Schedule & Scores for Thursday, October 21, 2010:

Class
Away
 
 
 
Home
Location
Northland Pines/Phelps32 @ 28West Iron County MI  
East (Madison)14 @ 54La Follette  
Eau Claire Memorial42 @ 28Hudson  
Platteville55 @ 35Lancaster  
West De Pere48 @ 0New London  
Pacelli39 @ 0Amherst  
Plymouth49 @ 6Sheboygan Falls  
Denmark20 @ 41Seymour  
Prairie du Chien19 @ 42River Valley  
Mount Horeb/Barneveld20 @ 27DeForest  
Little Wolf14 @ 35Shiocton  
Somerset28 @ 8Durand  
Bay Port40 @ 21Southwest  
La Crosse Central42 @ 6Sparta  
Stoughton0 @ 35Monona Grove  
Luxemburg-Casco17 @ 21Waupaca  
Brookfield Central0 @ 24Hamilton (Sussex)  
Ripon20 @ 17Little Chute  
Campbellsport14 @ 47Two Rivers  
Poynette17 @ 14Lakeside Lutheran  
Spencer/Columbus0 @ 39Colby  
Jefferson9 @ 42McFarland  
Stevens Point40 @ 15Lincoln (Wisconsin Rapids)  
Menomonie33 @ 27Chippewa Falls  
Berlin28 @ 60Freedom  
Holmen27 @ 30Tomah  
Edgar53 @ 7Marathon  
Northeastern Wisconsin Lutheran13 @ 54Brillion  
Black River Falls49 @ 32Viroqua  
West (Green Bay)0 @ 53Pulaski (Pulaski)  
St. Croix Falls7 @ 21Elk Mound  
Cadott0 @ 43Stanley-Boyd  
Marinette20 @ 34Hortonville  
Hilbert22 @ 28Sevastopol  
Onalaska13 @ 47Medford  
Manitowoc Lutheran8 @ 35Roncalli  
Prescott20 @ 0Ellsworth  
Logan42 @ 28Aquinas (La Crosse)  
Osceola0 @ 34New Richmond  
Mauston12 @ 40Nekoosa  
Arcadia39 @ 6Westby  
Loyal/Granton14 @ 50Greenwood  
East (Green Bay)21 @ 28Preble  
Chilton34 @ 22Oconto  
Rib Lake-Prentice7 @ 33Stratford  
Mukwonago28 @ 14South (Waukesha)  
Sturgeon Bay34 @ 27Mishicot  
Valders7 @ 33Wrightstown  
Belmont7 @ 35Potosi  
Turner8 @ 61Brodhead/Juda  
Everest14 @ 28Merrill  
Kewaskum18 @ 13New Holstein  
Tomahawk0 @ 40Mosinee  
Ozaukee56 @ 28Howards Grove  
Wausau West49 @ 7Wausau East  
Evansville45 @ 0East Troy  
Superior22 @ 54Eau Claire North  
Clintonville0 @ 35Winneconne  
Clayton15 @ 46Plum City  
Lake Mills33 @ 27Lodi  
Mondovi40 @ 14Spring Valley  
Colfax20 @ 48Glenwood City  
Necedah36 @ 42Bangor  
Peshtigo39 @ 0Suring  
Stockbridge0 @ 1Cedar Grove-Belgium  
Iowa-Grant32 @ 14Boscobel  
Clear Lake57 @ 34Cameron  
Auburndale28 @ 8Pittsville  
Lakeland0 @ 21Antigo  
Lincoln (Manitowoc)31 @ 8De Pere  
Southwestern21 @ 48Cuba City  
West Salem25 @ 14Gale-Ettrick-Trempealeau  
Bloomer52 @ 22Spooner  
Wilmot1 @ 0Westosha Central  
Southern Door10 @ 55Kewaunee  
Edgerton35 @ 44Whitewater  
Luck17 @ 20Frederic  
Cumberland42 @ 20Chetek-Weyerhaeuser  
Notre Dame Academy7 @ 21Ashwaubenon  
Pius XI29 @ 26Kettle Moraine  
Barron33 @ 49Hayward/Lac Courte Oreilles  
Clinton35 @ 44Parkview  
Altoona21 @ 35Fall Creek  
Amery6 @ 45Baldwin-Woodville  
Hillsboro40 @ 14New Lisbon  
Iola-Scandinavia49 @ 21Weyauwega-Fremont  
Pepin/Alma59 @ 14New Auburn  
Augusta8 @ 55Gilman  
Independence/Gilmanton29 @ 44Lincoln (Alma Center)  
Wittenberg-Birnamwood16 @ 47Bonduel  
Northwestern39 @ 23Ladysmith  
Dodgeville22 @ 26Richland Center  
Ashland0 @ 17Rhinelander  
Dodgeland6 @ 52Pardeeville  
Gibraltar0 @ 42Reedsville  
Cochrane-Fountain City40 @ 0Eleva-Strum  
Neillsville6 @ 47Osseo-Fairchild  
Kickapoo/La Farge21 @ 46De Soto  
Whitehall22 @ 41Shell Lake  
Darlington58 @ 0Riverdale  
Flambeau29 @ 32Grantsburg  
Kiel24 @ 13Waupun  
Westfield Area0 @ 61Wautoma/Faith Christian  
Coleman58 @ 6Crivitz  
Adams-Friendship25 @ 28Wisconsin Dells  
Unity23 @ 31Webster  
Rosholt50 @ 6Bowler/Gresham Community  
Elkhorn20 @ 26Delavan-Darien  
Rio0 @ 21Johnson Creek  
Crandon12 @ 27Gillett  
Luther Prep0 @ 42Columbus  
Wild Rose8 @ 48Marion/Tigerton  
Cambridge27 @ 13Wisconsin Heights  
South (Sheboygan)34 @ 28North (Sheboygan)  
Algoma41 @ 6St. Mary Central  
Elkhart Lake-Glenbeulah8 @ 37Random Lake  
Cashton14 @ 24Royall  
Bay View/Conservatory of Lifelong Learning62 @ 0Washington  
Assumption26 @ 0Newman  
Melrose-Mindoro21 @ 48Blair-Taylor  
Montello/Princeton/Green Lake35 @ 28Markesan  
Fall River6 @ 34Cambria-Friesland  
Three Lakes6 @ 45Niagara/Goodman/Pembine  
Cassville39 @ 6North Crawford  
Bradley Tech49 @ 6Marshall/School of Languages  
Almond-Bancroft17 @ 35Oakfield  
Shullsburg34 @ 17River Ridge  
Wauzeka-Steuben22 @ 29Ithaca  
Chequamegon33 @ 18Phillips  
Bruce8 @ 36Turtle Lake  
Menominee Indian20 @ 81Wabeno/Laona  
Sheboygan Area Lutheran/Kohler7 @ 41Oostburg  
Wonewoc-Center60 @ 6Brookwood  
Florence77 @ 6Elcho/White Lake  
Oconto Falls8 @ 35Shawano Community/Gresham Community  
Hustisford0 @ 1Abundant Life  
Wausaukee44 @ 29Lena/Aquinas  
Edwards34 @ 21Tri-County  
Seneca44 @ 7Weston  
Lake Holcombe12 @ 0Cornell  
Prairie Farm14 @ 52Elmwood  
Siren0 @ 55Northwood/Solon Springs  
Birchwood34 @ 28Winter  
Ewen-Trout Creek MI 0 @ 49Hurley  
Oklahoma School for the Deaf OK 42 @ 46Wisconsin School for the Deaf  

Legend:

Playoff Game
##
SRS Prediction (The team is favored by that many points.)