Schedule & Scores for Friday, September 8, 2017:

Class
Away
 
 
 
Home
Location
La Follette26 @ 28Madison Memorial  
Marquette University Soccer17 @ 16Menomonee Falls  
Brookfield East22 @ 0Hamilton (Sussex)  
Whitefish Bay46 @ 14Grafton  
Waunakee48 @ 12DeForest  
Sun Prairie41 @ 6Parker  
Plymouth21 @ 28Berlin  
Wisconsin Lutheran20 @ 6Pius XI  
River Valley7 @ 14Gale-Ettrick-Trempealeau  
Durand59 @ 8Boyceville  
Southwest44 @ 14Lincoln (Manitowoc)  
Big Foot22 @ 45Jefferson  
La Crosse Central20 @ 48Holmen  
Pewaukee13 @ 6New Berlin West  
Cedarburg14 @ 39Port Washington  
Bay Port48 @ 21Ashwaubenon  
Little Chute35 @ 6Marinette  
Little Wolf8 @ 34Shiocton  
Lakeside Lutheran49 @ 14Wautoma  
Colby34 @ 7Fall Creek  
Rice Lake41 @ 6River Falls  
Catholic Memorial6 @ 28Muskego  
Stevens Point14 @ 21Appleton North  
Menomonie44 @ 0Eau Claire North  
Edgar43 @ 0Auburndale  
Brillion0 @ 35Two Rivers  
Black River Falls18 @ 26Dodgeville  
West (Green Bay)6 @ 55Waupaca  
Elk Mound @ 4Glenwood City  
Greendale0 @ 31Eisenhower  
Hortonville14 @ 28Wausau West  
Roncalli0 @ 50Kiel  
Prescott25 @ 12Somerset  
Oconomowoc21 @ 28Mukwonago  
Osceola30 @ 29Baldwin-Woodville  
Nekoosa56 @ 6Boscobel  
Greenwood0 @ 44Loyal  
Chilton13 @ 18New Holstein  
Reedsburg37 @ 20Sauk Prairie  
Hale0 @ 50Brookfield Central  
Sturgeon Bay23 @ 30Norway MI  
Eau Claire Memorial24 @ 14Chippewa Falls  
Marathon53 @ 0Chequamegon  
Brodhead/Juda19 @ 42Turner  
Everest35 @ 26Appleton East  
Burlington28 @ 50Badger  
Wausau East7 @ 48Merrill  
Superior0 @ 7Hudson  
Westby34 @ 56Lancaster  
Edgewood6 @ 42Monona Grove  
Winneconne8 @ 55Kewaskum  
Lodi28 @ 13Marshall  
Glenwood City53 @ 24Colfax  
Craig7 @ 42Middleton  
Necedah28 @ 49Hillsboro  
Suring16 @ 0Florence  
Cedar Grove-Belgium0 @ 44St. Marys Springs  
Peshtigo34 @ 6Coleman  
De Pere13 @ 44Preble  
Messmer/Shorewood30 @ 12Brown Deer  
Luxemburg-Casco21 @ 35West De Pere  
Wilmot13 @ 24Waterford  
Fox Valley Lutheran56 @ 13Denmark  
Monroe29 @ 28Watertown  
West Salem31 @ 0Tomah  
West Allis Central0 @ 42Whitnall  
Cumberland50 @ 30Chetek-Weyerhaeuser  
Kettle Moraine26 @ 28Arrowhead  
Hartford24 @ 21Slinger  
Parkview20 @ 28Montello/Princeton/Green Lake  
Beaver Dam7 @ 49Mount Horeb/Barneveld  
Weyauwega-Fremont0 @ 56Amherst  
Milton7 @ 35Stoughton  
Omro14 @ 28Mayville  
Gilman6 @ 13Owen-Withee  
Sheboygan Falls26 @ 13Valders  
Deerfield60 @ 42Randolph  
New Richmond14 @ 21St. Croix Central  
Fond du Lac49 @ 20Menominee MI  
Ellsworth42 @ 14Amery  
Nicolet14 @ 33West (West Bend)  
Oshkosh West14 @ 42Kimberly  
Bonduel47 @ 20Iola-Scandinavia  
Tremper3 @ 70Horlick  
Northwestern16 @ 30Bloomer  
Notre Dame Academy24 @ 21Pulaski (Pulaski)  
Dodgeville7 @ Luther  
Rhinelander7 @ 36Medford  
Onalaska42 @ 6Aquinas (La Crosse)  
Reedsville20 @ 22Howards Grove  
Cochrane-Fountain City42 @ 23Blair-Taylor  
Osseo-Fairchild0 @ 53Elk Mound  
Black Hawk22 @ 20Pecatonica/Argyle  
Kickapoo/La Farge42 @ 32Riverdale  
Darlington21 @ 28Mineral Point  
Prairie du Chien24 @ 21Arcadia  
Hurley32 @ 26Calumet MI  
Shawano Community7 @ 27Menasha  
Xavier25 @ 24Seymour  
Wittenberg-Birnamwood22 @ 20Pacelli  
Spooner42 @ 0Barron  
Richland Center21 @ 48Viroqua  
Whitewater7 @ 14Edgerton  
Grantsburg2 @ 0Washburn/Bayfield/South Shore  
Case3 @ 49Franklin  
New Lisbon0 @ 57Bangor  
Fennimore6 @ 30Cuba City  
Luther0 @ 48Platteville  
Park14 @ 33Indian Trail  
New London47 @ 28East (Green Bay)  
Spring Valley24 @ 21Mondovi  
Rosholt60 @ 0Marion/Tigerton  
Baraboo19 @ 28Portage  
Lourdes39 @ 14Rio  
Lakeland8 @ 47Antigo  
Clinton53 @ 21East Troy  
Ripon26 @ 6Campbellsport  
Johnson Creek46 @ 0Cambria-Friesland  
Oconto28 @ 0Algoma  
Greenfield21 @ 7South Milwaukee  
Martin Luther27 @ 0St. Joseph  
Cambridge34 @ 6Wisconsin Dells  
North (Sheboygan)7 @ 17South (Sheboygan)  
Sparta17 @ 27Logan  
Westosha Central21 @ 20Union Grove  
Belmont14 @ 46River Ridge  
Waterloo8 @ 42Luther Prep  
Oregon34 @ 27Fort Atkinson  
Winnebago Lutheran Academy27 @ 14Poynette  
Random Lake0 @ 14Ozaukee  
Appleton West49 @ 14Oshkosh North  
Waupun13 @ 7Kettle Moraine Lutheran  
Beloit Memorial26 @ 6East (Madison)  
Assumption27 @ 21Athens  
Southern Door28 @ 27Kewaunee  
Melrose-Mindoro25 @ 14Royall  
Fall River52 @ 14Wayland Academy  
St. Croix Falls34 @ 6Frederic  
Kaukauna14 @ 27Marshfield  
Cashton20 @ 44Brookwood  
Clintonville8 @ 50Wrightstown  
Hayward/Lac Courte Oreilles27 @ 21Ladysmith  
Brookfield Academy0 @ 15St. Francis  
Tomahawk14 @ 50Stratford  
Cadott10 @ 50Stanley-Boyd  
North Crawford26 @ 49Wauzeka-Steuben/Seneca  
Ashland12 @ 28Mosinee  
Almond-Bancroft32 @ 30Pardeeville  
Turtle Lake8 @ 38Clear Lake  
Southwestern6 @ 42Iowa-Grant  
Webster6 @ 29Unity  
Mauston28 @ 29New Glarus/Monticello  
Eleva-Strum0 @ 41Independence/Gilmanton  
Cudahy7 @ 52Milwaukee Lutheran  
Oostburg13 @ 29Mishicot  
Benton/Scales Mound36 @ 0Shullsburg  
Oconto Falls0 @ 46Freedom  
Shell Lake40 @ 14Cameron  
Markesan28 @ 7Dodgeland  
Lomira8 @ 25Laconia  
St. Mary Central0 @ 48Manitowoc Lutheran  
Thorp21 @ 56Abbotsford  
Lena/Aquinas22 @ 52Gibraltar  
University School of Milwaukee68 @ 0St. Johns Northwestern Military Academy  
Augusta20 @ 48Whitehall  
Adams-Friendship14 @ 21Columbus  
Tri-County6 @ 49Pittsville  
Oakfield54 @ 12Elkhart Lake-Glenbeulah  
Gillett13 @ 42Newman  
Dominican27 @ 16Catholic Central  
Menominee Indian44 @ 6Bowler/Gresham Community  
Elmwood/Plum City44 @ 22Pepin/Alma  
SWCHA Saints16 @ 14De Soto  
Luck22 @ 0Siren  
Northeastern Wisconsin Lutheran20 @ 22Wausaukee  
Northwood/Solon Springs46 @ 24Bruce  
Oneida Nation16 @ 51Sevastopol  
Winter20 @ 40New Auburn  
West (Madison)23 @ 17Verona  
South (Waukesha)35 @ 42North (Waukesha)  
East (West Bend)3 @ 32Homestead  
West (Wauwatosa)36 @ 8Wauwatosa East  
Lincoln (Wisconsin Rapids)0 @ 44Neenah  
Belleville0 @ 41Lake Mills  
Northland Pines20 @ 48Hancock MI  
Mellen32 @ 44Prairie Farm  
Reagan Prep16 @ 0South (Milwaukee)  
Bradford/Reuther14 @ 40Oak Creek  
Evansville/Albany41 @ 16McFarland  
Vincent/Destiny58 @ 18North  
Cornell/Lake Holcombe36 @ 28Flambeau  
Hilbert/Stockbridge6 @ 0Sheboygan Area Lutheran/Kohler/Sheboygan County Christian  
Riverside University/Meir35 @ 0Pulaski/Milwaukee Arts/Carmen Science & Tech South  
Horicon/Hustisford24 @ 6Palmyra-Eagle  
Madison University/Universal6 @ 62King  
Neillsville/Granton8 @ 62Spencer/Columbus  
Delavan-Darien/Williams Bay38 @ 15Elkhorn  
Three Lakes/Phelps0 @ 52Wabeno/Laona  
Potosi/Cassville62 @ 6Highland  
Wonewoc-Center/Weston6 @ 28Ithaca  
Ishpeming MI 8 @ 12Wild Rose  

Legend:

Playoff Game
##
SRS Prediction (The team is favored by that many points.)