Schedule & Scores for Friday, October 20, 2017:

Class
Away
 
 
 
Home
Location
La Follette8 @ 41Middleton  
Oak Creek7 @ 42Muskego  
Seymour7 @ 42West De Pere  
Regis8 @ Unity  
Watertown21 @ 49Menasha  
River Valley35 @ 53St. Catherines  
Durand54 @ 34Cumberland  
Menomonee Falls0 @ 35Brookfield East  
DeForest7 @ 20Slinger  
Germantown21 @ 42West (Waukesha)  
La Crosse Central14 @ 45Menomonie  
Little Wolf62 @ 27St. Mary Central  
Lakeside Lutheran26 @ 42Lake Mills  
Colby6 @ 53Amherst  
Jefferson21 @ 41Pewaukee  
Marshfield0 @ 34Holmen  
Stevens Point48 @ 47Hudson  
Athens28 @ 19Rib Lake-Prentice  
Athens0 @ 35Edgar  
Owen-Withee22 @ 28Loyal  
Medford8 @ 48Antigo  
Nekoosa20 @ 49Osceola  
Preble7 @ 42Appleton North  
Chilton6 @ 35Two Rivers  
Stratford42 @ 19Bonduel  
Madison Memorial0 @ 35Sun Prairie  
Eau Claire Memorial21 @ 42Bay Port  
Mosinee20 @ 44Onalaska  
Laconia26 @ 14Southern Door  
Pulaski (Pulaski)40 @ 6Appleton West  
St. Joseph14 @ 44Lake Country Lutheran  
Merrill7 @ 35Rice Lake  
Burlington27 @ 28Waterford  
East Troy20 @ 42Catholic Memorial  
Westby38 @ 29Lancaster  
Winneconne13 @ 49Freedom  
Mondovi14 @ 21Elk Mound  
Craig7 @ 45Franklin  
Iowa-Grant22 @ 13Ithaca  
Peshtigo20 @ 21Wrightstown  
Luxemburg-Casco13 @ 33Notre Dame Academy  
Wilmot12 @ 42Monona Grove  
Monroe6 @ 34Eisenhower  
West Salem17 @ 14New Richmond  
Frederic6 @ 48Abbotsford  
King2 @ 42Fond du Lac  
Ashwaubenon12 @ 44Southwest  
Kettle Moraine28 @ 19Verona  
Port Washington14 @ 34Whitnall  
Beaver Dam0 @ 57Waunakee  
Fall Creek15 @ 50Regis  
Hillsboro0 @ 35Independence/Gilmanton  
Omro6 @ 28Little Chute  
New Glarus/Monticello14 @ 36Prairie du Chien  
Deerfield20 @ 38Lourdes  
Ellsworth7 @ 14Bloomer  
New Berlin West21 @ 47Plymouth  
Oshkosh West39 @ 56Marquette University Soccer  
Northwestern29 @ 17Gale-Ettrick-Trempealeau  
Pardeeville0 @ 36Cuba City  
Reedsville11 @ 62St. Marys Springs  
Whitehall24 @ 58Spring Valley  
Darlington14 @ 44Markesan  
Hurley76 @ 44Turtle Lake  
Wittenberg-Birnamwood0 @ 42Stanley-Boyd  
Pecatonica/Argyle8 @ 15Fennimore  
Spooner16 @ 26Chetek-Weyerhaeuser  
Auburndale35 @ 7Crandon  
New London6 @ 46Kewaskum  
Mishicot7 @ 49Iola-Scandinavia  
Oconto17 @ 49Spencer/Columbus  
Greenfield34 @ 7Bay View/Conservatory of Lifelong Learning  
Martin Luther42 @ 7University School of Milwaukee  
Cambridge14 @ 39Manitowoc Lutheran  
Milwaukee Lutheran22 @ 35Whitefish Bay  
Oregon7 @ 28Stoughton  
Royall6 @ 63Bangor  
Mayville31 @ 38Lodi  
Assumption27 @ 34Pittsville  
Crivitz19 @ 6Wabeno/Laona  
Berlin34 @ 27Fox Valley Lutheran  
Mineral Point28 @ 0Brookwood  
Fall River41 @ 20Tri-County  
St. Croix Falls0 @ 44Grantsburg  
Niagara/Goodman/Pembine7 @ 50Marathon  
De Soto0 @ 16Wauzeka-Steuben/Seneca  
Brookfield Academy3 @ 42Clinton  
North Crawford0 @ 68Black Hawk  
Valders41 @ 14Howards Grove  
New Holstein32 @ 14Kewaunee  
Webster0 @ 20Unity  
Mauston26 @ 48St. Croix Central  
Cambria-Friesland6 @ 49Wild Rose  
St. Francis6 @ 35Greendale  
Turner42 @ 54Platteville  
River Ridge10 @ 55Potosi/Cassville  
Dodgeland37 @ 28Johnson Creek  
Elmwood/Plum City6 @ 42Clear Lake  
Hamilton (Sussex)9 @ 21West (Madison)  
East (West Bend)10 @ 38Hartford  
Lincoln (Wisconsin Rapids)7 @ 30Neenah  
Custer0 @ 54Sheboygan Falls  
Wautoma34 @ 65Xavier  
Belleville7 @ 69Racine Lutheran  
Reagan Prep0 @ 56Brookfield Central  
Bradford/Reuther26 @ 42Badger  
Evansville/Albany7 @ 56Mount Horeb/Barneveld  
Washington/Milwaukee Academy of Science/CEO Leadership Academy6 @ 41Homestead  
Cornell/Lake Holcombe0 @ 38Melrose-Mindoro  
Marshall/Carmen Science & Tech Northwest/Juneau/Milwaukee School of Languages8 @ 44Arrowhead  
Hilbert/Stockbridge56 @ 13Almond-Bancroft  
Sheboygan Area Lutheran/Kohler/Sheboygan County Christian13 @ 41Kiel  
Riverside University/Meir8 @ 49Kimberly  
Horicon/Hustisford7 @ 35Cedar Grove-Belgium  
Hamilton/Audubon8 @ 66Horlick  
Christian Life IL 19 @ 26Wisconsin Heights  

Legend:

Playoff Game
##
SRS Prediction (The team is favored by that many points.)