Schedule & Scores for Friday, September 12, 2014

ClassAway   HomeLocation
La Follette7 @ 28Middleton  
Marquette University Soccer20 @ 10Hale  
Brookfield East45 @ 36Hamilton (Sussex)  
Arrowhead24 @ 21Catholic Memorial  
Homestead48 @ 6Grafton  
Plymouth27 @ 6Sheboygan Falls  
Hamilton (Milwaukee)42 @ 0South (Milwaukee)  
Oak Creek14 @ 5Horlick  
Regis15 @ 14Marathon  
Watertown13 @ 34Slinger  
River Valley40 @ 13Viroqua/Cornerstone Christian Academy/Youth Initiative  
Mount Horeb/Barneveld20 @ 13Waunakee  
Durand7 @ 35New Richmond  
Menomonee Falls0 @ 21Brookfield Central  
Somerset48 @ 7Prescott  
Verona24 @ 8Parker  
Big Foot28 @ 27Jefferson  
La Crosse Central6 @ 20Sparta  
Monona Grove26 @ 7Reedsburg  
Pewaukee23 @ 7West (Wauwatosa)  
Waupaca21 @ 14Winneconne  
Little Chute28 @ 6Fox Valley Lutheran  
Little Wolf6 @ 12Shiocton  
Franklin48 @ 2Bradford  
Lakeside Lutheran49 @ 14Wisconsin Dells  
Marshfield3 @ 21Neenah  
Rice Lake41 @ 21Eau Claire North  
Menomonie21 @ 35Hudson  
Athens68 @ 6Assumption  
Holmen60 @ 14Tomah  
Brillion0 @ 44Southern Door  
Stanley-Boyd55 @ 12Osseo-Fairchild  
Medford16 @ 52Merrill  
Logan36 @ 0Aquinas (La Crosse)  
Platteville14 @ 36Black River Falls  
Fort Atkinson14 @ 28Stoughton  
Arcadia54 @ 7Richland Center  
Preble24 @ 8Lincoln (Manitowoc)  
McFarland7 @ 6Clinton  
Pacelli6 @ 42Amherst  
St. Croix Central34 @ 12Mondovi  
Menasha49 @ 6Oconto Falls  
Spencer/Columbus26 @ 13Colby  
Appleton East7 @ 50Kimberly  
Sturgeon Bay16 @ 54Roncalli  
Wrightstown27 @ 20Kewaunee  
Eau Claire Memorial28 @ 20River Falls  
Potosi43 @ 16Kickapoo/La Farge  
Kewaskum22 @ 12New Holstein  
Oshkosh North13 @ 12Hortonville  
Laconia7 @ 0Winnebago Lutheran Academy  
Pulaski (Pulaski)13 @ 7Southwest  
Burlington6 @ 28Badger  
East Troy0 @ 41Brodhead/Juda  
Superior37 @ 14Chippewa Falls  
Westby16 @ 14Dodgeville  
Edgewood20 @ 43Oregon  
Lodi34 @ 13Cambridge  
Glenwood City22 @ 8Elk Mound  
Craig8 @ 6East (Madison)  
Manitowoc Lutheran21 @ 6Hilbert  
Iowa-Grant14 @ 28Cuba City  
Antigo0 @ 34Mosinee  
Peshtigo20 @ 8Crandon  
Gale-Ettrick-Trempealeau3 @ 42Lancaster  
Bloomer33 @ 16Ladysmith  
Luxemburg-Casco30 @ 27Marinette  
Wilmot18 @ 0Waterford  
Monroe7 @ 34Milton  
West Salem20 @ 14Onalaska  
West Allis Central7 @ 21Wauwatosa East  
Brown Deer58 @ 14Cudahy  
Frederic36 @ 14Unity  
Campbellsport54 @ 44Two Rivers  
Lake Mills0 @ 35Wautoma  
Ashwaubenon46 @ 0West (Green Bay)  
Wausau West21 @ 0Everest  
Port Washington7 @ 42Edgar  
Hartford28 @ 6West (West Bend)  
Barron7 @ 57Chetek-Weyerhaeuser  
Parkview0 @ 27Whitewater  
Beaver Dam0 @ 30Wisconsin Lutheran  
Fall Creek27 @ 0Cadott  
Catholic Central26 @ 14Martin Luther  
Baldwin-Woodville0 @ 42Osceola  
Hillsboro6 @ 31Necedah  
Omro6 @ 7St. Marys Springs  
Fond du Lac27 @ 21Stevens Point  
Lincoln (Alma Center)6 @ 38Eleva-Strum  
Iola-Scandinavia48 @ 6Weyauwega-Fremont  
Tremper25 @ 29Indian Trail  
Notre Dame Academy28 @ 49Bay Port  
Rhinelander13 @ 44Lakeland  
Pardeeville0 @ 6Deerfield  
Highland6 @ 28Benton/Scales Mound  
Reedsville0 @ 28Howards Grove  
Whitnall6 @ 13South Milwaukee  
Whitehall21 @ 12Cochrane-Fountain City  
Darlington40 @ 6Fennimore  
Flambeau51 @ 0Shell Lake  
Kiel14 @ 20Waupun  
Prairie du Chien26 @ 0Luther  
Hurley18 @ 14Forest Park MI  
Eisenhower14 @ 41Greendale  
Shawano Community7 @ 49West De Pere  
Xavier22 @ 7Seymour  
Wittenberg-Birnamwood0 @ 61Bonduel  
Coleman34 @ 0Wabeno/Laona  
Poynette50 @ 14Belleville/Albany  
New Lisbon6 @ 24Bangor  
Park32 @ 7Case  
New London14 @ 32Denmark  
Spring Valley18 @ 19Colfax  
Mishicot7 @ 28Algoma  
Baraboo0 @ 6DeForest  
Lourdes38 @ 13Randolph  
Elkhorn23 @ 19Delavan-Darien  
Pius XI26 @ 12New Berlin West  
Westfield Area20 @ 21New Glarus/Monticello  
Rio24 @ 6Fall River  
Columbus19 @ 0Nekoosa  
Sauk Prairie56 @ 14Portage  
Greenfield20 @ 12Messmer/Shorewood  
Wild Rose46 @ 16Marion/Tigerton  
North (Sheboygan)0 @ 41De Pere  
Westosha Central18 @ 11Union Grove  
Luther Prep6 @ 46Marshall  
Altoona26 @ 20Neillsville  
Rib Lake-Prentice8 @ 45Pittsville  
St. Johns Northwestern Military Academy6 @ 18University School of Milwaukee  
Milwaukee Lutheran7 @ 42Whitefish Bay  
Random Lake21 @ 28Oostburg  
Appleton West12 @ 33Wausau East  
Beloit Memorial9 @ 50Madison Memorial  
Amery0 @ 42Ellsworth  
Crivitz33 @ 7Niagara/Goodman/Pembine  
Berlin20 @ 28Freedom  
Juneau/Morse/Marshall18 @ 34Riverside University  
Newman35 @ 0Gilman  
Melrose-Mindoro21 @ 0Blair-Taylor  
Mineral Point39 @ 8Boscobel  
St. Croix Falls7 @ 42Cameron  
Kaukauna3 @ 33Appleton North  
Clintonville28 @ 70Ripon  
De Soto13 @ 50Ithaca  
Tomahawk0 @ 13Stratford  
North Crawford54 @ 20Weston  
Palmyra-Eagle0 @ 34Evansville/Albany  
Valders21 @ 0Chilton  
Shullsburg28 @ 26Pecatonica/Argyle  
Chequamegon6 @ 21Auburndale  
Clear Lake7 @ 40Pepin/Alma  
Turtle Lake18 @ 20Elmwood/Plum City  
Webster7 @ 42Grantsburg  
Mauston18 @ 6Wisconsin Heights  
Brookwood8 @ 40Cashton  
Markesan53 @ 0Horicon  
Lomira35 @ 6Horace Mann  
St. Mary Central13 @ 20Oconto  
Hustisford6 @ 35Williams Bay  
Thorp6 @ 35Loyal  
Maranatha Baptist20 @ 16Lena/Aquinas  
Sevastopol6 @ 28Oneida Nation  
Cassville14 @ 20Belmont  
Augusta6 @ 43Independence/Gilmanton  
Wausaukee24 @ 8Florence  
Cambria-Friesland48 @ 8Johnson Creek  
Riverdale43 @ 13Southwestern  
Adams-Friendship8 @ 14Waterloo  
Turner0 @ 52Edgerton  
River Ridge18 @ 50Black Hawk  
Edwards53 @ 19Tri-County  
Dodgeland26 @ 25Montello/Princeton/Green Lake  
Wonewoc-Center38 @ 12Royall  
Bay View/Conservatory of Lifelong Learning8 @ 56Ozaukee  
Dominican30 @ 61Shoreland Lutheran  
Bowler/Gresham Community0 @ 56Gibraltar  
Seneca46 @ 6Wauzeka-Steuben  
Kenosha Christian Life7 @ 34Brookfield Academy  
SWCHA Saints14 @ 46Almond-Bancroft  
Prairie Farm36 @ 6Mellen  
Luck88 @ 12Mesabi Academy MN  
Northwood/Solon Springs66 @ 8Winter  
Siren30 @ 36Bruce  
Birchwood0 @ 36New Auburn  
West (Madison)13 @ 27Sun Prairie  
West (Waukesha)28 @ 52Muskego  
South (Waukesha)35 @ 49Kettle Moraine  
North (Waukesha)6 @ 35Mukwonago  
East (West Bend)15 @ 14Oconomowoc  
East (Green Bay)13 @ 40South (Sheboygan)  
Lincoln (Wisconsin Rapids)20 @ 27Oshkosh West  
Northland Pines62 @ 12Hancock MI  
Hayward28 @ 7Northwestern  
South Shore8 @ 6Ashland  
Washburn/Bayfield/South Shore8 @ 6Ashland  
Greenwood/Granton6 @ 34Owen-Withee  
Vincent/Destiny0 @ 42King  
Cornell/Lake Holcombe21 @ 20Clayton  
Abundant Life/Madison Country Day/St Ambrose Academy 18 @ 13Oakfield  

Legend:

Playoff Game
##
SRS Prediction (The team is favored by that many points.)