Schedule & Scores for Friday, September 15, 2017:

Class
Away
 
 
 
Home
Location
Middleton21 @ 10Verona  
La Follette7 @ 14West (Madison)  
Arrowhead41 @ 19South (Waukesha)  
Hudson24 @ 36Menomonie  
Homestead0 @ 26Whitefish Bay  
Lancaster23 @ 12River Valley  
West De Pere36 @ 26Xavier  
Amherst47 @ 20Bonduel  
Sun Prairie41 @ 6Beloit Memorial  
Seymour27 @ 9Shawano Community  
Watertown31 @ 29Edgewood  
Mount Horeb/Barneveld45 @ 0Baraboo  
Shiocton3 @ 6Wittenberg-Birnamwood  
Menomonee Falls0 @ 35Brookfield East  
DeForest53 @ 16Sauk Prairie  
Germantown35 @ 7Hale  
Somerset20 @ 40Ellsworth  
Somerset12 @ Greater New Bedford RVT MA  
Kimberly56 @ 24Appleton West  
Monona Grove46 @ 7Fort Atkinson  
Brookfield Central47 @ 0West (Wauwatosa)  
Little Chute40 @ 6Clintonville  
Franklin37 @ 10Oak Creek  
Lakeside Lutheran65 @ 0Poynette  
Colby14 @ 57Spencer/Columbus  
Jefferson7 @ 32Clinton  
Marshfield17 @ 14Stevens Point  
Freedom37 @ 27Waupaca  
Athens14 @ 12Greenwood  
Holmen27 @ 28West Salem  
Greendale56 @ 29Wisconsin Lutheran  
Owen-Withee20 @ 46Loyal  
Badger42 @ 26Westosha Central  
Roncalli6 @ 21Valders  
Prescott0 @ 49New Richmond  
Logan26 @ 28Onalaska  
Platteville48 @ 0Richland Center  
Nekoosa43 @ 28Wisconsin Dells  
Arcadia35 @ 6Luther  
Preble49 @ 7South (Sheboygan)  
Waterford31 @ 14Burlington  
Mukwonago0 @ 44West (Waukesha)  
McFarland27 @ 28Brodhead/Juda  
Marshall15 @ 28Mineral Point  
Aquinas (La Crosse)8 @ 42La Crosse Central  
Pacelli41 @ 14Weyauwega-Fremont  
Madison Memorial47 @ 0East (Madison)  
Appleton East7 @ 49Appleton North  
Wrightstown16 @ 7Fox Valley Lutheran  
River Falls7 @ 21Eau Claire Memorial  
Grafton27 @ 7Nicolet  
Muskego14 @ 21Kettle Moraine  
St. Catherines47 @ 0Shoreland Lutheran  
Kewaskum35 @ 0Ripon  
Oshkosh North0 @ 61Neenah  
Mosinee60 @ 34Lakeland  
Laconia12 @ 7Mayville  
Slinger28 @ 21East (West Bend)  
Pulaski (Pulaski)27 @ 48Bay Port  
Merrill12 @ 16Ashland  
Marinette6 @ 13Luxemburg-Casco  
Ozaukee7 @ 50Mauston  
Tomah14 @ 20Sparta  
East Troy17 @ 7Whitewater  
Westby27 @ 8Viroqua  
Horlick48 @ 0Park  
Clayton0 @ 50Northwood/Solon Springs  
Lodi55 @ 24Lake Mills  
Mondovi17 @ 6Glenwood City  
Boyceville18 @ 33Spring Valley  
Manitowoc Lutheran49 @ 6Oostburg  
Necedah40 @ 68Royall  
Cedar Grove-Belgium57 @ 16St. Mary Central  
Iowa-Grant48 @ 0Boscobel  
Pittsville19 @ 0Dodgeland  
Antigo48 @ 7Rhinelander  
De Pere42 @ 7North (Sheboygan)  
Randolph14 @ 43Fall River  
Cuba City55 @ 6Southwestern  
Messmer/Shorewood26 @ 35South Milwaukee  
Gale-Ettrick-Trempealeau72 @ 21Black River Falls  
Bloomer58 @ 38Cumberland  
Kewaunee15 @ 36Oconto  
West Allis Central12 @ 42Pewaukee  
Edgerton6 @ 38Evansville/Albany  
Campbellsport6 @ 37Winneconne  
Ashwaubenon26 @ 38Southwest  
Wausau West27 @ 30Everest  
Port Washington39 @ 19Hartford  
Barron8 @ 67Northwestern  
Parkview13 @ 52Markesan  
Beaver Dam30 @ 20Reedsburg  
Catholic Central7 @ 49Martin Luther  
Stoughton18 @ 0Monroe  
Baldwin-Woodville7 @ 40St. Croix Central  
Hillsboro0 @ 60Bangor  
Pepin/Alma32 @ 41Flambeau  
Milton6 @ 41Oregon  
Omro41 @ 8Lomira  
Portage7 @ 64Waunakee  
Sheboygan Falls27 @ 7Chilton  
Fond du Lac42 @ 19Hortonville  
Lincoln (Alma Center)14 @ 86Luck  
New Berlin West0 @ 35Eisenhower  
Wauwatosa East20 @ 35Marquette University Soccer  
Parker8 @ 22Craig  
Iola-Scandinavia49 @ 0Little Wolf  
Notre Dame Academy38 @ 22Lincoln (Manitowoc)  
Dodgeville8 @ 41Prairie du Chien  
Highland0 @ 44River Ridge  
Osseo-Fairchild14 @ 42Stanley-Boyd  
Black Hawk60 @ 0Belmont  
Denmark56 @ 12Oconto Falls  
Whitnall58 @ 0Brown Deer  
Kiel41 @ 14Brillion  
Hurley46 @ 32Northland Pines  
Coleman6 @ 41Sturgeon Bay  
Pecatonica/Argyle14 @ 38Potosi/Cassville  
Chippewa Falls10 @ 7Superior  
Unity50 @ 6Cameron  
Auburndale20 @ 13Tomahawk  
New Lisbon54 @ 25Cashton  
Fennimore18 @ 14Darlington  
New London21 @ 20Menasha  
Indian Trail30 @ 20Case  
Mishicot17 @ 39Reedsville  
Elkhorn0 @ 36Wilmot  
Pius XI13 @ 15Cudahy  
Howards Grove13 @ 24Hilbert/Stockbridge  
Abbotsford19 @ 7Assumption  
Westfield Area @ 2Mauston  
Rio12 @ 46Johnson Creek  
Columbus0 @ 36Luther Prep  
Kettle Moraine Lutheran0 @ 55Plymouth  
Wild Rose57 @ 0Rosholt  
Cambridge41 @ 20Waterloo  
Algoma0 @ 49Southern Door  
Rib Lake-Prentice12 @ 51Marathon  
St. Johns Northwestern Military Academy0 @ 76Lake Country Lutheran  
Milwaukee Lutheran40 @ 16Greenfield  
Winnebago Lutheran Academy12 @ 28St. Marys Springs  
Eau Claire North0 @ 61Rice Lake  
Colfax16 @ 50Elk Mound  
Amery7 @ 35Osceola  
Berlin46 @ 21Waupun  
Melrose-Mindoro51 @ 0Whitehall  
Montello/Princeton/Green Lake @ 12Horicon/Hustisford  
Niagara/Goodman/Pembine51 @ 28Suring  
Kaukauna20 @ 43Oshkosh West  
Hayward/Lac Courte Oreilles42 @ 44Spooner  
Cadott28 @ 42Fall Creek  
Palmyra-Eagle3 @ 14Pardeeville  
Chetek-Weyerhaeuser37 @ 20Ladysmith  
Independence/Gilmanton36 @ 0Cochrane-Fountain City  
Horace Mann2 @ Ozaukee  
Chequamegon0 @ 70Edgar  
Clear Lake41 @ 0Frederic  
Turtle Lake52 @ 16Cornell/Lake Holcombe  
New Holstein21 @ 33Two Rivers  
Wabeno/Laona20 @ 14Crivitz  
Marion/Tigerton20 @ 58Tri-County  
Webster35 @ 7Shell Lake  
Eleva-Strum8 @ 42Augusta  
Living Word Lutheran7 @ 41Brookfield Academy  
Benton/Scales Mound28 @ 40Brookwood  
Florence6 @ 51Crandon  
Union Grove21 @ 14Delavan-Darien/Williams Bay  
Blair-Taylor19 @ 56Almond-Bancroft  
Thorp8 @ 36Gilman  
Maranatha Baptist0 @ 2Alden-Hebron/Faith Lutheran IL  
Gibraltar28 @ 34Gillett  
Wausaukee48 @ 12Menominee Indian  
Cambria-Friesland38 @ 20Deerfield  
Turner46 @ 28Big Foot  
Elcho/White Lake22 @ 38Three Lakes/Phelps  
HOPE Christian0 @ 42St. Francis  
Bowler/Gresham Community8 @ 35Lena/Aquinas  
Elmwood/Plum City15 @ 48Grantsburg  
Wayland Academy12 @ 70Lourdes  
Siren44 @ 6Bruce  
Hamilton (Sussex)14 @ 30Catholic Memorial  
North (Waukesha)26 @ 7Oconomowoc  
West (West Bend)0 @ 38Cedarburg  
East (Green Bay)36 @ 26West (Green Bay)  
Lincoln (Wisconsin Rapids)62 @ 7Wausau East  
North0 @ 54Marshall/Carmen Science & Tech Northwest/Juneau/Milwaukee School of Languages  
Custer12 @ 44Madison University/Universal  
Wautoma57 @ 14Adams-Friendship  
Wautoma5 @ Ashland  
Belleville21 @ 0New Glarus/Monticello  
Mellen58 @ 44Winter  
Bradford/Reuther51 @ 10Tremper  
Washburn/Bayfield/South Shore22 @ 46New Auburn  
Sheboygan Area Lutheran/Kohler/Sheboygan County Christian27 @ 3Random Lake  
Wauzeka-Steuben/Seneca41 @ 6Shullsburg  
Neillsville/Granton0 @ 35Altoona  
Crestwood SC 34 @ Marion/Tigerton  

Legend:

Playoff Game
##
SRS Prediction (The team is favored by that many points.)