Schedule & Scores for Friday, October 6, 2017:

Class
Away
 
 
 
Home
Location
Marquette University Soccer66 @ 21Hale  
Brookfield East14 @ 12Germantown  
Amherst32 @ 14Iola-Scandinavia  
Waunakee62 @ 0Baraboo  
Sun Prairie31 @ 9Verona  
Plymouth45 @ 7Winneconne  
Oak Creek54 @ 0Tremper  
Wisconsin Lutheran6 @ 38Pewaukee  
Seymour30 @ 20New London  
Watertown7 @ 35Oregon  
Menomonee Falls24 @ 0Wauwatosa East  
DeForest28 @ 35Mount Horeb/Barneveld  
Southwest14 @ 7Notre Dame Academy  
Somerset8 @ 7Baldwin-Woodville  
Big Foot44 @ 27Whitewater  
St. Marys Springs54 @ 3Mayville  
Monona Grove63 @ 35Stoughton  
Cedarburg9 @ 47Whitefish Bay  
Waupaca0 @ 34West De Pere  
Little Wolf6 @ 28Wittenberg-Birnamwood  
Franklin7 @ 21Horlick  
Two Rivers21 @ 14Valders  
Lakeside Lutheran59 @ 7Columbus  
Colby6 @ 37Stanley-Boyd  
Jefferson41 @ 28McFarland  
Marshfield36 @ 0Everest  
Stevens Point21 @ 17Lincoln (Wisconsin Rapids)  
Freedom26 @ 0Marinette  
Athens0 @ 42Abbotsford  
Edgar42 @ 0Rib Lake-Prentice  
Black River Falls6 @ 12Westby  
West (Green Bay)7 @ 42Shawano Community  
Elk Mound24 @ 14Durand  
Greendale42 @ 14Pius XI  
Hortonville49 @ 0Appleton East  
Medford28 @ 7Merrill  
Prescott0 @ 35St. Croix Central  
Oconomowoc6 @ 25Catholic Memorial  
Osceola6 @ 0Ellsworth  
Fort Atkinson30 @ 23Milton  
Nekoosa13 @ 36Laconia  
Greenwood0 @ 19Thorp  
Chilton14 @ 6Roncalli  
Waterford52 @ 21Union Grove  
Mukwonago0 @ 31Arrowhead  
Marshall19 @ 34Cambridge  
Lake Country Lutheran14 @ 7St. Francis  
Pacelli7 @ 46Bonduel  
Sturgeon Bay21 @ 27Southern Door  
Eau Claire Memorial7 @ 26Menomonie  
River Falls35 @ 14Eau Claire North  
Marathon6 @ 35Stratford  
Brodhead/Juda7 @ 35Evansville/Albany  
Slinger26 @ 7Grafton  
Pulaski (Pulaski)14 @ 17Preble  
Ozaukee0 @ 3Mishicot  
Wausau East7 @ 49Wausau West  
Superior32 @ 49Rice Lake  
Edgewood9 @ 21Monroe  
Lodi27 @ 0Luther Prep  
Glenwood City8 @ 30Spring Valley  
Pittsville22 @ 14Almond-Bancroft  
Antigo21 @ 14Mosinee  
Peshtigo29 @ 7Algoma  
De Pere6 @ 42Bay Port  
Gale-Ettrick-Trempealeau52 @ 0Arcadia  
Bloomer44 @ 27Hayward/Lac Courte Oreilles  
Luxemburg-Casco6 @ 24Wrightstown  
Wilmot6 @ 17Burlington  
West Salem9 @ 6Sparta  
West Allis Central0 @ 30New Berlin West  
Cumberland40 @ 21Northwestern  
King22 @ 24Marshall/Carmen Science & Tech Northwest/Juneau/Milwaukee School of Languages  
Lake Mills48 @ 6Poynette  
Port Washington35 @ 7West (West Bend)  
Hartford10 @ 27Homestead  
Fall Creek19 @ 8Osseo-Fairchild  
Weyauwega-Fremont12 @ 35Shiocton  
Pepin/Alma8 @ 35Webster  
Portage0 @ 3Reedsburg  
New Glarus/Monticello37 @ 9Waterloo  
Sheboygan Falls14 @ 7Kiel  
Parker12 @ 17Madison Memorial  
Oshkosh West42 @ 7Oshkosh North  
Dodgeville12 @ 37Lancaster  
Rhinelander20 @ 14Ashland  
Reedsville22 @ 10St. Mary Central  
Cochrane-Fountain City12 @ 18Whitehall  
Denmark7 @ 42Little Chute  
Whitnall14 @ 11Messmer/Shorewood  
Darlington28 @ 25Iowa-Grant  
Flambeau6 @ 28Elmwood/Plum City  
Prairie du Chien35 @ 6Richland Center  
Hurley43 @ 6Augusta  
Eisenhower35 @ 7South Milwaukee  
Xavier29 @ 36Fox Valley Lutheran  
Coleman0 @ 47Oconto  
Chippewa Falls13 @ 43Hudson  
Neenah3 @ 7Fond du Lac  
Auburndale50 @ 8Chequamegon  
New Lisbon12 @ 18Royall  
South (Milwaukee)22 @ 6North  
Indian Trail20 @ 34Bradford/Reuther  
Rosholt0 @ 44Markesan  
Lourdes10 @ 6Johnson Creek  
Elkhorn0 @ 42Badger  
Lakeland6 @ 55Marquette MI  
Clinton63 @ 20Edgerton  
Crandon44 @ 8Three Lakes/Phelps  
Rio0 @ 28Deerfield  
Sauk Prairie6 @ 38Beaver Dam  
Kettle Moraine Lutheran6 @ 41Ripon  
East (Madison)13 @ 28La Follette  
Martin Luther48 @ 6Shoreland Lutheran  
North (Sheboygan)0 @ 55Ashwaubenon  
Altoona0 @ 54Spencer/Columbus  
Milwaukee Lutheran46 @ 13Brown Deer  
Winnebago Lutheran Academy14 @ 6Lomira  
Random Lake14 @ 49Manitowoc Lutheran  
Appleton West10 @ 56Appleton North  
Waupun14 @ 38Campbellsport  
Beloit Memorial7 @ 21Middleton  
Colfax12 @ 20Boyceville  
Amery0 @ 42New Richmond  
Berlin0 @ 22Kewaskum  
Mineral Point42 @ 13Fennimore  
Montello/Princeton/Green Lake21 @ 28Dodgeland  
St. Croix Falls7 @ 12Unity  
Niagara/Goodman/Pembine14 @ 25Wabeno/Laona  
Kaukauna0 @ 37Kimberly  
Cashton36 @ 22Necedah  
De Soto28 @ 6Wonewoc-Center/Weston  
Tomahawk13 @ 56Kewaunee  
Cadott18 @ 28Mondovi  
North Crawford22 @ 14Kickapoo/La Farge  
Palmyra-Eagle30 @ 0Parkview  
Chetek-Weyerhaeuser61 @ 20Barron  
Shullsburg6 @ 31Hillsboro  
Ithaca6 @ 21Wauzeka-Steuben/Seneca  
Clear Lake33 @ 0Cornell/Lake Holcombe  
Turtle Lake38 @ 8Frederic  
New Holstein7 @ 0Brillion  
Marion/Tigerton0 @ 54Wild Rose  
More8 @ 34Brookfield Academy  
Mauston14 @ 6Adams-Friendship  
Eleva-Strum0 @ 46Melrose-Mindoro  
Cudahy0 @ 37Greenfield  
Viroqua38 @ 0Luther  
Oostburg21 @ 47Omro  
Living Word Lutheran10 @ 42University School of Milwaukee  
Brookwood0 @ 61Bangor  
Florence0 @ 2Crivitz  
Oconto Falls0 @ 16Clintonville  
Shell Lake7 @ 64Grantsburg  
Blair-Taylor13 @ 46Independence/Gilmanton  
Gibraltar48 @ 30Wausaukee  
Lena/Aquinas40 @ 26Oneida Nation  
Ladysmith13 @ 44Spooner  
Cambria-Friesland34 @ 12Fall River  
Phillips34 @ Clayton  
Turner32 @ 14East Troy  
Bay View/Conservatory of Lifelong Learning24 @ 7Riverside University/Meir  
Boscobel22 @ 13Southwestern  
Oakfield50 @ 7Edwards  
Gillett0 @ 65Sevastopol  
Luck74 @ 6Mellen  
Bruce28 @ 12Prairie Farm  
Northwood/Solon Springs38 @ 8New Auburn  
Elkhart Lake-Glenbeulah6 @ 12Wisconsin Heights  
Wayland Academy0 @ 56Randolph  
Winter6 @ 34Lincoln (Alma Center)  
West (Madison)26 @ 19Craig  
Hamilton (Sussex)6 @ 35Brookfield Central  
West (Waukesha)31 @ 6Muskego  
South (Waukesha)10 @ 45Kettle Moraine  
East (West Bend)26 @ 10Nicolet  
Lincoln (Manitowoc)41 @ 22South (Sheboygan)  
West (Wauwatosa)28 @ 35North (Waukesha)  
East (Green Bay)0 @ 22Menasha  
Wautoma14 @ 0Wisconsin Dells  
Belleville0 @ 40Cuba City  
Loyal32 @ 8Gilman  
Hilbert/Stockbridge0 @ 21Cedar Grove-Belgium  
Sheboygan Area Lutheran/Kohler/Sheboygan County Christian7 @ 48Howards Grove  
Horicon/Hustisford9 @ Pardeeville  
Delavan-Darien/Williams Bay28 @ 38Westosha Central  
Mercer/Butternut22 @ 59Siren  
Potosi/Cassville50 @ 0Belmont  
Pulaski/Milwaukee Arts/Carmen Science & Tech South14 @ 22Reagan Prep  
Medford MN @ 18Merrill  

Legend:

Playoff Game
##
SRS Prediction (The team is favored by that many points.)