
Medford8 @ 35Chippewa Falls  
Fort Atkinson8 @ 61Beaver Dam  
Nekoosa6 @ 32River Valley  
Arcadia56 @ 7Whitehall  
Chilton49 @ 6Sturgeon Bay  
Waterford34 @ 17Indian Trail  
Mukwonago31 @ 28Kettle Moraine  
Lake Country Lutheran42 @ 0Darlington  
Appleton East20 @ 6Oshkosh North  
Wrightstown18 @ 7Denmark  
Eau Claire Memorial12 @ 44La Crosse Central  
River Falls49 @ 12Ellsworth  
Grafton21 @ 17East (West Bend)  
St. Catherines39 @ 7Union Grove  
Everest0 @ 49Fond du Lac  
Kewaskum21 @ 14Merrill  
Mosinee14 @ 42Onalaska  
Slinger28 @ 7Nicolet  
Ozaukee7 @ 20Reedsville  
Wausau East14 @ 20Southern Door  
East Troy45 @ 13Whitewater  
Superior41 @ 20Somerset  
Westby27 @ 26Sparta  
Edgewood21 @ 0Sauk Prairie  
Winneconne7 @ 27Omro  
Clayton38 @ 16Winter/Birchwood  
Boyceville0 @ 42Clear Lake  
Manitowoc Lutheran28 @ 20Algoma  
Cameron6 @ 56Cumberland  
Pittsville21 @ 12Rib Lake-Prentice  
Antigo8 @ 28Stratford  
Peshtigo28 @ 26Bonduel  
Cuba City14 @ 41Lancaster  
Messmer/Shorewood28 @ 27Cudahy  
Bloomer42 @ 14Lakeland  
Wilmot14 @ 44Franklin  
Fox Valley Lutheran6 @ 34Luxemburg-Casco  
Monroe0 @ 47DeForest  
Kewaunee47 @ 14Two Rivers  
West Salem14 @ 6Gale-Ettrick-Trempealeau  
West Allis Central7 @ 44Wisconsin Lutheran  
Edgerton25 @ 12Evansville/Albany  
Frederic6 @ 58Northwood/Solon Springs  
Lake Mills35 @ 0New Glarus/Monticello  
Port Washington15 @ 8Whitefish Bay  
Hartford49 @ 14Cedarburg  
Parkview6 @ 46Belleville  
Hillsboro20 @ 8Kickapoo/La Farge  
Pepin/Alma20 @ 12Independence/Gilmanton  
Milton0 @ 6Reedsburg  
Gilman6 @ 30Abbotsford  
Sheboygan Falls0 @ 42Plymouth  
Parker0 @ 41Craig  
Iola-Scandinavia21 @ 0Marathon  
Oshkosh West23 @ 29Wausau West  
Tremper34 @ 18King  
Northwestern38 @ 7Osceola  
Dodgeville8 @ 24Mineral Point  
South Milwaukee41 @ 18Brown Deer  
Pardeeville28 @ 14Randolph  
Highland26 @ 22Shullsburg  
Osseo-Fairchild20 @ 40Spencer/Columbus  
Black Hawk14 @ 7Potosi/Cassville  
Whitnall2 @ 0Milwaukee Lutheran  
Kiel45 @ 7Ripon  
Prairie du Chien47 @ 13Brookwood  
Wittenberg-Birnamwood43 @ 0Crandon  
Pecatonica/Argyle43 @ 0Ithaca  
Wisconsin Dells0 @ 40Lodi  
Richland Center0 @ 54Fennimore  
Unity35 @ 0Owen-Withee  
Case0 @ 41Lincoln-Way West IL  
Auburndale22 @ 34Little Wolf  
Mishicot0 @ 41Cedar Grove-Belgium  
Rosholt0 @ 27Shiocton  
Baraboo14 @ 28Stoughton  
Lourdes13 @ 0Assumption  
McDonell Central20 @ 48Newman  
Clinton6 @ 20Brodhead/Juda  
Howards Grove44 @ 16St. Mary Catholic/Valley Christian  
Westfield Area6 @ 46Montello/Princeton/Green Lake  
Rio0 @ 44Almond-Bancroft  
Oconto12 @ 35Roncalli  
Columbus14 @ 34Platteville  
Kettle Moraine Lutheran16 @ 31Luther Prep  
Martin Luther41 @ 15University School of Milwaukee  
Cambridge35 @ 14Cochrane-Fountain City  
Altoona12 @ 8Cadott  
Waterloo13 @ 56Palmyra-Eagle  
Oregon30 @ 41Mount Horeb/Barneveld  
Random Lake0 @ 62Hilbert  
Mayville0 @ 35Horicon/Hustisford  
Beloit Memorial0 @ 35Sun Prairie  
Amery22 @ 24Glenwood City  
Berlin35 @ 0Wautoma  
Melrose-Mindoro41 @ 12Greenwood  
Fall River20 @ 0Wild Rose  
Kaukauna18 @ 25Hortonville  
Cashton19 @ 26Luther  
Clintonville0 @ 35Freedom  
De Soto30 @ 2Blair-Taylor  
Brookfield Academy27 @ 0Deerfield  
Tomahawk14 @ 7Rhinelander  
Ashland38 @ 14Hurley  
Valders41 @ 20Winnebago Lutheran Academy  
Chetek-Weyerhaeuser26 @ 16St. Croix Falls  
Chequamegon13 @ 27Barron  
New Holstein58 @ 7Waupun  
More0 @ 35St. Francis  
Southwestern19 @ 0North Crawford  
Webster0 @ 34Turtle Lake  
Mauston42 @ 0Laconia  
Viroqua26 @ 0Royall  
Benton/Scales Mound36 @ 0Belmont  
Florence44 @ 0Lena/Aquinas  
Markesan35 @ 7River Ridge  
Racine Lutheran24 @ 0Park  
Lomira28 @ 6Campbellsport  
Augusta22 @ 40Athens  
Wausaukee0 @ 36Sevastopol  
Adams-Friendship6 @ 16Poynette  
Turner47 @ 15Big Foot  
Dodgeland34 @ 14Cambria-Friesland  
Shoreland Lutheran18 @ 54Johnson Creek  
Bay View/Conservatory of Lifelong Learning0 @ 61Riverside University/Meir  
Boscobel6 @ 40Riverdale  
HOPE Christian8 @ 49St. Joseph  
Dominican60 @ 6SWCHA Saints  
Bowler/Gresham Community0 @ 2Oneida Nation  
Elmwood/Plum City8 @ 32Spring Valley  
Prairie Farm6 @ 0Siren  
Luck48 @ 32Shell Lake  
New Auburn18 @ 24Mellen  
Bruce54 @ 0Washburn/Bayfield  
Elkhart Lake-Glenbeulah30 @ 6Christian Life/Keith Country Day/Our Lady of the Sacred Heart Academy IL  
West (Madison)46 @ 13East (Madison)  
Hamilton (Sussex)16 @ 14West (Wauwatosa)  
West (Waukesha)46 @ 13South (Waukesha)  
North (Waukesha)13 @ 42Catholic Memorial  
West (West Bend)7 @ 38Homestead  
East (Green Bay)17 @ 23Xavier  
North0 @ 71Delavan-Darien/Williams Bay  
Custer0 @ 26Vincent/Destiny  
Northland Pines48 @ 20Niagara/Goodman/Pembine  
Hayward8 @ 35Grantsburg  
Loyal6 @ 28Bangor  
Bradford/Reuther24 @ 16Badger  
Sheboygan Area Lutheran/Kohler/Sheboygan County Christian7 @ 10Oostburg  
Hamilton/Audubon42 @ 12Bradley Tech  
Wauzeka-Steuben/Seneca14 @ 6Iowa-Grant  
Wonewoc-Center/Weston16 @ 32New Lisbon  
Pulaski/Milwaukee Arts/Carmen Science & Tech South0 @ 36Reagan Prep  
Carmel IL 7 @ 17Oak Creek  
Kingsford MI 7 @ 14Menasha  
Woodstock North IL 42 @ 20Westosha Central  

Legend:

Playoff Game
##
SRS Prediction (The team is favored by that many points.)