Schedule & Scores for Friday, October 10, 2014

ClassAway   HomeLocation
Marquette University Soccer44 @ 7West Allis Central  
Homestead35 @ 30Germantown  
Whitefish Bay17 @ 6Port Washington  
West De Pere34 @ 21Merrill  
Waunakee34 @ 14Reedsburg  
Appleton North9 @ 10Appleton East  
Wisconsin Lutheran38 @ 3Slinger  
Seymour24 @ 13Marinette  
River Valley49 @ 14Richland Center  
Durand6 @ 24Prescott  
Menomonee Falls14 @ 6Brookfield East  
DeForest55 @ 0Portage  
Southwest21 @ 28De Pere  
Verona38 @ 20Sun Prairie  
Kimberly42 @ 14Appleton West  
Big Foot42 @ 0Turner  
St. Marys Springs56 @ 21Laconia  
La Crosse Central6 @ 48Logan  
Monona Grove35 @ 7Stoughton  
Pewaukee35 @ 56South Milwaukee  
Brookfield Central14 @ 35Hamilton (Sussex)  
Little Chute42 @ 7Waupaca  
Two Rivers18 @ 42Kewaskum  
Lakeside Lutheran28 @ 12Luther Prep  
Colby35 @ 34Osseo-Fairchild  
Catholic Memorial28 @ 35Mukwonago  
Stevens Point21 @ 14Marshfield  
Athens28 @ 0Owen-Withee  
Elk Mound6 @ 39Boyceville  
Stanley-Boyd49 @ 6Altoona  
Greendale49 @ 14Brown Deer  
Hortonville26 @ 28Fond du Lac  
Oconomowoc21 @ 0West (West Bend)  
Bradford14 @ 32Oak Creek  
Nekoosa14 @ 42Wautoma  
Preble7 @ 35Notre Dame Academy  
Waterford48 @ 28Union Grove  
Marshall22 @ 6Waterloo  
Lake Country Lutheran50 @ 14Brookfield Academy  
Spencer/Columbus6 @ 28Edgar  
Madison Memorial14 @ 6Parker  
Hale42 @ 14Wauwatosa East  
Wrightstown44 @ 14Chilton  
Eau Claire Memorial43 @ 35Rice Lake  
River Falls7 @ 28Hudson  
Grafton8 @ 35Cedarburg  
Muskego28 @ 35Arrowhead  
St. Catherines20 @ 6Catholic Central  
Brodhead/Juda39 @ 0Palmyra-Eagle  
Everest27 @ 35Kaukauna  
Mosinee22 @ 7Lakeland  
Pulaski (Pulaski)44 @ 30East (Green Bay)  
St. Joseph29 @ 26Martin Luther  
Tomah28 @ 7Sparta  
Wausau East20 @ 34Wausau West  
Superior56 @ 28Eau Claire North  
Westby10 @ 41Arcadia  
Edgewood19 @ 28Fort Atkinson  
Lodi34 @ 7Poynette  
Glenwood City12 @ 43St. Croix Central  
Craig7 @ 27West (Madison)  
Suring8 @ 37Gillett  
Cedar Grove-Belgium22 @ 28Ozaukee  
Iowa-Grant41 @ 7Riverdale  
Cameron28 @ 7Grantsburg  
Antigo10 @ 0Medford  
Peshtigo14 @ 22Coleman  
Randolph6 @ 40Rio  
Gale-Ettrick-Trempealeau6 @ 14Luther  
Wilmot35 @ 42Burlington  
Fox Valley Lutheran21 @ 48Freedom  
Monroe21 @ 7Sauk Prairie  
Kewaunee40 @ 8Brillion  
West Salem35 @ 10Aquinas (La Crosse)  
Bangor63 @ 6Wonewoc-Center  
Edgerton20 @ 21Jefferson  
Cumberland48 @ 13Barron  
Campbellsport7 @ 49Plymouth  
Kettle Moraine10 @ 17West (Waukesha)  
Hartford14 @ 7Beaver Dam  
Baldwin-Woodville7 @ 42Somerset  
Weyauwega-Fremont13 @ 55Shiocton  
Pepin/Alma44 @ 20Unity  
Milton12 @ 28Oregon  
New Glarus/Monticello61 @ 32Wisconsin Heights  
Gilman14 @ 42Greenwood/Granton  
New Richmond45 @ 0Amery  
Ellsworth6 @ 42Osceola  
Lincoln (Alma Center)6 @ 43Independence/Gilmanton  
Iola-Scandinavia67 @ 18Little Wolf  
Oshkosh West13 @ 24Oshkosh North  
Bonduel49 @ 0Pacelli  
Northwestern28 @ 15Ladysmith  
Dodgeville25 @ 39Platteville  
Onalaska12 @ 41Holmen  
Reedsville8 @ 31Algoma  
Cochrane-Fountain City43 @ 12Blair-Taylor  
Denmark32 @ 8Oconto Falls  
Kickapoo/La Farge41 @ 0De Soto  
Whitehall7 @ 22Eleva-Strum  
Darlington60 @ 21Mineral Point  
Flambeau7 @ 42Frederic  
Kiel37 @ 16Sheboygan Falls  
Prairie du Chien30 @ 42Lancaster  
Hurley60 @ 28Washburn/Bayfield/South Shore  
Eisenhower20 @ 17Greenfield  
Shawano Community8 @ 48Menasha  
Xavier47 @ 22Winneconne  
Wittenberg-Birnamwood8 @ 54Amherst  
Spooner14 @ 18Bloomer  
Chippewa Falls7 @ 22Menomonie  
Neenah30 @ 29Lincoln (Wisconsin Rapids)  
Whitewater13 @ 35McFarland  
Case12 @ 27Horlick  
Auburndale20 @ 21Stratford  
New Lisbon12 @ 0Necedah  
Fennimore18 @ 41Cuba City  
Park7 @ 28Tremper  
New London34 @ 56Luxemburg-Casco  
Spring Valley42 @ 13Pittsville  
South (Milwaukee)20 @ 68King  
Rosholt38 @ 26Almond-Bancroft  
Baraboo20 @ 39Mount Horeb/Barneveld  
Lourdes21 @ 27Pardeeville  
Elkhorn29 @ 13Badger  
Clinton58 @ 22Parkview  
Pius XI20 @ 7Cudahy  
Howards Grove25 @ 12Random Lake  
Ripon20 @ 30Hilbert  
Johnson Creek20 @ 46Markesan  
Crandon6 @ 30Florence  
Westfield Area16 @ 35Wisconsin Dells  
Oconto21 @ 31Mishicot  
Columbus41 @ 14Lake Mills  
Kettle Moraine Lutheran28 @ 22Lomira  
East (Madison)6 @ 53La Follette  
Cambridge43 @ 16Belleville/Albany  
North (Sheboygan)0 @ 70Bay Port  
Westosha Central8 @ 45Delavan-Darien  
Rib Lake-Prentice8 @ 34Tomahawk  
Belmont20 @ 42Black Hawk  
St. Johns Northwestern Military Academy15 @ 49St. Francis  
Winnebago Lutheran Academy35 @ 7Mayville  
Beloit Memorial7 @ 63Middleton  
Colfax14 @ 0Mondovi  
Crivitz21 @ 20Wausaukee  
Southern Door27 @ 28Roncalli  
Melrose-Mindoro41 @ 6Augusta  
Montello/Princeton/Green Lake0 @ 35Deerfield  
Fall River26 @ 28Williams Bay  
Cashton30 @ 14Royall  
Clintonville0 @ 49Berlin  
Neillsville6 @ 7Fall Creek  
North Crawford50 @ 0Benton/Scales Mound  
Ashland24 @ 21Rhinelander  
Valders42 @ 0Sturgeon Bay  
Chetek-Weyerhaeuser35 @ 0Hayward  
Horace Mann24 @ 55Omro  
Shullsburg18 @ 0Cassville  
Chequamegon0 @ 21Marathon  
Clear Lake48 @ 6Shell Lake  
New Holstein9 @ 35Waupun  
Marion/Tigerton14 @ 45Edwards  
More20 @ 33Dominican  
Southwestern14 @ 32Boscobel  
Webster17 @ 34St. Croix Falls  
Mauston14 @ 20Adams-Friendship  
Oostburg25 @ 27Sheboygan Area Lutheran/Kohler  
Living Word Lutheran6 @ 60University School of Milwaukee  
Brookwood0 @ 28Hillsboro  
St. Mary Central7 @ 42Manitowoc Lutheran  
Hustisford12 @ 64Cambria-Friesland  
Thorp20 @ 44McDonell Central  
Gibraltar78 @ 0Lena/Aquinas  
Wauzeka-Steuben6 @ 77Ithaca  
Tri-County18 @ 32Wild Rose  
Dodgeland52 @ 18Horicon  
Elcho/White Lake8 @ 62Niagara/Goodman/Pembine  
Shoreland Lutheran47 @ 8Racine Lutheran  
Madison University/Northwest16 @ 6Bradley Tech  
Oakfield20 @ 41Maranatha Baptist  
Seneca16 @ 26Weston  
Kenosha Christian Life30 @ 20HOPE Christian  
Menominee Indian18 @ 46Wabeno/Laona  
Luck80 @ 40Northwood/Solon Springs  
New Auburn30 @ 46Siren  
Wayland Academy0 @ 66Sevastopol  
Valley Christian12 @ 55Elkhart Lake-Glenbeulah  
Birchwood0 @ 44Prairie Farm  
South (Waukesha)42 @ 15North (Waukesha)  
East (West Bend)28 @ 48Watertown  
Lincoln (Manitowoc)42 @ 7West (Green Bay)  
West (Wauwatosa)27 @ 20Messmer/Shorewood  
South (Sheboygan)33 @ 43Ashwaubenon  
Loyal13 @ 27Abbotsford  
Mellen0 @ 54Bruce  
Evansville/Albany54 @ 44East Troy  
Cornell/Lake Holcombe6 @ 20Turtle Lake  
Viroqua/Cornerstone Christian Academy/Youth Initiative0 @ 26Black River Falls  
Abundant Life/Madison Country Day/St Ambrose Academy 84 @ 44Stockbridge  
Menominee MI 70 @ 22Juneau/Morse/Marshall  
West Iron County MI 34 @ 15Northland Pines  

Legend:

Playoff Game
##
SRS Prediction (The team is favored by that many points.)