Schedule & Scores for Friday, October 12, 2018

ClassAway   HomeLocation
Middleton35 @ 27La Follette  
Marquette University Soccer37 @ 14West (Wauwatosa)  
Brookfield East49 @ 14Hale  
Hudson7 @ 17Chippewa Falls  
Hudson @ Appleton North  
Lancaster35 @ 12Dodgeville  
Waunakee63 @ 0Beaver Dam  
Sun Prairie42 @ 6West (Madison)  
Plymouth54 @ 0Waupun  
Oak Creek50 @ 0Park  
Wisconsin Lutheran42 @ 28Milwaukee Lutheran  
Seymour7 @ 40Menasha  
Regis42 @ 8Neillsville/Granton  
Shiocton26 @ 34Weyauwega-Fremont  
Durand14 @ 45Mondovi  
Menomonee Falls10 @ 34Brookfield Central  
DeForest47 @ 0Portage  
Southwest55 @ 22North (Sheboygan)  
Somerset24 @ 42St. Croix Central  
St. Marys Springs46 @ 7Lomira  
La Crosse Central41 @ 12West Salem  
Monona Grove35 @ 14Watertown  
Pewaukee42 @ 20Whitnall  
Cedarburg22 @ 20Nicolet  
Waupaca14 @ 31Xavier  
Little Chute38 @ 28Wrightstown  
Two Rivers14 @ 21Sheboygan Falls  
Lakeside Lutheran35 @ 19Lodi  
Jefferson23 @ 14Whitewater  
Marshfield36 @ 6Wausau West  
Rice Lake33 @ 21Superior  
Stevens Point7 @ 42Fond du Lac  
Menomonie35 @ 21Eau Claire Memorial  
Edgar26 @ 20Stratford  
Black River Falls7 @ 50Gale-Ettrick-Trempealeau  
Elk Mound47 @ 15Glenwood City  
Stanley-Boyd21 @ 31Colby  
Greendale48 @ 13South Milwaukee  
Owen-Withee43 @ 20Athens  
Hortonville34 @ 6Oshkosh North  
Hilbert48 @ 22St. Mary Catholic/Valley Christian  
Medford12 @ 28Ashland  
Roncalli34 @ 14Brillion  
Prescott6 @ 52Ellsworth  
Oconomowoc21 @ 37Kettle Moraine  
Logan27 @ 14Tomah  
Platteville2 @ 35River Valley  
Osceola13 @ 46New Richmond  
Fort Atkinson0 @ 47Stoughton  
Nekoosa20 @ 40Adams-Friendship  
Greenwood0 @ 41Gilman  
Preble6 @ 48Bay Port  
Chilton7 @ 21Valders  
Waterford38 @ 0Delavan-Darien/Williams Bay  
Mukwonago21 @ 28Muskego  
Spencer/Columbus49 @ 20Altoona  
Madison Memorial41 @ 27Craig  
Appleton East13 @ 34Kimberly  
Sturgeon Bay0 @ 44Algoma  
Marathon18 @ 20Tomahawk  
St. Catherines41 @ 7St. Joseph  
Brodhead/Juda13 @ 42McFarland  
Kewaskum8 @ 24Campbellsport  
Laconia20 @ 18Howards Grove  
Slinger14 @ 35Homestead  
Pulaski (Pulaski)48 @ 3Lincoln (Manitowoc)  
Ozaukee14 @ 7Manitowoc Lutheran  
Wausau East8 @ 48Mosinee  
Edgewood27 @ 23Milton  
Winneconne45 @ 0Ripon  
Suring18 @ 7Wabeno/Laona  
Iowa-Grant8 @ 42Cuba City  
Cameron0 @ 53Unity  
Pittsville35 @ 0Flambeau  
Antigo28 @ 8Merrill  
Peshtigo22 @ 38Kewaunee  
De Pere13 @ 17Notre Dame Academy  
Randolph0 @ 31Cambria-Friesland  
Bloomer56 @ 20Hayward/Lac Courte Oreilles  
Wilmot34 @ 6Westosha Central  
Fox Valley Lutheran24 @ 14Marinette  
Monroe31 @ 34Oregon  
West Allis Central14 @ 37Greenfield  
Edgerton21 @ 15Big Foot  
Frederic34 @ 42Bruce  
Cumberland47 @ 22Ladysmith  
Port Washington20 @ 37Grafton  
Hartford14 @ 28Whitefish Bay  
Pepin/Alma30 @ 14Clear Lake  
New Glarus/Monticello21 @ 49Cambridge  
New Berlin West41 @ 0Cudahy  
Parker0 @ 34Beloit Memorial  
Iola-Scandinavia31 @ 15Amherst  
Bonduel50 @ 20Pacelli  
Northwestern76 @ 6Barron  
Rhinelander18 @ 24Lakeland  
Onalaska14 @ 49Holmen  
Reedsville45 @ 0Oostburg  
Cochrane-Fountain City12 @ 36Eleva-Strum  
Osseo-Fairchild15 @ 28Fall Creek  
Black Hawk32 @ 2Shullsburg  
Denmark20 @ 14Freedom  
Kickapoo/La Farge0 @ 55Potosi/Cassville  
Hurley14 @ 56Pecatonica/Argyle  
Wittenberg-Birnamwood0 @ 54Little Wolf  
Coleman16 @ 29Southern Door  
Wisconsin Dells0 @ 37Mauston  
Richland Center21 @ 55Prairie du Chien  
Neenah10 @ 7Oshkosh West  
Grantsburg56 @ 0Cornell/Lake Holcombe  
Case7 @ 19Bradford/Reuther  
Auburndale @ 8Whitehall MI  
Auburndale42 @ 0Whitehall  
New Lisbon20 @ 8Hillsboro  
Fennimore47 @ 12Waterloo  
Luther6 @ 40Arcadia  
New London35 @ 7Shawano Community  
Spring Valley42 @ 8Colfax  
Indian Trail21 @ 41Horlick  
Baraboo14 @ 12Reedsburg  
McDonell Central0 @ 41Oakfield  
Elkhorn22 @ 47Burlington  
Pius XI14 @ 24Brown Deer  
Crandon20 @ 12Elcho/White Lake  
Oconto0 @ 28Mayville  
Columbus14 @ 35Poynette  
Sauk Prairie2 @ 40Mount Horeb/Barneveld  
East (Madison)0 @ 47Verona  
Sparta41 @ 8Aquinas (La Crosse)  
Luther Prep0 @ 28Lake Mills  
Belmont0 @ 57Highland  
St. Johns Northwestern Military Academy14 @ 35University School of Milwaukee  
Winnebago Lutheran Academy16 @ 41Omro  
Random Lake7 @ 42Cedar Grove-Belgium  
Eau Claire North20 @ 47River Falls  
Amery7 @ 19Baldwin-Woodville  
Assumption48 @ 6Thorp  
Berlin53 @ 8Kettle Moraine Lutheran  
Newman44 @ 14Phillips  
Melrose-Mindoro42 @ 14Independence/Gilmanton  
Mineral Point38 @ 8Southwestern  
Fall River47 @ 20Rio  
St. Croix Falls6 @ 36Webster  
Niagara/Goodman/Pembine34 @ 40Crivitz  
Kaukauna33 @ 7Appleton West  
Cashton7 @ 41Bangor  
Clintonville28 @ 12West (Green Bay)  
De Soto22 @ 25Ithaca  
Brookfield Academy54 @ 14HOPE Christian  
Cadott50 @ 14Boyceville  
North Crawford0 @ 2Wonewoc-Center/Weston  
Ashland15 @ Merrill  
Palmyra-Eagle21 @ 26Montello/Princeton/Green Lake  
Chetek-Weyerhaeuser8 @ 40Spooner  
Chequamegon6 @ 50Rib Lake-Prentice  
Turtle Lake40 @ 28Elmwood/Plum City  
New Holstein0 @ 21Kiel  
Marion/Tigerton6 @ 49Almond-Bancroft  
More0 @ 75Martin Luther  
Viroqua20 @ 35Westby  
Living Word Lutheran47 @ 12Parkview  
Benton/Scales Mound52 @ 21River Ridge  
Brookwood31 @ 20Royall  
Oconto Falls0 @ 55Luxemburg-Casco  
Union Grove20 @ 28Badger  
Shell Lake62 @ 10Winter/Birchwood  
Markesan20 @ 6Pardeeville  
Blair-Taylor15 @ 6Augusta  
Gibraltar16 @ 64Sevastopol  
Wisconsin Heights50 @ 32Elkhart Lake-Glenbeulah  
St. Francis7 @ 41Lake Country Lutheran  
Turner14 @ 56East Troy  
Tri-County0 @ 45Rosholt  
Boscobel8 @ 26Darlington  
Gillett52 @ 8Oneida Nation  
Dominican33 @ 27Shoreland Lutheran  
SWCHA Saints @ 1Wild Rose  
Luck40 @ 14New Auburn  
Northwood/Solon Springs50 @ 12Clayton  
Siren53 @ 21Washburn/Bayfield  
Hamilton (Sussex)17 @ 14Germantown  
West (Waukesha)20 @ 27Catholic Memorial  
South (Waukesha)26 @ 20Wauwatosa East  
North (Waukesha)28 @ 35Arrowhead  
East (West Bend)42 @ 0West (West Bend)  
East (Green Bay)10 @ 56West De Pere  
South (Sheboygan)0 @ 35Ashwaubenon  
Lincoln (Wisconsin Rapids)18 @ 12Everest  
Wautoma50 @ 14Westfield Area  
Belleville23 @ 7Marshall  
Loyal22 @ 49Abbotsford  
Reagan Prep0 @ 42Riverside University/Meir  
Evansville/Albany32 @ 40Clinton  
Sheboygan Area Lutheran/Kohler/Sheboygan County Christian13 @ 39Mishicot  
Horicon/Hustisford54 @ 7Dodgeland  
Wauzeka-Steuben/Seneca45 @ 14Riverdale  
Three Lakes/Phelps16 @ 28Northland Pines  
Wharton FL 2 @ 0Jefferson  
Monroe MI @ 5Oregon  
Superior Central MI 30 @ 32Wausaukee  

Legend:

Playoff Game
##
SRS Prediction (The team is favored by that many points.)