Schedule & Scores for Friday, October 1, 2010

ClassAway   HomeLocation
La Follette28 @ 42Madison Memorial  
Marquette University Soccer21 @ 12Hamilton (Sussex)  
Marquette University Soccer21 @ 12Hamilton (Milwaukee)  
Brookfield East28 @ 6West Allis Central  
Whitefish Bay50 @ 13Grafton  
Sun Prairie40 @ 7Parker  
Appleton North41 @ 7Appleton West  
Oak Creek27 @ 0Horlick  
Wisconsin Lutheran34 @ 7Slinger  
Regis6 @ 31Colby  
River Valley46 @ 21Lancaster  
Menomonee Falls22 @ 16Wauwatosa East  
Somerset0 @ 16New Richmond  
Cedarburg28 @ 14Germantown  
Waupaca21 @ 0Clintonville  
Franklin42 @ 12Tremper  
Two Rivers24 @ 49Kewaskum  
Jefferson42 @ 17Edgerton  
Catholic Memorial17 @ 30West (Waukesha)  
Freedom6 @ 21Little Chute  
Holmen47 @ 0Sparta  
Edgar60 @ 0Phillips  
Brillion17 @ 6Algoma  
West (Green Bay)0 @ 54Bay Port  
Stanley-Boyd28 @ 40Osseo-Fairchild  
Greendale35 @ 0Greenfield  
Hortonville15 @ 14Denmark  
Badger44 @ 13Elkhorn  
Roncalli52 @ 15Reedsville  
Prescott15 @ 21Osceola  
Oconomowoc10 @ 14Beaver Dam  
Logan26 @ 15Onalaska  
Fort Atkinson0 @ 42DeForest  
Arcadia38 @ 34Black River Falls  
Reedsburg14 @ 43Waunakee  
McFarland47 @ 6East Troy  
Lake Country Lutheran48 @ 0Wayland Academy  
Menasha21 @ 35Kimberly  
Appleton East43 @ 7Neenah  
Sturgeon Bay42 @ 13Chilton  
Eau Claire Memorial30 @ 14Superior  
River Falls15 @ 21Hudson  
Muskego44 @ 69Bradford  
Brodhead/Juda70 @ 35Clinton  
Northland Pines/Phelps38 @ 16Houghton MI  
Everest9 @ 28Stevens Point  
Oshkosh North21 @ 42Oshkosh West  
Pulaski (Pulaski)7 @ 31Ashwaubenon  
Merrill15 @ 10Marshfield  
Marinette40 @ 18Oconto Falls  
Tomah20 @ 6Aquinas (La Crosse)  
Burlington22 @ 40Delavan-Darien  
Wausau East3 @ 47Lincoln (Wisconsin Rapids)  
Lodi34 @ 7Columbus  
Mondovi38 @ 0Flambeau  
Boyceville21 @ 6Colfax  
Craig6 @ 48Middleton  
Manitowoc Lutheran7 @ 14Hilbert  
Necedah20 @ 23New Lisbon  
Suring14 @ 6Gillett  
Cedar Grove-Belgium0 @ 30Oostburg  
Cameron35 @ 0Webster  
Antigo35 @ 20Mosinee  
Peshtigo41 @ 0Crivitz  
De Pere10 @ 7South (Sheboygan)  
Cuba City14 @ 34Iowa-Grant  
Messmer/Shorewood0 @ 54Martin Luther  
Gale-Ettrick-Trempealeau23 @ 16Viroqua  
Luxemburg-Casco6 @ 45West De Pere  
Fox Valley Lutheran47 @ 22Berlin  
Monroe11 @ 33Milton  
West Salem21 @ 6Westby  
Bangor30 @ 26Brookwood  
Brown Deer40 @ 20St. Francis  
Cumberland18 @ 55Bloomer  
Campbellsport0 @ 30Plymouth  
King7 @ 27Bay View/Conservatory of Lifelong Learning  
Lake Mills0 @ 28Lakeside Lutheran  
Kettle Moraine12 @ 26Arrowhead  
Wausau West34 @ 18Lakeland  
Hartford30 @ 0Watertown  
Barron6 @ 55Northwestern  
Parkview7 @ 33Palmyra-Eagle  
Fall Creek14 @ 40Marathon  
Stoughton14 @ 34Oregon  
Baldwin-Woodville35 @ 6Ellsworth  
Weyauwega-Fremont0 @ 39Shiocton  
Omro0 @ 6Winneconne  
New Glarus/Monticello35 @ 7Wisconsin Heights  
Gilman42 @ 6Greenwood  
Deerfield50 @ 6Dodgeland  
Fond du Lac28 @ 26Kaukauna  
Iola-Scandinavia19 @ 12Little Wolf  
Nicolet0 @ 28Homestead  
Notre Dame Academy13 @ 20Southwest  
Rhinelander16 @ 14Medford  
Cochrane-Fountain City20 @ 56Frederic  
Whitnall22 @ 17Eisenhower  
Kickapoo/La Farge0 @ 44Seneca  
Kiel27 @ 7Sheboygan Falls  
Prairie du Chien42 @ 21Dodgeville  
Xavier39 @ 6Ripon  
Wittenberg-Birnamwood34 @ 42Amherst  
Poynette51 @ 20Luther Prep  
Chippewa Falls26 @ 20Eau Claire North  
Wisconsin Dells15 @ 37Nekoosa  
Whitewater0 @ 25Evansville  
Luther32 @ 57Montello/Princeton/Green Lake  
Spring Valley13 @ 6Glenwood City  
South (Milwaukee)6 @ 55Riverside University  
Mishicot0 @ 35Kewaunee  
Rosholt30 @ 6Almond-Bancroft  
Baraboo7 @ 34Sauk Prairie  
McDonell Central12 @ 48Stratford  
Johnson Creek20 @ 7Hustisford  
Westfield Area49 @ 46Mauston  
Oconto6 @ 20Wrightstown  
North (Sheboygan)12 @ 20Preble  
Rib Lake-Prentice12 @ 36Pittsville  
Milwaukee Lutheran41 @ 27Port Washington  
Winnebago Lutheran Academy20 @ 0Lomira  
Royall24 @ 33Wonewoc-Center  
Amery0 @ 48Durand  
Assumption37 @ 6Loyal/Granton  
Southern Door9 @ 14Valders  
Vincent18 @ 12Random Lake  
Newman16 @ 12Thorp  
Melrose-Mindoro27 @ 30Lincoln (Alma Center)  
Mineral Point7 @ 44Darlington  
St. Croix Falls15 @ 22Grantsburg  
Niagara/Goodman/Pembine28 @ 18Wabeno/Laona  
Cashton32 @ 20Hillsboro  
Hayward/Lac Courte Oreilles13 @ 35Spooner  
De Soto14 @ 38Wauzeka-Steuben  
Tomahawk63 @ 0Bowler/Gresham Community  
Neillsville42 @ 7Altoona  
Ashland21 @ 39Grand Rapids MN  
Chetek-Weyerhaeuser7 @ 35Ladysmith  
Chequamegon6 @ 42Auburndale  
Clear Lake55 @ 12Unity  
New Holstein35 @ 7Waupun  
Marion/Tigerton52 @ 20Edwards  
More0 @ 73Cudahy  
Eleva-Strum19 @ 27Independence/Gilmanton  
Florence6 @ 0Three Lakes  
Union Grove21 @ 48Westosha Central  
Blair-Taylor29 @ 6Whitehall  
St. Mary Central14 @ 0Northeastern Wisconsin Lutheran  
Pulaski/Milwaukee Arts/Reagan Prep43 @ 6North  
Sevastopol38 @ 8Gibraltar  
Wausaukee0 @ 58Coleman  
Sheboygan Area Lutheran/Kohler14 @ 8Howards Grove  
River Ridge14 @ 26Potosi  
Tri-County22 @ 56Wild Rose  
Elcho/White Lake0 @ 46Lena/Aquinas  
Shoreland Lutheran56 @ 7University School of Milwaukee  
Cornell12 @ 20New Auburn  
Horicon14 @ 42Horace Mann  
Lake Holcombe6 @ 14Pepin/Alma  
HOPE Christian14 @ 31Living Word Lutheran  
Williams Bay0 @ 55Rio  
Luck14 @ 20Turtle Lake  
Northwood/Solon Springs6 @ 46Shell Lake  
Elkhart Lake-Glenbeulah12 @ 56Ozaukee  
Stockbridge0 @ 1Random Lake  
Siren52 @ 0Birchwood  
West (Madison)21 @ 6Beloit Memorial  
North (Waukesha)29 @ 40South (Waukesha)  
West (West Bend)14 @ 3East (West Bend)  
Lincoln (Manitowoc)39 @ 14East (Green Bay)  
West (Wauwatosa)0 @ 21South Milwaukee  
Shawano Community/Gresham Community3 @ 14Seymour  
Baraga MI 6 @ 34Hurley  

Legend:

Playoff Game
##
SRS Prediction (The team is favored by that many points.)