Schedule & Scores for Friday, September 25, 2009:

Class
Away
 
 
 
Home
Location
Middleton40 @ 21Craig  
Brookfield East0 @ 45Marquette University Soccer  
Hudson21 @ 12Rice Lake  
Whitefish Bay21 @ 0Port Washington  
Lancaster47 @ 27Prairie du Chien  
Hamilton (Milwaukee)33 @ 29King  
Oak Creek6 @ 14Franklin  
Wisconsin Lutheran28 @ 10Hartford  
Mount Horeb/Barneveld20 @ 7Sauk Prairie  
Menomonee Falls41 @ 14Hale  
DeForest7 @ 28Waunakee  
Somerset48 @ 8Ellsworth  
Kimberly27 @ 13Appleton West  
La Crosse Central16 @ 13Holmen  
Cedarburg7 @ 21Homestead  
Little Chute28 @ 0Freedom  
Two Rivers0 @ 3Sheboygan Falls  
Marshfield28 @ 10Wausau West  
Catholic Memorial38 @ 0North (Waukesha)  
Menomonie23 @ 13Superior  
West (Green Bay)9 @ 33Lincoln (Manitowoc)  
Elk Mound17 @ 14Mondovi  
Owen-Withee40 @ 0Abbotsford  
Hortonville7 @ 22Seymour  
Hilbert8 @ 35Gibraltar  
Prescott20 @ 27New Richmond  
Oconomowoc29 @ 19Watertown  
Logan24 @ 21Medford  
Platteville28 @ 8Dodgeville  
Arcadia27 @ 8Viroqua  
Greenwood6 @ 49Gilman  
Chilton13 @ 16Valders  
Stratford28 @ 13Fall Creek  
Waterford36 @ 14Delavan-Darien  
Reedsburg21 @ 22Oregon  
McFarland12 @ 21Jefferson  
Loyal/Granton42 @ 28Assumption  
Menasha20 @ 7Kaukauna  
Spencer/Columbus14 @ 0Cadott  
Appleton East14 @ 6Neenah  
Eau Claire Memorial12 @ 2Eau Claire North  
Muskego0 @ 6Park  
St. Catherines36 @ 12University School of Milwaukee  
Oshkosh North12 @ 28Appleton North  
Laconia0 @ 32Winnebago Lutheran Academy  
Slinger9 @ 3West (West Bend)  
Pulaski (Pulaski)27 @ 14East (Green Bay)  
Marinette7 @ 58West De Pere  
Ozaukee7 @ 20Elkhart Lake-Glenbeulah  
Burlington28 @ 0Elkhorn  
Wausau East7 @ 25Rhinelander  
East Troy7 @ 27Whitewater  
Horlick21 @ 54Bradford  
Winneconne10 @ 0Omro  
Glenwood City20 @ 6Boyceville  
Cameron14 @ 20St. Croix Falls  
Pittsville13 @ 33McDonell Central  
De Pere12 @ 42Southwest  
Cuba City20 @ 14Darlington  
Gale-Ettrick-Trempealeau35 @ 0Westby  
Bloomer0 @ 49Northwestern  
Luxemburg-Casco38 @ 6Denmark  
Monroe7 @ 42Edgewood  
Kewaunee42 @ 6Wrightstown  
West Salem17 @ 28Black River Falls  
West Allis Central7 @ 10Hamilton (Sussex)  
Edgerton7 @ 14Evansville  
Brown Deer7 @ 43Pewaukee  
Campbellsport0 @ 21New Holstein  
Lake Mills14 @ 13Columbus  
Ashwaubenon27 @ 9South (Sheboygan)  
Kettle Moraine35 @ 19South (Waukesha)  
Parkview20 @ 6Turner  
Stoughton24 @ 8Fort Atkinson  
Baldwin-Woodville28 @ 22Durand  
Hillsboro32 @ 7Cashton  
Weyauwega-Fremont21 @ 14Amherst  
Fond du Lac37 @ 21Oshkosh West  
New Berlin West13 @ 6Cudahy  
Wauwatosa East14 @ 44Brookfield Central  
Parker21 @ 28Sun Prairie  
Iola-Scandinavia0 @ 20Pacelli  
Nicolet6 @ 14Grafton  
Bonduel14 @ 42Shiocton  
Notre Dame Academy37 @ 14Preble  
South Milwaukee25 @ 44Greendale  
Highland7 @ 21Pecatonica/Argyle  
Onalaska26 @ 43Tomah  
Whitnall41 @ 12Greenfield  
Kickapoo/La Farge32 @ 8Weston  
Flambeau29 @ 0Northwood/Solon Springs  
Kiel7 @ 35Plymouth  
Wautoma/Faith Christian32 @ 41Nekoosa  
Wittenberg-Birnamwood12 @ 39Little Wolf  
Coleman18 @ 34Peshtigo  
Poynette6 @ 31Lodi  
Spooner27 @ 20Barron  
Chippewa Falls27 @ 21River Falls  
Wisconsin Dells26 @ 0Westfield Area  
Richland Center8 @ 41River Valley  
Auburndale0 @ 57Edgar  
New Lisbon27 @ 15Necedah  
Fennimore35 @ 14Riverdale  
Luther6 @ 19Dover-Eyota MN  
Spring Valley0 @ 28St. Croix Central  
South (Milwaukee)0 @ 32Bay View/Conservatory of Lifelong Learning  
Rosholt7 @ 41Wild Rose  
Baraboo6 @ 23Portage  
Lakeland42 @ 21Tomahawk  
Pius XI14 @ 42Arrowhead  
Howards Grove35 @ 0Sheboygan Area Lutheran/Kohler  
Ripon8 @ 15Xavier  
Rio52 @ 6Williams Bay  
Martin Luther55 @ 14Messmer/Shorewood  
Sparta19 @ 25Aquinas (La Crosse)  
Luther Prep27 @ 14Lakeside Lutheran  
Altoona14 @ 21Neillsville  
St. Johns Northwestern Military Academy6 @ 41Brookfield Academy  
Milwaukee Lutheran24 @ 17Germantown  
Random Lake35 @ 0Stockbridge  
Waupun7 @ 22Kewaskum  
Beloit Memorial7 @ 41West (Madison)  
Colfax9 @ 20Grantsburg  
Amery31 @ 35Osceola  
Berlin2 @ 34Fox Valley Lutheran  
Southern Door6 @ 13Mishicot  
Melrose-Mindoro14 @ 21Whitehall  
Mineral Point26 @ 7Boscobel  
Montello/Princeton/Green Lake29 @ 6Johnson Creek  
Fall River12 @ 13Abundant Life  
Clintonville9 @ 16Waupaca  
Hayward/Lac Courte Oreilles21 @ 0Chetek  
Ashland38 @ 0International Falls MN  
Bradley Tech14 @ 19Oconto Falls  
Palmyra-Eagle7 @ 42Brodhead/Juda  
Horace Mann7 @ 6Mayville  
Clear Lake0 @ 31Webster  
More28 @ 23St. Francis  
Southwestern6 @ 41Iowa-Grant  
Eleva-Strum19 @ 16Lincoln (Alma Center)  
Oostburg0 @ 35Cedar Grove-Belgium  
Florence21 @ 39Wabeno/Laona  
Markesan6 @ 49Pardeeville  
Blair-Taylor25 @ 7Cochrane-Fountain City  
Lomira20 @ 42Horicon  
Sevastopol7 @ 28Algoma  
Lena/Aquinas42 @ 14Crivitz  
Ladysmith8 @ 26Cumberland  
Cassville8 @ 47Potosi  
Wisconsin Heights13 @ 25Waterloo  
Phillips7 @ 55Marathon  
Adams-Friendship27 @ 13Mauston  
Edwards27 @ 13Almond-Bancroft  
Dodgeland20 @ 34Deerfield  
Shoreland Lutheran32 @ 48Catholic Central  
Madison University/Northwest0 @ 42Riverside University  
Lake Holcombe33 @ 34Prairie Farm  
Wonewoc-Center21 @ 26Royall  
Oakfield14 @ 26Lourdes  
Bruce13 @ 27Frederic  
Siren0 @ 60Shell Lake  
Winter21 @ 56Turtle Lake  
East (West Bend)0 @ 6Beaver Dam  
West (Wauwatosa)7 @ 44Eisenhower  
Lincoln (Wisconsin Rapids)14 @ 9Everest  
Elmwood28 @ 12Cornell  
Plum City46 @ 0New Auburn  
Shawano Community/Gresham Community24 @ 12New London  
Chequamegon/Butternut13 @ 51Rib Lake-Prentice  
Johnston MI 0 @ 54Hurley  

Legend:

Playoff Game
##
SRS Prediction (The team is favored by that many points.)