Schedule & Scores for Friday, September 1, 2017:

Class
Away
 
 
 
Home
Location
Brookfield East27 @ 17Muskego  
Arrowhead24 @ 35Catholic Memorial  
Lancaster48 @ 0Black River Falls  
West De Pere49 @ 0West (Green Bay)  
Amherst36 @ 0Shiocton  
Waunakee42 @ 20Mount Horeb/Barneveld  
Appleton North21 @ 35Fond du Lac  
Oak Creek32 @ 27Case  
Seymour14 @ 28Wrightstown  
Menomonee Falls20 @ 18West (Wauwatosa)  
DeForest28 @ 13Reedsburg  
Somerset20 @ 43Osceola  
Kimberly28 @ 18Stevens Point  
Monona Grove49 @ 13Oregon  
Pewaukee20 @ 28Greendale  
Waupaca14 @ 35New London  
Brookfield Central24 @ 21Germantown  
Little Chute7 @ 20Luxemburg-Casco  
Franklin49 @ 0Park  
Two Rivers58 @ 16Roncalli  
Colby42 @ 0Ithaca  
Jefferson21 @ 12Brodhead/Juda  
Marshfield14 @ 22Hortonville  
Freedom14 @ 16Fox Valley Lutheran  
Athens20 @ 22Thorp  
Holmen56 @ 29Onalaska  
Edgar44 @ 0Tomahawk  
Elk Mound35 @ 20Glenwood City  
Medford21 @ 22Lakeland  
Platteville55 @ 25Westby  
Fort Atkinson43 @ 59Watertown  
Nekoosa6 @ 56Lodi  
Arcadia6 @ 41River Valley  
Greenwood0 @ 41Owen-Withee  
Chilton14 @ 49Kiel  
Waterford21 @ 38Badger  
Mukwonago29 @ 28South (Waukesha)  
McFarland33 @ 13Whitewater  
Marshall31 @ 13Adams-Friendship  
Aquinas (La Crosse)0 @ 37Sparta  
Pacelli42 @ 6Little Wolf  
St. Croix Central24 @ 6Ellsworth  
Menasha50 @ 8Xavier  
Spencer/Columbus14 @ 29Stanley-Boyd  
Appleton East7 @ 48Neenah  
River Falls20 @ 41Menomonie  
Grafton0 @ 50Homestead  
Marathon50 @ 21Abbotsford  
Everest20 @ 27Oshkosh West  
Oshkosh North7 @ 48Lincoln (Wisconsin Rapids)  
Mosinee7 @ 35Merrill  
Laconia34 @ 33Omro  
Slinger63 @ 35Cedarburg  
Marinette39 @ 9Oconto Falls  
Ozaukee0 @ 28Hilbert/Stockbridge  
Tomah14 @ 28Logan  
Wausau East14 @ 28Rhinelander  
East Troy64 @ 52Edgerton  
Superior20 @ 24Eau Claire Memorial  
Edgewood0 @ 37Stoughton  
Horlick24 @ 21Bradford/Reuther  
Clayton40 @ 49Siren  
Mondovi29 @ 50Durand  
Manitowoc Lutheran10 @ 28Cedar Grove-Belgium  
Iowa-Grant8 @ 28Fennimore  
Cameron0 @ 52St. Croix Falls  
Pittsville53 @ 7Rosholt  
Antigo33 @ 0Ashland  
Peshtigo14 @ 12Sturgeon Bay  
Randolph7 @ 14Rio  
Cuba City33 @ 0Darlington  
Gale-Ettrick-Trempealeau60 @ 8Richland Center  
Bloomer26 @ 6Spooner  
Wilmot35 @ 7Delavan-Darien/Williams Bay  
Monroe7 @ 12Milton  
Bangor50 @ 0Royall  
Brown Deer0 @ 41Greenfield  
Frederic28 @ 13Elmwood/Plum City  
Campbellsport12 @ 15Kewaskum  
Ashwaubenon48 @ 28De Pere  
Wausau West14 @ 47Appleton West  
Port Washington34 @ 21Nicolet  
Hartford26 @ 21East (West Bend)  
Baldwin-Woodville20 @ 47New Richmond  
Weyauwega-Fremont13 @ 65Bonduel  
New Glarus/Monticello17 @ 27Lakeside Lutheran  
Gilman30 @ 14Boyceville  
Deerfield8 @ 46Johnson Creek  
New Berlin West21 @ 0Messmer/Shorewood  
Iola-Scandinavia43 @ 8Wittenberg-Birnamwood  
Dodgeville42 @ 8Luther  
South Milwaukee15 @ 46Milwaukee Lutheran  
Pardeeville14 @ 36Parkview  
Cochrane-Fountain City36 @ 27Augusta  
Black Hawk68 @ 6New Lisbon  
Whitnall62 @ 0Cudahy  
Kickapoo/La Farge20 @ 22Wonewoc-Center/Weston  
Whitehall36 @ 6Eleva-Strum  
Flambeau14 @ 50Turtle Lake  
Hurley30 @ 34West Iron County MI  
Eisenhower48 @ 14Wisconsin Lutheran  
Coleman12 @ 8Northland Pines  
Poynette47 @ 7Southwestern  
Pecatonica/Argyle51 @ 14Benton/Scales Mound  
Chippewa Falls0 @ 37Rice Lake  
Wisconsin Dells19 @ 28Belleville  
Grantsburg41 @ 0Webster  
Auburndale21 @ 7Rib Lake-Prentice  
South (Milwaukee)22 @ 52Hamilton/Audubon  
Indian Trail49 @ 7Tremper  
Mishicot12 @ 6St. Mary Central  
Baraboo13 @ 14Beaver Dam  
Elkhorn17 @ 21Westosha Central  
Clinton48 @ 12Big Foot  
Pius XI14 @ 34West Allis Central  
Howards Grove55 @ 20Oostburg  
Ripon0 @ 2Winneconne  
Oconto33 @ 34Southern Door  
Sauk Prairie18 @ 34Portage  
Kettle Moraine Lutheran6 @ 42Berlin  
Wild Rose36 @ 0Almond-Bancroft  
Cambridge27 @ 35Horicon/Hustisford  
North (Sheboygan)9 @ 52Notre Dame Academy  
Algoma7 @ 42Kewaunee  
Random Lake7 @ 34Winnebago Lutheran Academy  
Mayville21 @ 0Lomira  
Waupun6 @ 41Plymouth  
Eau Claire North14 @ 49Hudson  
Beloit Memorial34 @ 36La Follette  
Colfax14 @ 41Spring Valley  
Amery0 @ 6Prescott  
Newman21 @ 18Sevastopol  
Mineral Point56 @ 16Boscobel  
Fall River24 @ 20Lourdes  
Cashton39 @ 14Hillsboro  
Clintonville0 @ 41Denmark  
Hayward/Lac Courte Oreilles34 @ 22Barron  
Cadott53 @ 25Neillsville/Granton  
North Crawford28 @ 22Riverdale  
Palmyra-Eagle9 @ 21Dodgeland  
Valders28 @ 14Brillion  
Chetek-Weyerhaeuser12 @ 14Northwestern  
Independence/Gilmanton48 @ 15Highland  
Shullsburg22 @ 10Belmont  
Chequamegon6 @ 70Stratford  
New Holstein20 @ 29Sheboygan Falls  
Marion/Tigerton6 @ 64Bark River-Harris MI  
Viroqua12 @ 34Prairie du Chien  
Brookwood68 @ 20Necedah  
Union Grove29 @ 47Burlington  
Shell Lake14 @ 51Clear Lake  
Markesan40 @ 16Montello/Princeton/Green Lake  
Blair-Taylor7 @ 49Melrose-Mindoro  
Ladysmith13 @ 48Cumberland  
Wausaukee44 @ 28Oneida Nation  
St. Francis3 @ 20University School of Milwaukee  
Turner20 @ 14Evansville/Albany  
Edwards12 @ 47Oakfield  
HOPE Christian0 @ 14Brookfield Academy  
Wayland Academy12 @ 26Cambria-Friesland  
Hamilton (Sussex)14 @ 7Marquette University Soccer  
West (Waukesha)49 @ 7Oconomowoc  
North (Waukesha)21 @ 38Kettle Moraine  
West (West Bend)7 @ 42Whitefish Bay  
East (Green Bay)21 @ 56Shawano Community  
Custer6 @ 35King  
Wautoma50 @ 13Waterloo  
Vincent/Destiny20 @ 6Madison University/Universal  
Cornell/Lake Holcombe20 @ 16Pepin/Alma  
Marshall/Carmen Science & Tech Northwest/Juneau/Milwaukee School of Languages34 @ 22SWCHA Saints  
Sheboygan Area Lutheran/Kohler/Sheboygan County Christian21 @ 26Reedsville  
Wauzeka-Steuben/Seneca15 @ 8De Soto  
Potosi/Cassville58 @ 19River Ridge  
Pulaski/Milwaukee Arts/Carmen Science & Tech South0 @ 49Bay View/Conservatory of Lifelong Learning  
Marian Central Catholic IL 55 @ 0Columbus  
Menominee MI 41 @ 33Kaukauna  
Kingsford MI 29 @ 8Riverside University/Meir  

Legend:

Playoff Game
##
SRS Prediction (The team is favored by that many points.)