Schedule & Scores for Friday, August 26, 2016:

Class
Away
 
 
 
Home
Location
La Follette29 @ 25Parker  
Brookfield East31 @ 0Beaver Dam  
Hudson33 @ 30Arrowhead  
Homestead50 @ 26Indian Trail  
Whitefish Bay28 @ 7Slinger  
Sun Prairie31 @ 37Middleton  
Wisconsin Lutheran19 @ 22Pewaukee  
Seymour13 @ 16Xavier  
Regis37 @ 30Stanley-Boyd  
Durand49 @ 0Barron  
Menomonee Falls7 @ 14Greendale  
Germantown17 @ 32Catholic Memorial  
Somerset22 @ 42Menomonie  
St. Marys Springs20 @ 17Amherst  
Monona Grove14 @ 45Waunakee  
Waupaca41 @ 6West (Green Bay)  
Little Chute41 @ 6Oconto Falls  
Lakeside Lutheran7 @ 33Elkhorn  
Jefferson20 @ 17Evansville/Albany  
Marshfield0 @ 28Everest  
Rice Lake52 @ 40New Richmond  
Stevens Point42 @ 13Wausau East  
Holmen30 @ 35Superior  
Brillion22 @ 42Weyauwega-Fremont  
Black River Falls6 @ 20Tomah  
Hortonville30 @ 9Appleton East  
Prescott0 @ 21St. Croix Falls  
Oconomowoc54 @ 35South (Waukesha)  
Fort Atkinson3 @ 17Mount Horeb/Barneveld  
Nekoosa6 @ 32River Valley  
Arcadia41 @ 6Whitehall  
Greenwood0 @ 40Loyal  
Chilton14 @ 32Sturgeon Bay  
Waterford17 @ 7Case  
Mukwonago7 @ 27Oak Creek  
McFarland20 @ 10Edgerton  
Lake Country Lutheran49 @ 14Catholic Central  
St. Croix Central21 @ 0Mondovi  
Menasha49 @ 21Shawano Community  
Spencer/Columbus44 @ 21Fall Creek  
Madison Memorial14 @ 24West (Madison)  
Appleton East7 @ 44Neenah  
Wrightstown32 @ 14Denmark  
Eau Claire Memorial31 @ 14La Crosse Central  
Potosi2 @ 0Cassville  
Potosi15 @ 20Wild Rose  
River Falls21 @ 14Merrill  
Grafton0 @ 31West (Wauwatosa)  
Marathon13 @ 24Stratford  
Kewaskum28 @ 14Port Washington  
Oshkosh North35 @ 28Appleton West  
Mosinee14 @ 42Onalaska  
Pulaski (Pulaski)6 @ 17Southwest  
St. Joseph0 @ 7Winnebago Lutheran Academy  
Burlington15 @ 21Case  
Burlington12 @ 28Horlick  
East Troy48 @ 43Big Foot  
Westby7 @ 19Sparta  
Edgewood24 @ 27Portage  
Winneconne18 @ 28Omro  
Boyceville0 @ 40Clear Lake  
Necedah18 @ 42Cochrane-Fountain City  
Cedar Grove-Belgium35 @ 40Ozaukee  
Pittsville0 @ 50Edgar  
Peshtigo7 @ 19Bonduel  
Cuba City7 @ 37Lancaster  
Messmer/Shorewood21 @ 14Nicolet  
Bloomer16 @ 12Lakeland  
Fox Valley Lutheran20 @ 41Luxemburg-Casco  
Monroe38 @ 0Sauk Prairie  
Kewaunee14 @ 13Algoma  
West Salem26 @ 25Gale-Ettrick-Trempealeau  
West Allis Central63 @ 0HOPE Christian  
Brown Deer14 @ 33Dominican  
Frederic0 @ 48Grantsburg  
Lake Mills41 @ 13New Glarus/Monticello  
Ashwaubenon41 @ 42Preble  
Kettle Moraine49 @ 35Watertown  
Hartford7 @ 56Brookfield Central  
Parkview6 @ 28Marshall  
Stoughton27 @ 0Reedsburg  
Hillsboro42 @ 0Kickapoo/La Farge  
Gilman13 @ 40Athens  
Sheboygan Falls29 @ 7Plymouth  
Fond du Lac35 @ 38Appleton North  
Ellsworth47 @ 14Colfax  
New Berlin West36 @ 34Milwaukee Lutheran  
Wauwatosa East6 @ 41Union Grove  
Oshkosh West28 @ 26Kaukauna  
Tremper33 @ 59Antioch IL  
Northwestern0 @ 47Osceola  
Dodgeville14 @ 33Mineral Point  
South Milwaukee13 @ 35Hale  
Pardeeville20 @ 14Randolph  
Reedsville20 @ 14St. Mary Central  
Black Hawk0 @ 24Shullsburg  
Flambeau @ Ladysmith  
Kiel35 @ 22Ripon  
Prairie du Chien0 @ 42Darlington  
Hurley37 @ 0Wright MI  
Eisenhower54 @ 28East (West Bend)  
Coleman46 @ 6Little Wolf  
Pecatonica/Argyle35 @ 6Iowa-Grant  
Spooner13 @ 54Baldwin-Woodville  
Chippewa Falls47 @ 21Medford  
Wisconsin Dells3 @ 42Lodi  
Richland Center7 @ 46Fennimore  
Neenah20 @ 39Kimberly  
Auburndale7 @ 44Rib Lake-Prentice  
Park0 @ 36King  
South (Milwaukee)47 @ 22St. Johns Northwestern Military Academy  
Rosholt0 @ 71Iola-Scandinavia  
Clinton32 @ 0Brodhead/Juda  
Westfield Area13 @ 14Montello/Princeton/Green Lake  
Rio0 @ 34Almond-Bancroft  
Oconto8 @ 30Antigo  
Columbus44 @ 6Platteville  
Martin Luther35 @ 18Kettle Moraine Lutheran  
Cambridge37 @ 14Deerfield  
North (Sheboygan)0 @ 48Bay Port  
Luther Prep3 @ 0Waterloo  
Altoona27 @ 14Colby  
Belmont13 @ 49Highland  
Oregon20 @ 27Baraboo  
Royall40 @ 22Lincoln (Alma Center)  
Eau Claire North7 @ 32Logan  
Beloit Memorial3 @ 42Verona  
Amery27 @ 42Glenwood City  
Assumption20 @ 21Abbotsford  
Crivitz12 @ 28Lourdes  
Berlin41 @ 6Wautoma  
Southern Door42 @ 6Roncalli  
Newman19 @ 34McDonell Central  
Cashton7 @ 26Luther  
Clintonville14 @ 63Freedom  
Hayward/Lac Courte Oreilles48 @ 24Ashland  
Delavan-Darien40 @ 7Mayville  
Cadott22 @ 45Osseo-Fairchild  
Bradley Tech0 @ 63Muskego  
Valders50 @ 8Manitowoc Lutheran  
Independence/Gilmanton0 @ 36Pepin/Alma  
Turtle Lake46 @ 6Webster  
New Holstein18 @ 21Waupun  
Wabeno/Laona20 @ 0Wausaukee  
Marion/Tigerton42 @ 6Gillett  
More0 @ 37St. Francis  
Southwestern7 @ 36North Crawford  
Mauston20 @ 25Laconia  
Cudahy7 @ 64Wilmot  
Viroqua15 @ 40Melrose-Mindoro  
Oostburg35 @ 21Howards Grove  
Living Word Lutheran0 @ 34Johnson Creek  
Benton/Scales Mound6 @ 31River Ridge  
Brookwood43 @ 8Riverdale  
Florence8 @ 36North Dickinson MI  
Shell Lake20 @ 22Washburn/Bayfield/South Shore  
Markesan2 @ 0Shiocton  
Racine Lutheran14 @ 21University School of Milwaukee  
Blair-Taylor0 @ 50Bangor  
Lomira6 @ 39Campbellsport  
Gibraltar36 @ 32Menominee Indian  
Wisconsin Heights40 @ 6Maranatha Baptist  
Phillips6 @ 40Tomahawk  
Adams-Friendship26 @ 7Poynette  
Turner56 @ 20Whitewater  
Edwards6 @ 42Ithaca  
Dodgeland35 @ 8Cambria-Friesland  
Elcho/White Lake0 @ 34Augusta  
Shoreland Lutheran28 @ 36Brookfield Academy  
Bay View/Conservatory of Lifelong Learning15 @ 25Palmyra-Eagle  
Elmwood/Plum City12 @ 26Spring Valley  
Northwood/Solon Springs70 @ 12Winter  
Siren52 @ 28Bruce  
Oneida Nation51 @ 0Bowler/Gresham Community  
Birchwood0 @ 3New Auburn  
Hamilton (Sussex)28 @ 24Cedarburg  
West (Waukesha)17 @ 24Carmel IL  
North (Waukesha)49 @ 13Whitnall  
West (West Bend)5 @ 36Two Rivers  
Lincoln (Manitowoc)14 @ 50De Pere  
East (Green Bay)14 @ 28New London  
South (Sheboygan)16 @ 56Notre Dame Academy  
Lincoln (Wisconsin Rapids)13 @ 9Wausau West  
Belleville24 @ 6Boscobel  
Northland Pines0 @ 14Calumet MI  
Mellen20 @ 46Prairie Farm  
Bradford/Reuther0 @ 22Badger  
Vincent/Destiny18 @ 42Juneau/Morse/Marshall  
Cornell/Lake Holcombe24 @ 48Unity  
Loyola Academy IL 36 @ 7Marquette University Soccer  
Kingsford MI 0 @ 9West De Pere  
Joliet Catholic Academy IL 14 @ 24Franklin  
St. Bede IL 14 @ 29St. Catherines  
Zion-Benton IL 40 @ 22Westosha Central  
Norway MI 29 @ 13Niagara/Goodman/Pembine  
Westwood MI 0 @ 35Chetek-Weyerhaeuser  
Bark River-Harris MI 38 @ 6Tri-County  
North Shore Country Day IL 30 @ 16Elkhart Lake-Glenbeulah  
Norway MI 29 @ 13Niagara  

Legend:

Playoff Game
##
SRS Prediction (The team is favored by that many points.)