Schedule & Scores for Friday, September 11, 2009:

Class
Away
 
 
 
Home
Location
Middleton26 @ 0Verona  
Brookfield East7 @ 49Hamilton (Sussex)  
Hudson7 @ 14Superior  
Homestead49 @ 7Grafton  
Lancaster47 @ 40West Salem  
West De Pere41 @ 14Holmen  
Amherst6 @ 49Shiocton  
Plymouth28 @ 6New Holstein  
Durand24 @ 14Ellsworth  
Menomonee Falls28 @ 25Brookfield Central  
DeForest49 @ 14Sauk Prairie  
Southwest6 @ 7Ashwaubenon  
Somerset34 @ 14Osceola  
Kimberly28 @ 14Menasha  
La Crosse Central43 @ 7Aquinas (La Crosse)  
Little Chute0 @ 28Waupaca  
Colby41 @ 13Fall Creek  
Marshfield35 @ 14Menominee MI  
Rice Lake27 @ 28Eau Claire North  
Menomonie17 @ 7River Falls  
Freedom28 @ 30Omro  
Brillion38 @ 13Reedsville  
Black River Falls34 @ 33Nekoosa  
Elk Mound35 @ 0St. Croix Falls  
Owen-Withee8 @ 35Gilman  
Hortonville12 @ 33Shawano Community/Gresham Community  
Oconomowoc24 @ 3East (West Bend)  
Logan41 @ 24Tomah  
Platteville13 @ 36Viroqua  
Arcadia42 @ 14Adams-Friendship  
Preble16 @ 29South (Sheboygan)  
Reedsburg41 @ 3Portage  
Pacelli19 @ 12Little Wolf  
St. Croix Central0 @ 6Boyceville  
Madison Memorial22 @ 14Sun Prairie  
Appleton East35 @ 31Oshkosh North  
Wrightstown35 @ 6Chilton  
Eau Claire Memorial9 @ 41Chippewa Falls  
Muskego36 @ 41Franklin  
Northland Pines/Phelps25 @ 48Marion/Tigerton  
Kewaskum27 @ 6Kiel  
Slinger9 @ 15Hartford  
Marinette13 @ 48Seymour  
Burlington27 @ 14Westosha Central  
Wausau East13 @ 40Wausau West  
East Troy8 @ 41Edgerton  
Winneconne10 @ 12Xavier  
Evansville19 @ 41Jefferson  
Suring6 @ 13Lena/Aquinas  
Cedar Grove-Belgium21 @ 6Random Lake  
Cameron6 @ 45Clear Lake  
Pittsville20 @ 49Stratford  
Cuba City58 @ 13Boscobel  
Messmer/Shorewood25 @ 48St. Catherines  
Gale-Ettrick-Trempealeau15 @ 35Wautoma/Faith Christian  
Luxemburg-Casco14 @ 26New London  
Monroe27 @ 42Oregon  
Kewaunee35 @ 0Sturgeon Bay  
West Allis Central14 @ 35Marquette University Soccer  
Brown Deer37 @ 8Greenfield  
Kettle Moraine10 @ 20Catholic Memorial  
Port Washington0 @ 16Germantown  
Beaver Dam0 @ 35Wisconsin Lutheran  
Stoughton7 @ 31Edgewood  
Baldwin-Woodville19 @ 18New Richmond  
Milton21 @ 14Mount Horeb/Barneveld  
New Glarus/Monticello35 @ 28Luther Prep  
Sheboygan Falls18 @ 12Campbellsport  
Wauwatosa East21 @ 48Hale  
Parker17 @ 14West (Madison)  
Nicolet7 @ 38Whitefish Bay  
Oshkosh West20 @ 28Appleton North  
Bonduel13 @ 32Iola-Scandinavia  
Notre Dame Academy30 @ 19West (Green Bay)  
Dodgeville0 @ 43Westby  
South Milwaukee17 @ 37New Berlin West  
Rhinelander12 @ 40Merrill  
Onalaska41 @ 6Sparta  
Cochrane-Fountain City28 @ 6Lincoln (Alma Center)  
Kickapoo/La Farge0 @ 40Ithaca  
Whitehall19 @ 13Eleva-Strum  
Flambeau48 @ 0Weyerhaeuser/Birchwood  
Eisenhower21 @ 42Pewaukee  
Wittenberg-Birnamwood13 @ 24Weyauwega-Fremont  
Coleman34 @ 12Wabeno/Laona  
Spooner0 @ 42Bloomer  
Wisconsin Dells0 @ 25River Valley  
Neenah14 @ 0Kaukauna  
Whitewater7 @ 21McFarland  
Grantsburg14 @ 33Luck  
Case6 @ 53Oak Creek  
Auburndale7 @ 35Marathon  
Fennimore20 @ 27Darlington  
Luther6 @ 47Southland MN  
Park18 @ 35Bradford  
Spring Valley0 @ 34Mondovi  
Baraboo7 @ 72Waunakee  
Lakeland23 @ 27Mosinee  
Pius XI14 @ 21North (Waukesha)  
Howards Grove16 @ 50Oostburg  
Ripon20 @ 10Fox Valley Lutheran  
Johnson Creek7 @ 34Pardeeville  
Abbotsford13 @ 14Assumption  
Westfield Area19 @ 32Richland Center  
Wild Rose20 @ 6Almond-Bancroft  
Cambridge20 @ 28Lakeside Lutheran  
North (Sheboygan)9 @ 46Lincoln (Manitowoc)  
Altoona28 @ 27Cadott  
Rib Lake-Prentice0 @ 43Edgar  
Belmont39 @ 21Cassville  
Milwaukee Lutheran40 @ 63Cedarburg  
Waterloo33 @ 23Poynette  
Royall14 @ 67Bangor  
Appleton West0 @ 35Fond du Lac  
Mayville13 @ 31Winnebago Lutheran Academy  
Waupun23 @ 27Two Rivers  
Colfax14 @ 21Glenwood City  
Amery14 @ 27Prescott  
Vincent43 @ 0North  
Montello/Princeton/Green Lake48 @ 7Oakfield  
Cashton7 @ 14New Lisbon  
Clintonville20 @ 8Berlin  
Hayward/Lac Courte Oreilles53 @ 16Barron  
Tomahawk0 @ 41Medford  
Bradley Tech26 @ 18Riverside University  
Palmyra-Eagle56 @ 0Clinton  
Independence/Gilmanton14 @ 59Melrose-Mindoro  
Shullsburg49 @ 13Highland  
Belleville/Albany35 @ 21Lake Mills  
Turtle Lake55 @ 8Siren  
More0 @ 31Greendale  
Southwestern12 @ 48Mineral Point  
Webster22 @ 0Unity  
Mauston12 @ 49Prairie du Chien  
Oconto Falls0 @ 48Denmark  
Union Grove14 @ 42Waterford  
Markesan28 @ 41Deerfield  
Lomira0 @ 48Horace Mann  
Thorp32 @ 0Augusta  
Gibraltar13 @ 24Manitowoc Lutheran  
Sevastopol35 @ 14St. Mary Central  
University School of Milwaukee14 @ 35Shoreland Lutheran  
Ladysmith9 @ 51Northwestern  
Wisconsin Heights26 @ 28Columbus  
Wausaukee45 @ 6Crivitz  
Phillips7 @ 52Osseo-Fairchild  
St. Francis13 @ 48Whitnall  
Riverdale0 @ 48Iowa-Grant  
Turner6 @ 43Brodhead/Juda  
Edwards14 @ 41Blair-Taylor  
Tri-County22 @ 29Rosholt  
Cornell12 @ 6Lake Holcombe  
Wonewoc-Center14 @ 34Hillsboro  
Bay View/Conservatory of Lifelong Learning46 @ 0Custer  
Williams Bay8 @ 36Fall River  
Seneca22 @ 59Potosi  
Bruce12 @ 18Shell Lake  
Northwood/Solon Springs22 @ 38Frederic  
Elkhart Lake-Glenbeulah40 @ 15Sheboygan Area Lutheran/Kohler  
Stockbridge0 @ 14Ozaukee  
Winter41 @ 6Ewen-Trout Creek MI  
West (Waukesha)54 @ 15South (Waukesha)  
West (West Bend)35 @ 6Watertown  
West (Wauwatosa)40 @ 32Cudahy  
East (Green Bay)8 @ 32De Pere  
Lincoln (Wisconsin Rapids)20 @ 44Stevens Point  
Elmwood46 @ 6Prairie Farm  
Plum City51 @ 22Clayton  
Marshall/School of Languages6 @ 80Hilbert  
Chetek0 @ 40Cumberland  
Eveleth-Gilbert MN 14 @ 62Ashland  
Bark River-Harris MI 0 @ 1Oneida Nation  

Legend:

Playoff Game
##
SRS Prediction (The team is favored by that many points.)