Schedule & Scores for Friday, September 22, 2017:

Class
Away
 
 
 
Home
Location
Middleton42 @ 0Parker  
Marquette University Soccer0 @ 27Brookfield Central  
Brookfield East45 @ 0Wauwatosa East  
Plymouth21 @ 27Kewaskum  
Appleton North33 @ 0Kaukauna  
Oak Creek42 @ 7Indian Trail  
Wisconsin Lutheran49 @ 42Milwaukee Lutheran  
Seymour6 @ 13West De Pere  
Regis18 @ 12Colby  
Watertown27 @ 20Milton  
River Valley42 @ 0Dodgeville  
DeForest41 @ 0Baraboo  
Verona41 @ 18La Follette  
Big Foot28 @ 22McFarland  
St. Marys Springs48 @ 0Omro  
La Crosse Central24 @ 18Logan  
Monona Grove42 @ 0Monroe  
Pewaukee56 @ 0Pius XI  
Cedarburg7 @ 46Grafton  
Bay Port35 @ 21Notre Dame Academy  
Little Wolf0 @ 62Amherst  
Franklin44 @ 41Bradford/Reuther  
Two Rivers21 @ 28Chilton  
Lakeside Lutheran10 @ 42Lodi  
Jefferson42 @ 28East Troy  
Rice Lake16 @ 26Hudson  
Stevens Point54 @ 20Wausau West  
Menomonie49 @ 28Superior  
Holmen44 @ 6Tomah  
Brillion7 @ 36Sheboygan Falls  
Elk Mound49 @ 34Mondovi  
Stanley-Boyd41 @ 0Neillsville/Granton  
Owen-Withee14 @ 12Thorp  
Medford0 @ 7Antigo  
Oconomowoc7 @ 44Arrowhead  
Osceola31 @ 14Prescott  
Fort Atkinson42 @ 17Edgewood  
Greenwood20 @ 56Abbotsford  
Preble57 @ 7North (Sheboygan)  
Stratford55 @ 6Rib Lake-Prentice  
Stratford14 @ Auburndale  
Waterford35 @ 3Elkhorn  
Reedsburg7 @ 49Mount Horeb/Barneveld  
Lake Country Lutheran50 @ 19University School of Milwaukee  
Menasha42 @ 0West (Green Bay)  
Spencer/Columbus51 @ 24Cadott  
Madison Memorial0 @ 50Sun Prairie  
Hale7 @ 43Mukwonago  
Sturgeon Bay16 @ 34Kewaunee  
Eau Claire Memorial43 @ 6Eau Claire North  
Brodhead/Juda50 @ 21Edgerton  
Oshkosh North0 @ 56Fond du Lac  
Slinger7 @ 0Port Washington  
Pulaski (Pulaski)34 @ 7De Pere  
St. Joseph46 @ 0Catholic Central  
Ozaukee7 @ 21Sheboygan Area Lutheran/Kohler/Sheboygan County Christian  
Wausau East21 @ 54Kingsford MI  
Westby0 @ 61Gale-Ettrick-Trempealeau  
Glenwood City67 @ 0Boyceville  
Craig14 @ 7Beloit Memorial  
Suring18 @ 37Crivitz  
Cameron20 @ 49Webster  
Pittsville78 @ 0Marion/Tigerton  
Peshtigo14 @ 35Oconto  
Luxemburg-Casco22 @ 19Freedom  
Wilmot55 @ 10Union Grove  
Fox Valley Lutheran20 @ 21Little Chute  
West Salem52 @ 0Aquinas (La Crosse)  
West Salem4 @ Lena/Aquinas  
Bangor66 @ 0Necedah  
Brown Deer28 @ 7Cudahy  
Frederic32 @ 16Pepin/Alma  
Cumberland54 @ 14Barron  
King49 @ 6North  
Lake Mills41 @ 28Luther Prep  
Kettle Moraine10 @ 17Catholic Memorial  
Hartford48 @ 0West (West Bend)  
Hartford @ 1Decatur MI  
Fall Creek35 @ 22Colfax  
Portage12 @ 20Beaver Dam  
New Glarus/Monticello47 @ 24Marshall  
New Richmond34 @ 16Somerset  
Ellsworth31 @ 13Baldwin-Woodville  
New Berlin West7 @ 13Greendale  
Iola-Scandinavia47 @ 14Pacelli  
Nicolet7 @ 49Homestead  
Oshkosh West50 @ 14Hortonville  
Bonduel32 @ 14Shiocton  
Northwestern35 @ 0Spooner  
South Milwaukee0 @ 40Whitnall  
Rhinelander0 @ 35Mosinee  
Pardeeville14 @ 6Montello/Princeton/Green Lake  
Highland22 @ 7Cashton  
Onalaska42 @ 0Sparta  
Reedsville7 @ 41Manitowoc Lutheran  
Cochrane-Fountain City38 @ 44River Ridge  
Denmark14 @ 35Shawano Community  
Kickapoo/La Farge7 @ 42Ithaca  
Whitehall0 @ 34Independence/Gilmanton  
Darlington15 @ 13Cambridge  
Flambeau6 @ 41Clear Lake  
Prairie du Chien21 @ 14Platteville  
Eisenhower63 @ 0West Allis Central  
Xavier36 @ 14New London  
Wittenberg-Birnamwood36 @ 0Weyauwega-Fremont  
Coleman44 @ 19Algoma  
Poynette19 @ 21Columbus  
Chippewa Falls21 @ 14River Falls  
Richland Center7 @ 42Lancaster  
Neenah8 @ 15Kimberly  
Case28 @ 49Horlick  
Auburndale13 @ 35Marathon  
Luther0 @ 47Black River Falls  
Park20 @ 7Tremper  
Spring Valley19 @ 12Durand  
Rosholt7 @ 39Almond-Bancroft  
Lourdes47 @ 21Randolph  
Clinton7 @ 6Turner  
Johnson Creek6 @ 15Fall River  
Crandon36 @ 8Wabeno/Laona  
Rio14 @ 40Cambria-Friesland  
Sauk Prairie6 @ 69Waunakee  
Kettle Moraine Lutheran0 @ 21Campbellsport  
Greenfield35 @ 23Messmer/Shorewood  
East (Madison)7 @ 40West (Madison)  
Martin Luther67 @ 0More  
Westosha Central34 @ 56Burlington  
Altoona14 @ 6Osseo-Fairchild  
Waterloo0 @ 28Belleville  
Oregon27 @ 30Stoughton  
Winnebago Lutheran Academy20 @ 26Laconia  
Random Lake0 @ 19Howards Grove  
Royall12 @ 16Hillsboro  
Appleton West31 @ 7Appleton East  
Waupun26 @ 6Ripon  
Amery8 @ 43St. Croix Central  
Assumption22 @ 6Gilman  
Berlin44 @ 6Winneconne  
Mineral Point34 @ 24Iowa-Grant  
St. Croix Falls0 @ 36Grantsburg  
Niagara/Goodman/Pembine34 @ 0Three Lakes/Phelps  
Clintonville0 @ 49Marinette  
Brookfield Academy41 @ 6St. Johns Northwestern Military Academy  
Tomahawk48 @ 0Chequamegon  
North Crawford14 @ 60Turtle Lake  
Ashland12 @ 47Wautoma  
Bradley Tech0 @ 55Riverside University/Meir  
Valders19 @ 17Kiel  
Chetek-Weyerhaeuser36 @ 14Hayward/Lac Courte Oreilles  
Horace Mann10 @ Lomira  
Shullsburg14 @ 63Potosi/Cassville  
New Holstein39 @ 13Roncalli  
Southwestern6 @ 67Fennimore  
Mauston42 @ 6Nekoosa  
Viroqua0 @ 12Arcadia  
Oostburg0 @ 43Cedar Grove-Belgium  
Benton/Scales Mound0 @ 50Black Hawk  
Brookwood32 @ 12New Lisbon  
Florence20 @ 34Elcho/White Lake  
Oconto Falls0 @ 42Wrightstown  
Shell Lake14 @ 52Unity  
Racine Lutheran55 @ 6Shoreland Lutheran  
Blair-Taylor14 @ 44Eleva-Strum  
St. Mary Central6 @ 42Mayville  
Maranatha Baptist @ 5Elkhart Lake-Glenbeulah  
Lena/Aquinas16 @ 52Wausaukee  
Ladysmith6 @ 54Bloomer  
Augusta0 @ 49Melrose-Mindoro  
Phillips18 @ 36Forest Park MI  
Riverdale0 @ 22De Soto  
Adams-Friendship0 @ 26Wisconsin Dells  
Tri-County0 @ 53Wild Rose  
Dodgeland41 @ 20Parkview  
Bay View/Conservatory of Lifelong Learning60 @ 13South (Milwaukee)  
Boscobel6 @ 61Cuba City  
Gillett55 @ 0Bowler/Gresham Community  
Menominee Indian14 @ 71Sevastopol  
Luck68 @ 0New Auburn  
Northeastern Wisconsin Lutheran36 @ 18Oneida Nation  
Bruce38 @ 14Mellen  
Winter6 @ 61Siren  
Hamilton (Sussex)14 @ 34Menomonee Falls  
West (Waukesha)37 @ 13North (Waukesha)  
South (Waukesha)21 @ 63Muskego  
East (West Bend)7 @ 44Whitefish Bay  
Lincoln (Manitowoc)21 @ 42Ashwaubenon  
West (Wauwatosa)14 @ 44Germantown  
East (Green Bay)0 @ 28Waupaca  
South (Sheboygan)7 @ 42Southwest  
Lincoln (Wisconsin Rapids)28 @ 21Marshfield  
Lincoln (Wisconsin Rapids)22 @ Wausau East  
Wautoma2 @ 0Westfield Area  
Loyal0 @ 35Edgar  
Washburn/Bayfield/South Shore3 @ Turtle Lake  
Evansville/Albany41 @ 6Whitewater  
Cornell/Lake Holcombe24 @ 26Elmwood/Plum City  
Hilbert/Stockbridge42 @ 6Mishicot  
Horicon/Hustisford @ 1Markesan  
Hamilton/Audubon48 @ 26Reagan Prep  
Wauzeka-Steuben/Seneca41 @ 12Wonewoc-Center/Weston  
Delavan-Darien/Williams Bay16 @ 41Badger  
Pulaski/Milwaukee Arts/Carmen Science & Tech South0 @ 50Custer  
Great Bridge VA 7 @ Deerfield  
LAnse MI 20 @ 18Hurley  
Menominee MI 62 @ 26Southern Door  
Wright MI 8 @ Northland Pines  
Gogebic [Johnston/Wakefield] MI 14 @ 20Northland Pines  

Legend:

Playoff Game
##
SRS Prediction (The team is favored by that many points.)