Schedule & Scores for Friday, September 24, 2010:

Class
Away
 
 
 
Home
Location
Middleton7 @ 17Sun Prairie  
Marquette University Soccer34 @ 0Brookfield East  
Homestead24 @ 21Cedarburg  
Lancaster57 @ 16Richland Center  
West De Pere63 @ 12Marinette  
Amherst7 @ 12Weyauwega-Fremont  
Waunakee28 @ 0DeForest  
Plymouth35 @ 7Kiel  
Wisconsin Lutheran35 @ 7Watertown  
Seymour0 @ 7Hortonville  
Shiocton6 @ 21Bonduel  
Durand0 @ 27Baldwin-Woodville  
Southwest26 @ 0De Pere  
Germantown35 @ 21Milwaukee Lutheran  
St. Marys Springs42 @ 13Horicon  
Pewaukee34 @ 47Brown Deer  
Bay Port38 @ 14North (Sheboygan)  
Little Chute7 @ 24Xavier  
Little Wolf12 @ 40Wittenberg-Birnamwood  
Lakeside Lutheran24 @ 21Lodi  
Colby35 @ 7Stanley-Boyd  
Marshfield28 @ 6Everest  
Stevens Point28 @ 31Wausau West  
Holmen13 @ 0La Crosse Central  
Black River Falls49 @ 29West Salem  
Elk Mound19 @ 6Boyceville  
Medford15 @ 9Logan  
Roncalli13 @ 20Brillion  
Oconomowoc13 @ 23West (West Bend)  
Platteville13 @ 30Prairie du Chien  
Bradford63 @ 9Horlick  
Fort Atkinson6 @ 23Stoughton  
Nekoosa10 @ 13Adams-Friendship  
Preble20 @ 34Notre Dame Academy  
Stratford48 @ 20Marathon  
McFarland37 @ 0Whitewater  
Aquinas (La Crosse)41 @ 0Sparta  
Pacelli13 @ 0Iola-Scandinavia  
Loyal/Granton0 @ 45Gilman  
Madison Memorial36 @ 12Craig  
Appleton East20 @ 16Appleton West  
Hale7 @ 13Menomonee Falls  
Sturgeon Bay35 @ 36Oconto  
Wrightstown0 @ 40Kewaunee  
River Falls6 @ 39Chippewa Falls  
Grafton7 @ 29Nicolet  
Northland Pines/Phelps6 @ 43Wright MI  
Kewaskum41 @ 0Waupun  
Mosinee28 @ 6Rhinelander  
Slinger14 @ 19Beaver Dam  
Ozaukee6 @ 15Oostburg  
Tomah42 @ 7Onalaska  
Wausau East0 @ 46Antigo  
East Troy0 @ 48Jefferson  
Superior14 @ 52Menomonie  
Westby6 @ 12Gale-Ettrick-Trempealeau  
Edgewood14 @ 6Monroe  
Winneconne30 @ 12Freedom  
Evansville42 @ 19Edgerton  
Cedar Grove-Belgium24 @ 7Sheboygan Area Lutheran/Kohler  
Iowa-Grant35 @ 7Southwestern  
Pittsville0 @ 51Edgar  
Peshtigo8 @ 44Coleman  
Bloomer41 @ 6Barron  
Port Washington19 @ 41Whitefish Bay  
Parkview15 @ 41Brodhead/Juda  
Hillsboro14 @ 20Necedah  
Pepin/Alma36 @ 0Cornell  
Portage33 @ 25Baraboo  
Sheboygan Falls6 @ 42Two Rivers  
Deerfield33 @ 16Tri-County  
New Richmond28 @ 0Prescott  
Fond du Lac35 @ 30Oshkosh North  
Ellsworth6 @ 59Somerset  
Lincoln (Alma Center)46 @ 6Eleva-Strum  
Parker0 @ 42Verona  
Oshkosh West14 @ 28Menasha  
Tremper45 @ 6Case  
Northwestern39 @ 14Chetek-Weyerhaeuser  
Dodgeville0 @ 42River Valley  
South Milwaukee0 @ 24Greendale  
Reedsville28 @ 6St. Mary Central  
Osseo-Fairchild42 @ 0Fall Creek  
Black Hawk18 @ 27Potosi  
Denmark6 @ 27Luxemburg-Casco  
Kickapoo/La Farge20 @ 21Highland  
Whitehall0 @ 6Melrose-Mindoro  
Darlington49 @ 0Cuba City  
Flambeau10 @ 13St. Croix Falls  
Hurley41 @ 6Johnston MI  
Eisenhower40 @ 23West (Wauwatosa)  
Wautoma/Faith Christian64 @ 20Mauston  
Spooner18 @ 8Cumberland  
Wisconsin Dells20 @ 14Westfield Area  
Neenah0 @ 40Appleton North  
Grantsburg6 @ 8Webster  
Auburndale18 @ 13Rib Lake-Prentice  
New Lisbon14 @ 20Royall  
Park7 @ 42Muskego  
Mishicot30 @ 27Southern Door  
Elkhorn0 @ 27Burlington  
Lakeland20 @ 14Escanaba MI  
Howards Grove14 @ 7Random Lake  
Ripon12 @ 30Waupaca  
Rio13 @ 18Cambria-Friesland  
Columbus14 @ 24Poynette  
Greenfield38 @ 33Whitnall  
Wild Rose34 @ 0Rosholt  
Algoma13 @ 14Sevastopol  
Westosha Central13 @ 28Badger  
Luther Prep29 @ 55Lake Mills  
Altoona21 @ 22Chequamegon  
Waterloo42 @ 14Cambridge  
Oregon13 @ 34Reedsburg  
Mayville18 @ 38Winnebago Lutheran Academy  
Eau Claire North7 @ 14Eau Claire Memorial  
Washington2 @ 22Vincent  
Beloit Memorial7 @ 42La Follette  
Colfax9 @ 40Mondovi  
Amery14 @ 42Osseo-Fairchild  
Crivitz26 @ 27Lena/Aquinas  
Berlin14 @ 39Horace Mann  
Fall River8 @ 33Johnson Creek  
Kaukauna0 @ 35Kimberly  
Clintonville7 @ 0Fox Valley Lutheran  
De Soto14 @ 52Ithaca  
Delavan-Darien40 @ 39Waterford  
Neillsville18 @ 6Cadott  
North Crawford6 @ 40Weston  
Ashland0 @ 6Tomahawk  
Palmyra-Eagle41 @ 0Turner  
Valders35 @ 21Chilton  
Almond-Bancroft8 @ 28Edwards  
Clear Lake40 @ 7Spring Valley  
Turtle Lake14 @ 17Frederic  
New Holstein21 @ 14Campbellsport  
Wabeno/Laona16 @ 62Florence  
Cudahy21 @ 61New Berlin West  
Brookwood15 @ 33Cashton  
Oconto Falls23 @ 28Bradley Tech  
Markesan48 @ 0Dodgeland  
Gibraltar13 @ 41Hilbert  
Ladysmith44 @ 7Hayward/Lac Courte Oreilles  
St. Francis42 @ 0More  
Elcho/White Lake0 @ 42Crandon  
Shoreland Lutheran52 @ 6Messmer/Shorewood  
Wonewoc-Center12 @ 28Bangor  
Bay View/Conservatory of Lifelong Learning0 @ 24South (Milwaukee)  
Boscobel0 @ 39Mineral Point  
Oakfield12 @ 60Pardeeville  
Gillett19 @ 22Wausaukee  
Bowler/Gresham Community8 @ 58Marion/Tigerton  
Prairie Farm28 @ 20New Auburn  
Luck59 @ 8Siren  
Northeastern Wisconsin Lutheran0 @ 42Manitowoc Lutheran  
Three Lakes0 @ 40Suring  
Bruce21 @ 0Independence/Gilmanton  
Stockbridge0 @ 1Elkhart Lake-Glenbeulah  
Birchwood0 @ 72Shell Lake  
Hamilton (Sussex)33 @ 25West Allis Central  
South (Waukesha)30 @ 31Kettle Moraine  
North (Waukesha)7 @ 35Catholic Memorial  
East (West Bend)7 @ 28Hartford  
Lincoln (Manitowoc)49 @ 6West (Green Bay)  
East (Green Bay)26 @ 35Pulaski (Pulaski)  
South (Sheboygan)21 @ 28Ashwaubenon  
North20 @ 40Marshall/School of Languages  
Plum City40 @ 0Lake Holcombe  
Southeast Wisconsin Christian HomeSchool/Heritage Christian16 @ 0Luther  

Legend:

Playoff Game
##
SRS Prediction (The team is favored by that many points.)