Schedule & Scores for Wednesday, October 18, 2017:

Class
Away
 
 
 
Home
Location
Middleton40 @ East (Madison)  
La Follette6 @ 33Sun Prairie  
West (Wauwatosa) @ 12Marquette University Soccer  
Hale @ 40Brookfield East  
Hudson20 @ River Falls  
Homestead7 @ Slinger  
Whitefish Bay7 @ 21Hartford  
Park @ 27Oak Creek  
Menasha9 @ Seymour  
Regis19 @ Cadott  
Durand31 @ Colfax  
Brookfield Central17 @ Menomonee Falls  
Portage @ 16DeForest  
Germantown13 @ 14Hamilton (Sussex)  
Craig @ 6Verona  
Kimberly35 @ Appleton East  
Evansville/Albany21 @ Big Foot  
La Crosse Central10 @ Tomah  
Nicolet0 @ Cedarburg  
Xavier9 @ Waupaca  
Bay Port15 @ Preble  
Bonduel40 @ Little Wolf  
Tremper @ 49Franklin  
Sheboygan Falls33 @ 14Two Rivers  
Edgerton @ 29Jefferson  
Wausau West @ 12Marshfield  
Freedom23 @ Denmark  
Athens @ 2Owen-Withee  
Stratford @ 4Edgar  
Altoona @ 37Stanley-Boyd  
Ashland @ 5Medford  
Ellsworth19 @ Prescott  
Kettle Moraine27 @ Oconomowoc  
Logan24 @ Aquinas (La Crosse)  
Adams-Friendship25 @ 7Nekoosa  
Gilman16 @ Greenwood  
Muskego28 @ Mukwonago  
Marshall @ 9Belleville  
Lake Country Lutheran25 @ Brookfield Academy  
Grafton @ 11Port Washington  
Tomahawk @ 20Marathon  
St. Catherines35 @ Catholic Central  
East Troy10 @ Brodhead/Juda  
Kewaskum31 @ Waupun  
Mosinee20 @ Wausau East  
Merrill @ 9Antigo  
Marinette @ 20Fox Valley Lutheran  
Manitowoc Lutheran21 @ Ozaukee  
Luther @ 25Westby  
Necedah @ 32Pecatonica/Argyle  
Cedar Grove-Belgium28 @ Random Lake  
Cuba City12 @ Iowa-Grant  
Cameron @ 14Cornell/Lake Holcombe  
Edwards @ 10Pittsville  
Kewaunee7 @ Peshtigo  
Notre Dame Academy18 @ De Pere  
Messmer/Shorewood @ 11King  
Viroqua6 @ 52Gale-Ettrick-Trempealeau  
Barron @ 39Bloomer  
Luxemburg-Casco42 @ Oconto Falls  
Westosha Central @ 21Wilmot  
Oregon11 @ Monroe  
Bangor59 @ Cashton  
Flambeau @ 11Frederic  
Hayward/Lac Courte Oreilles @ 16Cumberland  
Lake Mills37 @ Columbus  
Hillsboro2 @ New Lisbon  
Iola-Scandinavia39 @ Weyauwega-Fremont  
Pepin/Alma @ 37Clear Lake  
Cambridge @ 4New Glarus/Monticello  
Wauwatosa East @ 12South (Waukesha)  
West (Madison)16 @ Parker  
Pardeeville @ 15Markesan  
Highland7 @ Belmont  
Oostburg @ 24Reedsville  
Whitehall @ 13Auburndale  
Boscobel @ 32Darlington  
Kiel8 @ New Holstein  
Shawano Community @ 6New London  
Southern Door18 @ Coleman  
Wisconsin Dells @ 13Westfield Area  
Whitewater @ 36Clinton  
Bradford/Reuther19 @ Case  
Elcho/White Lake @ 43Crandon  
Abbotsford @ 1Loyal  
Dominican @ 28Martin Luther  
Appleton West10 @ Kaukauna  
Independence/Gilmanton @ 7Melrose-Mindoro  
Montello/Princeton/Green Lake @ 2Palmyra-Eagle  
Almond-Bancroft42 @ Marion/Tigerton  
Elmwood/Plum City @ 23Turtle Lake  
Washburn/Bayfield/South Shore0 @ 2Webster  
Mauston @ 2Wautoma  
Augusta14 @ Blair-Taylor  
West (West Bend) @ 22East (West Bend)  
Mishicot @ 6Sheboygan Area Lutheran/Kohler/Sheboygan County Christian  
Riverdale @ 23Wauzeka-Steuben/Seneca  
Dodgeland @ 6Horicon/Hustisford  
Fall Creek27 @ Neillsville/Granton  
Wonewoc-Center/Weston @ 12North Crawford  
Three Lakes/Phelps70 @ 21Florence  
LAnse MI 8 @ Northland Pines  

Legend:

Playoff Game
##
SRS Prediction (The team is favored by that many points.)