Schedule & Scores for Friday, October 15, 2010:

Class
Away
 
 
 
Home
Location
La Follette33 @ 54Parker  
Marquette University Soccer28 @ 0Menomonee Falls  
Brookfield East30 @ 7Hale  
Homestead48 @ 27Port Washington  
West De Pere48 @ 8Hortonville  
Waunakee50 @ 7Portage  
Sun Prairie31 @ 7West (Madison)  
Plymouth42 @ 14Two Rivers  
Oak Creek30 @ 42Muskego  
Seymour28 @ 0New London  
Regis43 @ 21Fall Creek  
River Valley41 @ 0Richland Center  
Durand22 @ 21Prescott  
DeForest55 @ 7Baraboo  
Southwest7 @ 10South (Sheboygan)  
Verona49 @ 21Beloit Memorial  
St. Marys Springs24 @ 27Omro  
La Crosse Central0 @ 21Logan  
Pewaukee64 @ 8More  
Cedarburg15 @ 6Whitefish Bay  
Waupaca28 @ 6Fox Valley Lutheran  
Bay Port29 @ 22Lincoln (Manitowoc)  
Lakeside Lutheran28 @ 12Luther Prep  
Catholic Memorial39 @ 21Pius XI  
Freedom21 @ 34Clintonville  
Brillion49 @ 0Hilbert  
West (Green Bay)6 @ 42Preble  
Stanley-Boyd47 @ 26Pittsville  
Greendale42 @ 8West (Wauwatosa)  
Roncalli56 @ 24Gibraltar  
Oconomowoc5 @ 35Wisconsin Lutheran  
Nekoosa17 @ 14Wautoma/Faith Christian  
Stratford53 @ 21Chequamegon  
Waterford7 @ 19Elkhorn  
McFarland57 @ 14Turner  
Aquinas (La Crosse)54 @ 18Luther  
St. Croix Central20 @ 43Mondovi  
Menasha38 @ 0Kaukauna  
Madison Memorial18 @ 42Middleton  
Appleton East0 @ 43Kimberly  
Potosi34 @ 8Shullsburg  
River Falls20 @ 0Superior  
Grafton7 @ 49Germantown  
Marathon28 @ 47Rib Lake-Prentice  
St. Catherines61 @ 20Messmer/Shorewood  
Northland Pines/Phelps31 @ 24LAnse MI  
Oshkosh North41 @ 42Appleton West  
Mosinee34 @ 0Medford  
Slinger21 @ 14East (West Bend)  
Merrill28 @ 7Wausau West  
Westby14 @ 49Black River Falls  
Edgewood27 @ 28Fort Atkinson  
Winneconne24 @ 7Ripon  
Lodi24 @ 21Poynette  
Evansville57 @ 14Clinton  
Necedah21 @ 0Cashton  
Suring46 @ 6Wausaukee  
Cedar Grove-Belgium42 @ 12Howards Grove  
De Pere19 @ 24Pulaski (Pulaski)  
Gale-Ettrick-Trempealeau21 @ 20Arcadia  
Monroe35 @ 10Stoughton  
Kewaunee49 @ 0Chilton  
Bangor32 @ 14Hillsboro  
Brown Deer14 @ 32New Berlin West  
Ashwaubenon31 @ 21East (Green Bay)  
Kettle Moraine7 @ 49West (Waukesha)  
Parkview12 @ 57Jefferson  
Beaver Dam42 @ 7Watertown  
Baldwin-Woodville31 @ 33Somerset  
Weyauwega-Fremont34 @ 7Little Wolf  
Milton24 @ 0Oregon  
New Glarus/Monticello28 @ 21Cambridge  
Sheboygan Falls6 @ 45Kewaskum  
New Richmond41 @ 0Amery  
Fond du Lac7 @ 28Appleton North  
Ellsworth33 @ 13Osceola  
Iola-Scandinavia30 @ 42Shiocton  
Bonduel55 @ 20Amherst  
Tremper35 @ 10Park  
Dodgeville0 @ 36Platteville  
South Milwaukee36 @ 14Whitnall  
Onalaska14 @ 19Holmen  
Reedsville20 @ 14Algoma  
Denmark20 @ 49Shawano Community/Gresham Community  
Kickapoo/La Farge6 @ 22North Crawford  
Whitehall24 @ 20Cochrane-Fountain City  
Darlington48 @ 12Iowa-Grant  
Prairie du Chien21 @ 56Lancaster  
Hurley28 @ 12Ontonagon MI  
Xavier42 @ 0Berlin  
Wittenberg-Birnamwood14 @ 28Pacelli  
Pecatonica/Argyle31 @ 6Belmont  
Chippewa Falls14 @ 34Rice Lake  
Wisconsin Dells20 @ 14Mauston  
Neenah14 @ 28Oshkosh West  
Unity14 @ 38St. Croix Falls  
Whitewater13 @ 54Brodhead/Juda  
Case29 @ 54Horlick  
New Lisbon23 @ 20Wonewoc-Center  
South (Milwaukee)8 @ 20Bradley Tech  
Mishicot6 @ 41Wrightstown  
McDonell Central6 @ 60Edgar  
Lakeland40 @ 0Rhinelander  
Abbotsford7 @ 19Greenwood  
Oconto12 @ 14Valders  
Columbus0 @ 7Lake Mills  
Kettle Moraine Lutheran14 @ 27Little Chute  
Greenfield41 @ 14Eisenhower  
Martin Luther7 @ 21Catholic Central  
North (Sheboygan)41 @ 42Notre Dame Academy  
Sparta7 @ 49Tomah  
Altoona7 @ 51Colby  
Milwaukee Lutheran48 @ 18Nicolet  
Waterloo44 @ 27Wisconsin Heights  
Random Lake9 @ 49Ozaukee  
Royall44 @ 18Brookwood  
Waupun12 @ 27Campbellsport  
Assumption7 @ 34Thorp  
Crivitz30 @ 25Gillett  
Southern Door14 @ 24Sturgeon Bay  
Melrose-Mindoro21 @ 20Eleva-Strum  
Mineral Point41 @ 0Riverdale  
Niagara/Goodman/Pembine14 @ 26Florence  
Hayward/Lac Courte Oreilles0 @ 47Northwestern  
De Soto0 @ 50Seneca  
Delavan-Darien20 @ 27Westosha Central  
Cadott8 @ 49Osseo-Fairchild  
Neillsville22 @ 23Spencer/Columbus  
Palmyra-Eagle42 @ 38Edgerton  
Clear Lake50 @ 14Grantsburg  
New Holstein32 @ 13Kiel  
Southwestern20 @ 16Boscobel  
Viroqua0 @ 28West Salem  
Oconto Falls22 @ 42Luxemburg-Casco  
Union Grove13 @ 52Badger  
Shell Lake53 @ 6Winter  
Blair-Taylor42 @ 0Independence/Gilmanton  
Lomira36 @ 26Mayville  
St. Mary Central29 @ 63Manitowoc Lutheran  
Hustisford7 @ 14Rio  
Maranatha Baptist30 @ 20Dodgeland  
Sevastopol40 @ 7Northeastern Wisconsin Lutheran  
Lena/Aquinas0 @ 60Coleman  
Phillips7 @ 66Auburndale  
St. Francis35 @ 49Cudahy  
Wauzeka-Steuben27 @ 14River Ridge  
Edwards0 @ 41Wild Rose  
Tri-County13 @ 57Marion/Tigerton  
Shoreland Lutheran35 @ 34St. Joseph  
Horicon35 @ 56Winnebago Lutheran Academy  
Lake Holcombe0 @ 43Clayton  
Oakfield14 @ 48Deerfield  
Williams Bay0 @ 49Johnson Creek  
Bowler/Gresham Community7 @ 18Almond-Bancroft  
Menominee Indian0 @ 60Peshtigo  
Abundant Life0 @ 1Cambria-Friesland  
Three Lakes20 @ 56Crandon  
Bruce48 @ 26Siren  
Elkhart Lake-Glenbeulah26 @ 42Oostburg  
Stockbridge0 @ 1Sheboygan Area Lutheran/Kohler  
Wayland Academy14 @ 56Living Word Lutheran  
Hamilton (Sussex)42 @ 21Wauwatosa East  
South (Waukesha)20 @ 38Arrowhead  
West (West Bend)7 @ 14Hartford  
Lincoln (Wisconsin Rapids)31 @ 32Marshfield  
North0 @ 55Hamilton (Milwaukee)  
Custer24 @ 34Madison University/Northwest  
Southeast Wisconsin Christian HomeSchool/Heritage Christian21 @ 12Rosholt  
Southeast Wisconsin Christian HomeSchool/Heritage Christian0 @ 1Brookfield Academy  
Escanaba MI 24 @ 19Ashland  

Legend:

Playoff Game
##
SRS Prediction (The team is favored by that many points.)