Schedule & Scores for Friday, August 18, 2017:

Class
Away
 
 
 
Home
Location
La Follette30 @ 22Craig  
Marquette University Soccer16 @ 23Arrowhead  
Brookfield East25 @ 6West (Wauwatosa)  
Hudson28 @ 10Indian Trail  
West De Pere42 @ 0Shawano Community  
Sun Prairie56 @ 0East (Madison)  
Appleton North41 @ 14Everest  
Wisconsin Lutheran0 @ 48Oak Creek  
Seymour41 @ 7East (Green Bay)  
Watertown38 @ 15Beaver Dam  
Durand6 @ 24St. Croix Central  
Menomonee Falls21 @ 28Germantown  
Kimberly35 @ 28Fond du Lac  
Big Foot47 @ 27Brodhead/Juda  
St. Marys Springs35 @ 0Markesan  
Cedarburg6 @ 48East (West Bend)  
Waupaca0 @ 21Menasha  
Little Chute13 @ 19Freedom  
Little Wolf31 @ 6Suring  
Jefferson44 @ 7Whitewater  
Marshfield38 @ 31Oshkosh West  
Rice Lake36 @ 0Medford  
Menomonie40 @ 0Oshkosh North  
Edgar15 @ 0Baldwin-Woodville  
Brillion21 @ 6Hilbert/Stockbridge  
Black River Falls13 @ 28Sparta  
West (Green Bay)6 @ 36Xavier  
Elk Mound6 @ 20Chetek-Weyerhaeuser  
Stanley-Boyd21 @ 7Stratford  
Hortonville24 @ 9Appleton West  
Roncalli21 @ 14St. Joseph  
Oconomowoc42 @ 28South (Waukesha)  
Fort Atkinson0 @ 49Waunakee  
Preble24 @ 16Ashwaubenon  
Chilton28 @ 21Algoma  
Waterford0 @ 55Franklin  
Mukwonago9 @ 48Catholic Memorial  
Lake Country Lutheran33 @ 21Mineral Point  
Spencer/Columbus54 @ 22Osseo-Fairchild  
Madison Memorial7 @ 36Middleton  
Appleton East28 @ 24Wausau West  
Wrightstown20 @ 6Marinette  
Eau Claire Memorial35 @ 6Logan  
River Falls14 @ 17New Richmond  
St. Catherines53 @ 14Cudahy  
Kewaskum44 @ 28Milwaukee Lutheran  
Mosinee7 @ 28Marathon  
Laconia18 @ 38Wautoma  
Slinger7 @ 35Whitefish Bay  
Ozaukee44 @ 14St. Mary Central  
Wausau East21 @ 36Osceola  
East Troy47 @ 42McFarland  
Superior20 @ 10Merrill  
Westby15 @ 14Darlington  
Edgewood20 @ 49Mount Horeb/Barneveld  
Winneconne40 @ 46Southern Door  
Clayton0 @ 106Luck  
Boyceville66 @ 30Chequamegon  
Necedah34 @ 42Assumption  
Cameron0 @ 38Clear Lake  
Pittsville24 @ 8Auburndale  
Peshtigo14 @ 25Two Rivers  
Cuba City7 @ 34Platteville  
Messmer/Shorewood20 @ 14King  
Bloomer46 @ 38Somerset  
Fox Valley Lutheran75 @ 0Clintonville  
Monroe31 @ 13Reedsburg  
Kewaunee35 @ 6Crivitz  
West Salem37 @ 0Arcadia  
Frederic22 @ 45Glenwood City  
Campbellsport16 @ 13Mayville  
Lake Mills42 @ 15Marshall  
Port Washington14 @ 55Homestead  
Parkview14 @ 33Dodgeville  
Catholic Central7 @ 47New Glarus/Monticello  
Stoughton43 @ 28Portage  
Hillsboro35 @ 0Riverdale  
Pepin/Alma8 @ 32Cochrane-Fountain City  
Milton31 @ 14Sauk Prairie  
Omro6 @ 43Amherst  
Sheboygan Falls14 @ 7Brown Deer  
New Berlin West26 @ 7Elkhorn  
Parker0 @ 21Verona  
Iola-Scandinavia41 @ 14Montello/Princeton/Green Lake  
Nicolet0 @ 31Hartford  
Northwestern14 @ 8Ashland  
South Milwaukee21 @ 28Burlington  
Rhinelander13 @ 27Prescott  
Pardeeville42 @ 6Cambria-Friesland  
Highland6 @ 40Pecatonica/Argyle  
Onalaska41 @ 19River Valley  
Reedsville33 @ 13Weyauwega-Fremont  
Denmark14 @ 34Luxemburg-Casco  
Kiel28 @ 21Waupun  
Eisenhower28 @ 27Plymouth  
Coleman14 @ 42Bonduel  
Poynette13 @ 19Palmyra-Eagle  
Spooner14 @ 0St. Croix Falls  
Chippewa Falls28 @ 34Holmen  
Wisconsin Dells32 @ 26Thorp  
Richland Center14 @ 38Iowa-Grant  
Neenah38 @ 6Stevens Point  
Unity6 @ 27Spring Valley  
Grantsburg72 @ 52Cumberland  
New Lisbon56 @ 22Kickapoo/La Farge  
Fennimore18 @ 13Lancaster  
Park13 @ 8Pius XI  
New London48 @ 0Oconto Falls  
Baraboo19 @ 49Monona Grove  
Lourdes7 @ 21Wild Rose  
Clinton28 @ 16Evansville/Albany  
Howards Grove22 @ 20Manitowoc Lutheran  
Abbotsford42 @ 6Crandon  
Oconto42 @ 0Rosholt  
Columbus17 @ 28Ripon  
Kettle Moraine Lutheran0 @ 39Winnebago Lutheran Academy  
Greenfield2 @ 14Union Grove  
Martin Luther6 @ 35Whitnall  
Westosha Central30 @ 6Washington/Milwaukee Academy of Science/CEO Leadership Academy  
Luther Prep17 @ 7University School of Milwaukee  
Oregon24 @ 14DeForest  
Random Lake27 @ 13Oostburg  
Eau Claire North7 @ 45La Crosse Central  
Beloit Memorial0 @ 20West (Madison)  
Colfax0 @ 42Ellsworth  
Amery24 @ 0Barron  
Berlin14 @ 20Antigo  
Fall River30 @ 21Almond-Bancroft  
Cashton19 @ 41Ithaca  
Hayward/Lac Courte Oreilles27 @ 28Lakeland  
Brookfield Academy10 @ 31Cambridge  
Tomahawk0 @ 24Shiocton  
Cadott15 @ 12Altoona  
Valders33 @ 6Sturgeon Bay  
Turtle Lake46 @ 0Shell Lake  
New Holstein42 @ 25Mishicot  
Wabeno/Laona0 @ 41Gilman  
Marion/Tigerton0 @ 61Niagara/Goodman/Pembine  
Southwestern20 @ 6Rio  
Webster14 @ 6Cornell/Lake Holcombe  
Mauston21 @ 32Tomah  
Viroqua34 @ 42Whitehall  
Benton/Scales Mound0 @ 56Potosi/Cassville  
Florence7 @ 34Greenwood  
Racine Lutheran47 @ 0Reagan Prep  
Blair-Taylor14 @ 24Luther  
Lomira6 @ 44Horicon/Hustisford  
Gibraltar48 @ 14Oneida Nation  
Ladysmith41 @ 0Flambeau  
Wisconsin Heights0 @ 40Oakfield  
Wausaukee12 @ 41Newman  
Adams-Friendship12 @ 36Lakeside Lutheran  
Turner39 @ 14Edgerton  
Edwards8 @ 53Phillips  
Shoreland Lutheran21 @ 12Hamilton/Audubon  
Bay View/Conservatory of Lifelong Learning32 @ 33St. Francis  
Bowler/Gresham Community8 @ 68Sevastopol  
Hamilton (Sussex)38 @ 0Hale  
West (Waukesha)21 @ 20Kettle Moraine  
North (Waukesha)0 @ 46Muskego  
West (West Bend)18 @ 48Grafton  
North0 @ 51Case  
Northland Pines8 @ 24Wittenberg-Birnamwood  
Loyal40 @ 0Athens  
Bradford/Reuther21 @ 14Wilmot  
Washburn/Bayfield/South Shore0 @ 2Hurley  
Marshall/Carmen Science & Tech Northwest/Juneau/Milwaukee School of Languages6 @ 42Horlick  
Sheboygan Area Lutheran/Kohler/Sheboygan County Christian14 @ 35Cedar Grove-Belgium  
Riverside University/Meir0 @ 35Pewaukee  
Abundant Life/St. Ambrose Academy36 @ 30Elkhart Lake-Glenbeulah  
Wauzeka-Steuben/Seneca38 @ 0Boscobel  
Neillsville/Granton0 @ 40Colby  
Delavan-Darien/Williams Bay6 @ 34Lodi  
Three Lakes/Phelps6 @ 34Augusta  
Wonewoc-Center/Weston0 @ 38Royall  

Legend:

Playoff Game
##
SRS Prediction (The team is favored by that many points.)