Schedule & Scores for Friday, September 3, 2010:

Class
Away
 
 
 
Home
Location
Arrowhead45 @ 0Watertown  
Hudson30 @ 13Farmington MN  
Whitefish Bay28 @ 21Slinger  
West De Pere40 @ 0Denmark  
Waunakee63 @ 21Milton  
Sun Prairie34 @ 7Craig  
Appleton North3 @ 8Menasha  
Wisconsin Lutheran13 @ 33West (Waukesha)  
Regis36 @ 14Cadott  
Shiocton21 @ 0Marion/Tigerton  
Durand12 @ 32Mondovi  
Southwest20 @ 19East (Green Bay)  
Germantown22 @ 6Hartford  
Somerset19 @ 20Bloomer  
Verona55 @ 24La Follette  
St. Marys Springs40 @ 0Lomira  
La Crosse Central14 @ 22Eau Claire Memorial  
Waupaca26 @ 18Freedom  
Franklin21 @ 0Marquette University Soccer  
Lakeside Lutheran7 @ 13McFarland  
Colby46 @ 0Phillips  
Marshfield28 @ 18Antigo  
Catholic Memorial49 @ 0Hayward/Lac Courte Oreilles  
Edgar50 @ 0Rib Lake-Prentice  
Brillion55 @ 6Manitowoc Lutheran  
Black River Falls55 @ 27Tomah  
Elk Mound33 @ 2Eleva-Strum  
Stanley-Boyd48 @ 8Altoona  
Greendale33 @ 0Pewaukee  
Badger14 @ 17Hale  
Logan20 @ 16Eau Claire North  
Platteville53 @ 12Southwestern  
Bradford48 @ 17Stevens Point  
Osceola31 @ 12Barron  
Arcadia20 @ 12Blair-Taylor  
Greenwood41 @ 24Augusta  
Preble18 @ 40Bay Port  
Stratford52 @ 0Pittsville  
Waterford0 @ 10Muskego  
Reedsburg43 @ 0Fort Atkinson  
Lake Country Lutheran16 @ 12St. Johns Northwestern Military Academy  
Pacelli22 @ 21Aquinas (La Crosse)  
Potosi38 @ 6Pecatonica/Argyle  
Grafton0 @ 26Plymouth  
Marathon18 @ 38Auburndale  
St. Catherines28 @ 7University School of Milwaukee  
Brodhead/Juda41 @ 13Cuba City  
Northland Pines/Phelps38 @ 13Three Lakes  
Everest31 @ 12Superior  
Kewaskum41 @ 8West (West Bend)  
Mosinee28 @ 21Wittenberg-Birnamwood  
Pulaski (Pulaski)17 @ 34South (Sheboygan)  
Merrill28 @ 0Rhinelander  
Marinette28 @ 14New London  
Ozaukee32 @ 27Johnson Creek  
Glenwood City26 @ 27Prescott  
Boyceville0 @ 26Plum City  
Cedar Grove-Belgium53 @ 8Clinton  
Iowa-Grant26 @ 20Richland Center  
De Pere0 @ 7Ashwaubenon  
Messmer/Shorewood6 @ 43Racine Lutheran  
Gale-Ettrick-Trempealeau27 @ 18Holmen  
Luxemburg-Casco17 @ 14Shawano Community/Gresham Community  
Kewaunee19 @ 7Menominee MI  
Bangor24 @ 6Seneca  
West Allis Central7 @ 26Horlick  
Edgerton35 @ 21Montello/Princeton/Green Lake  
Frederic22 @ 14Northwood/Solon Springs  
Cumberland42 @ 20Grantsburg  
Campbellsport9 @ 21Elkhorn  
Lake Mills28 @ 26Mauston  
Kettle Moraine21 @ 9Oconomowoc  
Wausau West21 @ 27Menomonie  
Port Washington27 @ 23Westosha Central  
Fall Creek14 @ 21Neillsville  
Catholic Central49 @ 28Shoreland Lutheran  
Hillsboro42 @ 0Kickapoo/La Farge  
Portage6 @ 35Edgewood  
Gilman35 @ 0Assumption  
Sheboygan Falls14 @ 38Wrightstown  
Fond du Lac20 @ 3Appleton West  
Ellsworth12 @ 30River Falls  
Wauwatosa East0 @ 9Nicolet  
Parker22 @ 19Beloit Memorial  
Oshkosh West7 @ 49Kimberly  
Tremper27 @ 13Hortonville  
Notre Dame Academy3 @ 6Lincoln (Manitowoc)  
Dodgeville12 @ 29Mineral Point  
South Milwaukee22 @ 29Brown Deer  
Onalaska0 @ 14West Salem  
Cochrane-Fountain City62 @ 12New Auburn  
Osseo-Fairchild27 @ 7Spencer/Columbus  
Whitnall31 @ 28New Berlin West  
Flambeau53 @ 0Cornell  
Kiel35 @ 14Howards Grove  
Eisenhower13 @ 12St. Francis  
Wautoma/Faith Christian21 @ 34Lodi  
Xavier28 @ 7Winnebago Lutheran Academy  
Coleman22 @ 8Oconto  
Poynette24 @ 6Wisconsin Dells  
Chippewa Falls14 @ 30Cedarburg  
Neenah7 @ 26Oshkosh North  
Unity24 @ 8Chetek-Weyerhaeuser  
New Lisbon0 @ 36Ithaca  
Luther0 @ 26Whitehall  
Park0 @ 12Burlington  
Mishicot6 @ 26Two Rivers  
Rosholt14 @ 24Iola-Scandinavia  
Baraboo6 @ 23Stoughton  
McDonell Central20 @ 18Chequamegon  
Lakeland6 @ 20Kingsford MI  
Westfield Area6 @ 12Westby  
Rio34 @ 14Maranatha Baptist  
Columbus40 @ 9Whitewater  
Sauk Prairie34 @ 7Monroe  
Greenfield13 @ 24Cudahy  
Wild Rose7 @ 29Necedah  
Cambridge26 @ 13Deerfield  
North (Sheboygan)42 @ 0West (Green Bay)  
Algoma54 @ 20Northeastern Wisconsin Lutheran  
Sparta6 @ 41Wausau East  
Random Lake0 @ 33Beaver Dam  
Royall6 @ 46Lincoln (Alma Center)  
Waupun21 @ 47Milwaukee Lutheran  
Colfax14 @ 0Lake Holcombe  
Amery0 @ 49Northwestern  
Berlin0 @ 63Little Chute  
Southern Door8 @ 30Weyauwega-Fremont  
Newman17 @ 0Abbotsford  
Kaukauna28 @ 7Appleton East  
Cashton6 @ 25De Soto  
Clintonville13 @ 27Ripon  
Tomahawk0 @ 35Nekoosa  
Ashland3 @ 9Medford  
Bradley Tech0 @ 1North  
Independence/Gilmanton23 @ 42Pepin/Alma  
Horace Mann20 @ 14Mayville  
Shullsburg41 @ 0Cassville  
New Holstein27 @ 6Chilton  
Webster6 @ 32Clayton  
Viroqua22 @ 20Melrose-Mindoro  
Oostburg44 @ 27Little Wolf  
Living Word Lutheran46 @ 0Williams Bay  
Brookwood14 @ 54Riverdale  
Florence34 @ 42North Dickinson MI  
Oconto Falls8 @ 42Seymour  
Union Grove12 @ 34Evansville  
Shell Lake47 @ 0Bruce  
Thorp56 @ 12Loyal/Granton  
Gibraltar26 @ 6St. Mary Central  
Pulaski/Milwaukee Arts/Reagan Prep6 @ 44South (Milwaukee)  
Lena/Aquinas0 @ 46Valders  
Ladysmith19 @ 0St. Croix Falls  
Wisconsin Heights7 @ 39Darlington  
Sheboygan Area Lutheran/Kohler6 @ 0Fall River  
Turner9 @ 44New Glarus/Monticello  
River Ridge46 @ 24Highland  
Edwards49 @ 6North Crawford  
Tri-County12 @ 21Markesan  
Dodgeland0 @ 27Cambria-Friesland  
Horicon12 @ 41Omro  
Wonewoc-Center14 @ 28Weston  
Bay View/Conservatory of Lifelong Learning21 @ 12Madison University/Northwest  
Boscobel0 @ 34Wauzeka-Steuben  
HOPE Christian24 @ 6Dominican  
Oakfield23 @ 20Hustisford  
Gillett0 @ 38Amherst  
Prairie Farm0 @ 42Clear Lake  
Abundant Life40 @ 20Stockbridge  
Elkhart Lake-Glenbeulah21 @ 26Crivitz  
Wayland Academy12 @ 59Brookfield Academy  
Siren0 @ 56Turtle Lake  
Birchwood0 @ 54Luck  
West (Madison)0 @ 29Madison Memorial  
North (Waukesha)0 @ 31Brookfield East  
Lincoln (Wisconsin Rapids)27 @ 30Homestead  
Elmwood6 @ 28Spring Valley  

Legend:

Playoff Game
##
SRS Prediction (The team is favored by that many points.)