Schedule & Scores for Friday, September 2, 2016:

Class
Away
 
 
 
Home
Location
Middleton30 @ 22West (Madison)  
La Follette49 @ 27Beloit Memorial  
Hudson45 @ 0Eau Claire North  
Sun Prairie45 @ 6Craig  
Watertown34 @ 17Slinger  
River Valley34 @ 20Arcadia  
Shiocton0 @ 39Amherst  
Durand51 @ 8Mondovi  
Southwest27 @ 10De Pere  
Somerset24 @ 50St. Croix Central  
Big Foot6 @ 44Clinton  
La Crosse Central7 @ 24West Salem  
Cedarburg3 @ 35Whitefish Bay  
Brookfield Central46 @ 0Hale  
Bay Port49 @ 0South (Sheboygan)  
Little Wolf44 @ 6Edwards  
Two Rivers62 @ 29New Holstein  
Marshfield7 @ 17Neenah  
Rice Lake35 @ 49Chippewa Falls  
Catholic Memorial41 @ 16Kettle Moraine  
Menomonie50 @ 21River Falls  
Freedom53 @ 6Oconto Falls  
Athens0 @ 35Assumption  
Edgar62 @ 6Phillips  
Black River Falls7 @ 38Lancaster  
West (Green Bay)0 @ 58West De Pere  
Stanley-Boyd33 @ 14Spencer/Columbus  
Greendale13 @ 0New Berlin West  
Badger24 @ 20Burlington  
Medford49 @ 28Ashland  
Roncalli27 @ 6Chilton  
Prescott7 @ 48Ellsworth  
Logan39 @ 10Tomah  
Osceola46 @ 14New Richmond  
Greenwood12 @ 54Owen-Withee  
Preble50 @ 24Lincoln (Manitowoc)  
Waterford7 @ 10Wilmot  
Mukwonago47 @ 0South (Waukesha)  
Reedsburg20 @ 14Portage  
Madison Memorial3 @ 26Verona  
Appleton East0 @ 56Kimberly  
Wrightstown56 @ 0Clintonville  
Eau Claire Memorial21 @ 22Superior  
Grafton14 @ 49Homestead  
Marathon19 @ 6Colby  
Brodhead/Juda27 @ 12Jefferson  
Kewaskum8 @ 0Winneconne  
Oshkosh North38 @ 23Hortonville  
Laconia42 @ 10Lomira  
Marinette14 @ 45Little Chute  
Ozaukee25 @ 35St. Marys Springs  
Westby38 @ 39Platteville  
Glenwood City30 @ 18Elk Mound  
Manitowoc Lutheran18 @ 43Random Lake  
Necedah16 @ 42Cashton  
Antigo7 @ 34Menominee MI  
Cuba City51 @ 7Southwestern  
Messmer/Shorewood24 @ 14Cudahy  
Luxemburg-Casco23 @ 22Seymour  
Monroe49 @ 14Edgewood  
Kewaunee6 @ 28Oconto  
Bangor44 @ 0Brookwood  
West Allis Central21 @ 36Brookfield East  
Edgerton0 @ 26East Troy  
Frederic64 @ 28Shell Lake  
Campbellsport6 @ 12Ripon  
Lake Mills12 @ 56Darlington  
Wausau West17 @ 12Everest  
Hartford42 @ 48Oconomowoc  
Parkview27 @ 22Pardeeville  
Beaver Dam24 @ 27East (West Bend)  
Catholic Central21 @ 0Shoreland Lutheran  
Stoughton20 @ 30Mount Horeb/Barneveld  
Hillsboro @ Cassville  
Milton14 @ 42Monona Grove  
New Glarus/Monticello20 @ 48Wautoma  
Sheboygan Falls33 @ 7Brillion  
Fond du Lac14 @ 45Stevens Point  
Lincoln (Alma Center)20 @ 6Blair-Taylor  
Wauwatosa East0 @ 38Menomonee Falls  
Parker45 @ 6East (Madison)  
Nicolet7 @ 46Germantown  
Bonduel35 @ 0Weyauwega-Fremont  
Tremper21 @ 20Horlick  
Northwestern41 @ 33Chetek-Weyerhaeuser  
Notre Dame Academy43 @ 7Ashwaubenon  
Rhinelander7 @ 27Mosinee  
Highland43 @ 22Potosi  
Onalaska43 @ 21Holmen  
Reedsville6 @ 35Oostburg  
Cochrane-Fountain City47 @ 27Whitehall  
Denmark21 @ 34Fox Valley Lutheran  
Whitnall35 @ 0Brown Deer  
Kiel40 @ 21Valders  
Prairie du Chien19 @ 13Viroqua  
Eisenhower40 @ 6West (Wauwatosa)  
Shawano Community34 @ 27East (Green Bay)  
Xavier19 @ 28Menasha  
Wittenberg-Birnamwood7 @ 45Iola-Scandinavia  
Poynette14 @ 8Marshall  
Pecatonica/Argyle26 @ 0Black Hawk  
Spooner6 @ 39Bloomer  
Richland Center8 @ 50Gale-Ettrick-Trempealeau  
Whitewater6 @ 33McFarland  
Case27 @ 32Franklin  
Luther0 @ 28Dodgeville  
Park0 @ 40Indian Trail  
New London20 @ 27Waupaca  
Spring Valley41 @ 0Colfax  
Baraboo7 @ 35Waunakee  
Lourdes28 @ 0Fall River  
Elkhorn34 @ 35Delavan-Darien  
Lakeland14 @ 37Merrill  
Johnson Creek23 @ 6Deerfield  
Westfield Area8 @ 38Lodi  
Rio31 @ 29Randolph  
Rio31 @ 29Randolph  
Columbus56 @ 18Belleville  
Sauk Prairie0 @ 20DeForest  
Kettle Moraine Lutheran17 @ 27Waupun  
Greenfield47 @ 30South Milwaukee  
Cambridge14 @ 34Nekoosa  
North (Sheboygan)13 @ 54Pulaski (Pulaski)  
Sparta48 @ 12Aquinas (La Crosse)  
Altoona39 @ 6Fall Creek  
Rib Lake-Prentice28 @ 14Pittsville  
Milwaukee Lutheran27 @ 28Port Washington  
Oregon20 @ 34Fort Atkinson  
Winnebago Lutheran Academy55 @ 0Horace Mann  
Royall40 @ 20New Lisbon  
Appleton West49 @ 6Wausau East  
Mayville20 @ 53Omro  
Amery21 @ 14Baldwin-Woodville  
Berlin0 @ 28Plymouth  
Southern Door50 @ 7Sturgeon Bay  
Newman0 @ 21Gilman  
Melrose-Mindoro41 @ 0Augusta  
Mineral Point20 @ 21Fennimore  
Montello/Princeton/Green Lake7 @ 42Markesan  
Kaukauna13 @ 49Appleton North  
De Soto12 @ 28Ithaca  
Tomahawk7 @ 62Stratford  
Bradley Tech6 @ 26Reagan Prep  
Independence/Gilmanton0 @ 21Eleva-Strum  
Shullsburg46 @ 7Benton/Scales Mound  
Chequamegon6 @ 42Auburndale  
Clear Lake20 @ 49Pepin/Alma  
Turtle Lake28 @ 34Elmwood/Plum City  
Marion/Tigerton0 @ 40Almond-Bancroft  
Webster0 @ 45Grantsburg  
Mauston24 @ 20Lakeside Lutheran  
Living Word Lutheran0 @ 49Lake Country Lutheran  
Union Grove32 @ 27Westosha Central  
St. Mary Central7 @ 55Cedar Grove-Belgium  
Thorp12 @ 42Loyal  
Sevastopol38 @ 14Gibraltar  
University School of Milwaukee35 @ 26St. Francis  
Cambria-Friesland8 @ 6Cornell/Lake Holcombe  
Wauzeka-Steuben22 @ 20Riverdale  
Adams-Friendship26 @ 14Luther Prep  
River Ridge42 @ 0Belmont  
Dodgeland42 @ 9Palmyra-Eagle  
Boscobel6 @ 48Iowa-Grant  
Kenosha Christian Life6 @ 49St. Johns Northwestern Military Academy  
Northeastern Wisconsin Lutheran58 @ 12Oneida Nation  
Bruce0 @ 48Northwood/Solon Springs  
Elkhart Lake-Glenbeulah60 @ 52Oakfield  
Winter6 @ 49Prairie Farm  
Hamilton (Sussex)0 @ 41Marquette University Soccer  
West (Waukesha)26 @ 24Muskego  
North (Waukesha)26 @ 20Arrowhead  
West (West Bend)7 @ 28Wisconsin Lutheran  
Lincoln (Wisconsin Rapids)55 @ 32Oshkosh West  
Madison University @ Vincent  
Kohler @ Mishicot  
Bradford/Reuther43 @ 42Oak Creek  
Washburn/Bayfield/South Shore0 @ 38Unity  
Evansville/Albany27 @ 15Turner  
Cornell/Lake Holcombe2 @ 0Clayton  
West Iron County MI 3 @ 22Hurley  
Marian Central Catholic IL 50 @ 0Juneau/Morse/Marshall  

Legend:

Playoff Game
##
SRS Prediction (The team is favored by that many points.)