Schedule & Scores for Friday, September 29, 2017:

Class
Away
 
 
 
Home
Location
La Follette6 @ 24Middleton  
Arrowhead17 @ 35West (Waukesha)  
Hudson35 @ 7Eau Claire Memorial  
Lancaster62 @ 27Prairie du Chien  
Waunakee43 @ 3Reedsburg  
Appleton North31 @ 38Kimberly  
Mount Horeb/Barneveld57 @ 14Portage  
Shiocton7 @ 50Iola-Scandinavia  
Durand24 @ 6Glenwood City  
Menomonee Falls0 @ 42Kettle Moraine  
Southwest14 @ 21Bay Port  
Germantown25 @ 35Marquette University Soccer  
Somerset36 @ 0Amery  
Pewaukee42 @ 19Brown Deer  
Waupaca14 @ 13Seymour  
Brookfield Central22 @ 14Brookfield East  
Little Chute41 @ 7East (Green Bay)  
Lakeside Lutheran7 @ 35Lake Mills  
Marshfield54 @ 0Oshkosh North  
Catholic Memorial35 @ 14South (Waukesha)  
Menomonie27 @ 16Rice Lake  
Edgar35 @ 12Marathon  
Black River Falls6 @ 42Viroqua  
Stanley-Boyd43 @ 14Fall Creek  
Hortonville7 @ 17Neenah  
Badger31 @ 24Wilmot  
Medford @ 5Deer Creek (Lamont) OK  
Roncalli14 @ 41Sheboygan Falls  
Logan0 @ 10West Salem  
Platteville55 @ 0Dodgeville  
Nekoosa0 @ 53Wautoma  
Arcadia0 @ 27Westby  
Chilton21 @ 7Brillion  
Stratford40 @ 7Auburndale  
McFarland6 @ 48Clinton  
Aquinas (La Crosse)20 @ 46Holmen  
Pacelli14 @ 59Amherst  
St. Croix Central0 @ 17Osceola  
Menasha17 @ 7West De Pere  
Appleton East14 @ 20Kaukauna  
Hale7 @ 32West (Wauwatosa)  
Wrightstown10 @ 26Freedom  
Grafton14 @ 45Hartford  
Muskego31 @ 24Oconomowoc  
St. Catherines41 @ 35Martin Luther  
Everest0 @ 35Stevens Point  
Kewaskum35 @ 7Kettle Moraine Lutheran  
Mosinee42 @ 7Medford  
Merrill41 @ 21Rhinelander  
Marinette28 @ 14Denmark  
Tomah28 @ 58Onalaska  
Burlington28 @ 7Delavan-Darien/Williams Bay  
East Troy42 @ 50Evansville/Albany  
Superior30 @ 32River Falls  
Edgewood7 @ 37Oregon  
Horlick64 @ 29Oak Creek  
Winneconne40 @ 19Waupun  
Clayton72 @ 40Winter  
Mondovi53 @ 0Colfax  
Boyceville8 @ 61Elk Mound  
Manitowoc Lutheran16 @ 14Hilbert/Stockbridge  
Necedah34 @ 58New Lisbon  
Cedar Grove-Belgium50 @ 12Reedsville  
Iowa-Grant14 @ 26New Glarus/Monticello  
Randolph11 @ 44Johnson Creek  
Cuba City36 @ 7Mineral Point  
Messmer/Shorewood20 @ 54Milwaukee Lutheran  
Bloomer14 @ 41Chetek-Weyerhaeuser  
Fox Valley Lutheran68 @ 12Oconto Falls  
Monroe28 @ 27Fort Atkinson  
Kewaunee42 @ 20Coleman  
West Allis Central0 @ 42Greendale  
Edgerton40 @ 36Big Foot  
Frederic8 @ 24Cornell/Lake Holcombe  
Campbellsport0 @ 48Berlin  
Ashwaubenon14 @ 49Pulaski (Pulaski)  
Port Washington22 @ 35East (West Bend)  
Barron12 @ 56Ladysmith  
Parkview @ 12Horicon/Hustisford  
Beaver Dam7 @ 35DeForest  
Stoughton49 @ 7Watertown  
Baldwin-Woodville35 @ 14Prescott  
Hillsboro13 @ 14Brookwood  
Weyauwega-Fremont21 @ 28Little Wolf  
Milton20 @ 64Monona Grove  
Omro47 @ 25Adams-Friendship  
Gilman12 @ 20Athens  
Ellsworth21 @ 35New Richmond  
New Berlin West20 @ 14Wisconsin Lutheran  
Wauwatosa East0 @ 32Hamilton (Sussex)  
Bonduel62 @ 14Wittenberg-Birnamwood  
Tremper12 @ 34Case  
Notre Dame Academy24 @ 10Preble  
South Milwaukee47 @ 6Cudahy  
Osseo-Fairchild29 @ 0Neillsville/Granton  
Black Hawk52 @ 12River Ridge  
Whitehall42 @ 6Blair-Taylor  
Kiel30 @ 14Two Rivers  
Hurley20 @ 56Hancock MI  
Shawano Community28 @ 49Xavier  
Spooner62 @ 20Cumberland  
Wisconsin Dells18 @ 45Mauston  
Richland Center13 @ 61River Valley  
Unity44 @ 7Flambeau  
Whitewater28 @ 27Brodhead/Juda  
Grantsburg51 @ 8Cameron  
Fennimore41 @ 0Boscobel  
Luther7 @ 67Gale-Ettrick-Trempealeau  
New London43 @ 6West (Green Bay)  
South (Milwaukee)24 @ 18Pulaski/Milwaukee Arts/Carmen Science & Tech South  
Indian Trail7 @ 49Franklin  
Mishicot21 @ 20Random Lake  
Baraboo14 @ 30Sauk Prairie  
Pius XI0 @ 55Eisenhower  
Howards Grove32 @ 14Ozaukee  
Ripon0 @ 40Plymouth  
Abbotsford28 @ 19Owen-Withee  
Oconto24 @ 10Sturgeon Bay  
Columbus7 @ 56Lodi  
Greenfield13 @ 17Whitnall  
Wild Rose7 @ 6Pittsville  
Algoma28 @ 27Montello/Princeton/Green Lake  
Sparta38 @ 46La Crosse Central  
Westosha Central14 @ 59Waterford  
Luther Prep29 @ 20Poynette  
Altoona13 @ 35Spring Valley  
Rib Lake-Prentice46 @ 58Tomahawk  
Belmont27 @ 12Wonewoc-Center/Weston  
Waterloo32 @ 6Marshall  
Royall46 @ 0Cashton  
Eau Claire North0 @ 35Chippewa Falls  
Assumption48 @ 14Greenwood  
Crivitz21 @ 41Crandon  
Southern Door21 @ 19Peshtigo  
Melrose-Mindoro40 @ 0Cochrane-Fountain City  
Fall River22 @ 0Deerfield  
Clintonville14 @ 44Luxemburg-Casco  
Hayward/Lac Courte Oreilles7 @ 35Northwestern  
De Soto36 @ 26North Crawford  
Cadott0 @ 44Colby  
Ashland46 @ 40Lakeland  
Valders26 @ 35New Holstein  
Independence/Gilmanton40 @ 7Augusta  
Almond-Bancroft25 @ 16Tri-County  
Chequamegon12 @ 46Eleva-Strum  
Clear Lake41 @ 0Elmwood/Plum City  
Turtle Lake52 @ 18Pepin/Alma  
Wabeno/Laona2 @ 0Florence  
More0 @ 43St. Joseph  
Southwestern7 @ 43Darlington  
Webster25 @ 14St. Croix Falls  
Union Grove34 @ 7Elkhorn  
Markesan49 @ 28Palmyra-Eagle  
Lomira32 @ 0Sheboygan Area Lutheran/Kohler/Sheboygan County Christian  
St. Mary Central6 @ 9Oostburg  
Thorp20 @ 56Loyal  
Sevastopol59 @ 12Lena/Aquinas  
University School of Milwaukee23 @ 0Brookfield Academy  
Wausaukee38 @ 26Gillett  
Cambria-Friesland6 @ 41Lourdes  
Turner21 @ 42Jefferson  
Edwards5 @ Rosholt  
Dodgeland21 @ 14Pardeeville  
Elcho/White Lake24 @ 70Niagara/Goodman/Pembine  
Shoreland Lutheran17 @ 40Dominican  
HOPE Christian6 @ 72Lake Country Lutheran  
Bowler/Gresham Community0 @ 2Gibraltar  
Prairie Farm8 @ 64Luck  
New Auburn8 @ 30Bruce  
Wayland Academy20 @ 44Rio  
Siren14 @ 49Phillips  
North (Waukesha)24 @ 14Mukwonago  
West (West Bend)0 @ 38Slinger  
South (Sheboygan)8 @ 21De Pere  
Lincoln (Wisconsin Rapids)48 @ 36Wausau West  
Belleville19 @ 25Cambridge  
Northland Pines0 @ 32Houghton MI  
Mellen16 @ 48Northwood/Solon Springs  
Reagan Prep24 @ 37Bay View/Conservatory of Lifelong Learning  
Bradford/Reuther54 @ 0Park  
Vincent/Destiny6 @ 58King  
Wauzeka-Steuben/Seneca47 @ 20Kickapoo/La Farge  
Three Lakes/Phelps6 @ 44Suring  
Potosi/Cassville15 @ 44Bangor  
Crestwood SC 26 @ 0Darlington  
Bowman Academy IN 8 @ 45Appleton West  

Legend:

Playoff Game
##
SRS Prediction (The team is favored by that many points.)