Schedule & Scores for Friday, October 13, 2017:

Class
Away
 
 
 
Home
Location
Middleton44 @ 0East (Madison)  
La Follette6 @ 33Sun Prairie  
Arrowhead17 @ 3North (Waukesha)  
Hudson38 @ 7River Falls  
Homestead15 @ 14Slinger  
Whitefish Bay7 @ 28Hartford  
Lancaster17 @ 25Platteville  
West De Pere49 @ 10East (Green Bay)  
Regis41 @ 15Cadott  
Watertown6 @ 46Monona Grove  
River Valley40 @ 0Prairie du Chien  
Mount Horeb/Barneveld42 @ 14Sauk Prairie  
Durand71 @ 44Colfax  
Germantown13 @ 14Hamilton (Sussex)  
Kimberly41 @ 7Appleton East  
La Crosse Central34 @ 32Tomah  
Brookfield Central20 @ 7Menomonee Falls  
Bay Port49 @ 21Preble  
Little Chute @ Freedom  
Rice Lake28 @ 14Eau Claire Memorial  
Catholic Memorial7 @ 20West (Waukesha)  
Menomonie35 @ 0Chippewa Falls  
Freedom34 @ 0Denmark  
Athens21 @ 13Owen-Withee  
Brillion0 @ 20Roncalli  
Black River Falls40 @ 24Arcadia  
West (Green Bay)12 @ 20Clintonville  
Badger49 @ 14Union Grove  
Logan41 @ 6Aquinas (La Crosse)  
Stratford0 @ 10Edgar  
Reedsburg14 @ 17Baraboo  
McFarland0 @ 15Turner  
Marshall6 @ 27Belleville  
Lake Country Lutheran14 @ 0Brookfield Academy  
St. Croix Central21 @ 6Somerset  
Menasha34 @ 21Seymour  
Spencer/Columbus44 @ 21Glenwood City  
Hale7 @ 35Brookfield East  
Wrightstown6 @ 0Little Chute  
Grafton6 @ 21Port Washington  
Muskego46 @ 21Mukwonago  
St. Catherines2 @ 0Catholic Central  
Everest20 @ 51Lincoln (Wisconsin Rapids)  
Kewaskum58 @ 14Waupun  
Oshkosh North0 @ 74Hortonville  
Mosinee42 @ 17Wausau East  
Merrill15 @ 38Antigo  
Marinette36 @ 62Fox Valley Lutheran  
Burlington14 @ 0Elkhorn  
East Troy34 @ 0Brodhead/Juda  
Horlick42 @ 6Indian Trail  
Winneconne33 @ 15Kettle Moraine Lutheran  
Boyceville26 @ 52Mondovi  
Craig3 @ 7Verona  
Manitowoc Lutheran27 @ 0Ozaukee  
Necedah0 @ 54Pecatonica/Argyle  
Cedar Grove-Belgium35 @ 0Random Lake  
Cameron20 @ 58Cornell/Lake Holcombe  
Pittsville6 @ 30Mayville  
Cuba City7 @ 13Iowa-Grant  
Messmer/Shorewood28 @ 22Wisconsin Lutheran  
Luxemburg-Casco69 @ 0Oconto Falls  
Kewaunee28 @ 27Peshtigo  
Bangor52 @ 0Cashton  
Edgerton0 @ 52Jefferson  
Campbellsport6 @ 42Plymouth  
Lake Mills55 @ 13Columbus  
Ashwaubenon26 @ 0South (Sheboygan)  
Kettle Moraine31 @ 0Oconomowoc  
Wausau West6 @ 17Marshfield  
Barron20 @ 38Bloomer  
Parkview0 @ 44Fennimore  
Beaver Dam0 @ 45Waunakee  
Fall Creek35 @ 7Neillsville/Granton  
Stoughton36 @ 10Fort Atkinson  
Baldwin-Woodville42 @ 20Amery  
Hillsboro29 @ 26New Lisbon  
Pepin/Alma8 @ 47Clear Lake  
Milton20 @ 23Edgewood  
Omro12 @ 7Winnebago Lutheran Academy  
Portage28 @ 35DeForest  
Gilman23 @ 6Greenwood  
Sheboygan Falls33 @ 14Two Rivers  
New Richmond24 @ 25Osceola  
Fond du Lac24 @ 26Stevens Point  
Ellsworth27 @ 0Prescott  
Wauwatosa East20 @ 41South (Waukesha)  
Iola-Scandinavia54 @ 14Weyauwega-Fremont  
Nicolet21 @ 14Cedarburg  
Oshkosh West0 @ 29Neenah  
Bonduel48 @ 18Little Wolf  
Tremper3 @ 48Franklin  
Northwestern56 @ 20Ladysmith  
Notre Dame Academy24 @ 0De Pere  
South Milwaukee8 @ 35New Berlin West  
Pardeeville0 @ 31Markesan  
Highland8 @ 6Belmont  
Onalaska42 @ 21West Salem  
Osseo-Fairchild27 @ 43Colby  
Kickapoo/La Farge18 @ 59Potosi/Cassville  
Whitehall6 @ 56Auburndale  
Flambeau7 @ 22Frederic  
Kiel21 @ 0New Holstein  
Shawano Community13 @ 16New London  
Xavier29 @ 7Waupaca  
Wittenberg-Birnamwood0 @ 35Amherst  
Poynette7 @ 38Lodi  
Spooner6 @ 41Chetek-Weyerhaeuser  
Chippewa Falls6 @ Big Rapids MI  
Richland Center21 @ 34Dodgeville  
Unity6 @ 31Grantsburg  
Whitewater7 @ 42Clinton  
Luther13 @ 39Westby  
Park0 @ 14Oak Creek  
Spring Valley20 @ 24Elk Mound  
Mishicot13 @ 31Sheboygan Area Lutheran/Kohler/Sheboygan County Christian  
Rosholt7 @ 14Tri-County  
Lourdes36 @ 38Deerfield  
McDonell Central @ 15Phillips  
Lakeland34 @ 49Rhinelander  
Howards Grove14 @ 6Laconia  
Ripon7 @ 35Berlin  
Johnson Creek46 @ 8Wayland Academy  
Crandon60 @ 24Elcho/White Lake  
Abbotsford7 @ 8Loyal  
Rio0 @ 44Fall River  
Greenfield13 @ 35Pewaukee  
Wild Rose45 @ 0SWCHA Saints  
Cambridge13 @ 40New Glarus/Monticello  
North (Sheboygan)0 @ 49Southwest  
Algoma24 @ 35Sturgeon Bay  
Sparta23 @ 45Holmen  
Westosha Central13 @ 47Wilmot  
Luther Prep6 @ 31Lakeside Lutheran  
Altoona12 @ 50Stanley-Boyd  
Rib Lake-Prentice48 @ 0Chequamegon  
St. Johns Northwestern Military Academy0 @ 69Living Word Lutheran  
Milwaukee Lutheran6 @ 42Greendale  
Waterloo0 @ 33St. Francis  
Oregon7 @ 0Monroe  
Royall0 @ 8Brookwood  
Appleton West47 @ 35Kaukauna  
Mayville @ 1Horace Mann  
Eau Claire North0 @ 28Superior  
Beloit Memorial14 @ 20Madison Memorial  
Crivitz31 @ 28Niagara/Goodman/Pembine  
Southern Door27 @ 14Coleman  
Montello/Princeton/Green Lake17 @ 20Palmyra-Eagle  
St. Croix Falls35 @ 6Shell Lake  
Hayward/Lac Courte Oreilles13 @ 34Cumberland  
Tomahawk14 @ 44Marathon  
Ashland8 @ 34Medford  
Valders35 @ 14Chilton  
Independence/Gilmanton13 @ 39Melrose-Mindoro  
Almond-Bancroft56 @ 0Marion/Tigerton  
Shullsburg7 @ 58Black Hawk  
Ithaca14 @ 8De Soto  
Wabeno/Laona21 @ 14Suring  
More0 @ 70Racine Lutheran  
Southwestern21 @ 48Mineral Point  
Mauston22 @ 28Wautoma  
Eleva-Strum28 @ 15Cochrane-Fountain City  
Cudahy21 @ 32West Allis Central  
Viroqua6 @ 52Gale-Ettrick-Trempealeau  
Oostburg0 @ 52Reedsville  
Lomira0 @ 48St. Marys Springs  
St. Mary Central7 @ 41Hilbert/Stockbridge  
Sevastopol64 @ 26Gibraltar  
Augusta35 @ 14Blair-Taylor  
Wisconsin Heights11 @ Edwards  
Wausaukee54 @ 12Bowler/Gresham Community  
Cambria-Friesland14 @ 20Randolph  
Riverdale0 @ 28Wauzeka-Steuben/Seneca  
Adams-Friendship7 @ 25Nekoosa  
River Ridge21 @ 23Benton/Scales Mound  
Edwards @ 14Pittsville  
Dodgeland @ 6Horicon/Hustisford  
Shoreland Lutheran6 @ 46St. Joseph  
Boscobel6 @ 40Darlington  
Dominican8 @ 47Martin Luther  
Elmwood/Plum City0 @ 42Turtle Lake  
Prairie Farm8 @ 62Luck  
Northeastern Wisconsin Lutheran34 @ 26Lena/Aquinas  
Northwood/Solon Springs57 @ 0Mellen  
Oneida Nation28 @ 62Gillett  
West (Madison)35 @ 9Parker  
West (West Bend)21 @ 14East (West Bend)  
Lincoln (Manitowoc)13 @ 55Pulaski (Pulaski)  
West (Wauwatosa)20 @ 35Marquette University Soccer  
Bradford/Reuther36 @ 6Case  
Evansville/Albany49 @ 0Big Foot  
Marshall/Carmen Science & Tech Northwest/Juneau/Milwaukee School of Languages20 @ 55Bay View/Conservatory of Lifelong Learning  
Delavan-Darien/Williams Bay19 @ 45Waterford  
Three Lakes/Phelps2 @ 0Florence  
Wonewoc-Center/Weston22 @ 44North Crawford  
Houghton MI 6 @ 22Hurley  
Wareham MA 4 @ Case  
Escanaba MI 21 @ 7Oconto  
Lake Mills IA @ 10Columbus  
North Dickinson MI 18 @ 48Phillips  
Lake Forest Academy IL 12 @ 59Oakfield  
Alden-Hebron/Faith Lutheran IL 6 @ 47Elkhart Lake-Glenbeulah  
LAnse MI 7 @ 16Northland Pines  

Legend:

Playoff Game
##
SRS Prediction (The team is favored by that many points.)