Schedule & Scores for Friday, September 5, 2008:

Class
Away
 
 
 
Home
Location
Middleton30 @ 14West (Madison)  
La Follette14 @ 21Sun Prairie  
Arrowhead55 @ 0Wallace IN  
Whitefish Bay21 @ 0Slinger  
Lancaster30 @ 40Fennimore  
Appleton North7 @ 24Kimberly  
Wisconsin Lutheran20 @ 6West (Waukesha)  
Seymour6 @ 41West De Pere  
Shiocton42 @ 13Marion  
Durand7 @ 18Mondovi  
Menomonee Falls0 @ 20Cedarburg  
Germantown7 @ 40Hartford  
Somerset26 @ 37Hudson  
St. Marys Springs13 @ 10Elkhorn  
Monona Grove31 @ 28Reedsburg  
Pewaukee55 @ 21Nicolet  
Waupaca21 @ 6Little Chute  
Little Wolf40 @ 7Gillett  
Two Rivers14 @ 34Valders  
Lakeside Lutheran14 @ 52McFarland  
Colby35 @ 6Osseo-Fairchild  
Marshfield37 @ 13Medford  
Rice Lake28 @ 6New Richmond  
Catholic Memorial55 @ 6Riverside University  
Stevens Point14 @ 13Hamilton (Sussex)  
Edgar39 @ 0Cadott  
Black River Falls18 @ 10Tomah  
Elk Mound13 @ 18Independence/Gilmanton  
Greendale40 @ 17New Berlin West  
Owen-Withee44 @ 20Newman  
Hortonville21 @ 33Luxemburg-Casco  
Hilbert13 @ 7Wrightstown  
Roncalli28 @ 14Algoma  
Logan8 @ 6Eau Claire Memorial  
Platteville21 @ 39Edgerton  
Bradford28 @ 14Oak Creek  
Osceola35 @ 20Barron  
Fort Atkinson0 @ 41DeForest  
Nekoosa29 @ 6Whitehall  
Arcadia21 @ 0Blair-Taylor  
Greenwood8 @ 49Thorp  
Preble35 @ 14Bay Port  
Mukwonago13 @ 36Marquette University Soccer  
Marshall12 @ 3Cambria-Friesland  
Pacelli7 @ 20Aquinas (La Crosse)  
Spencer/Columbus7 @ 28Fall Creek  
Sturgeon Bay27 @ 14Wittenberg-Birnamwood  
Grafton14 @ 38Plymouth  
St. Catherines21 @ 13Pulaski/Milwaukee Arts/Reagan Prep  
Brodhead/Juda28 @ 20Cuba City  
Northland Pines/Phelps27 @ 20Three Lakes  
Everest16 @ 14Superior  
Kewaskum21 @ 20West (West Bend)  
Oshkosh North30 @ 14Menasha  
Laconia12 @ 28Cedar Grove-Belgium  
St. Joseph14 @ 21Messmer/Shorewood  
Ozaukee13 @ 48North Fond du Lac  
Burlington65 @ 12Case  
Edgewood14 @ 28Mount Horeb/Barneveld  
Horlick39 @ 8Muskego  
Glenwood City6 @ 13Prescott  
Boyceville0 @ 26Plum City  
Manitowoc Lutheran42 @ 13Gibraltar  
Necedah56 @ 15Edwards  
Suring42 @ 22Crandon  
Iowa-Grant19 @ 0Clinton  
Pittsville16 @ 36Phillips  
Peshtigo35 @ 48Bonduel  
De Pere36 @ 28Southwest  
Gale-Ettrick-Trempealeau28 @ 19Holmen  
Wilmot7 @ 38Hale  
Fox Valley Lutheran14 @ 28Ripon  
Monroe28 @ 21Portage  
Bangor48 @ 6Seneca  
West Allis Central34 @ 61Waterford  
Brown Deer21 @ 22Greenfield  
Cumberland26 @ 22Grantsburg  
Lake Mills6 @ 20Jefferson  
Kettle Moraine46 @ 28Oconomowoc  
Wausau West12 @ 22Menomonie  
Port Washington10 @ 13Brookfield Central  
Stoughton14 @ 13Sauk Prairie  
Baldwin-Woodville34 @ 0St. Croix Central  
Hillsboro36 @ 0Kickapoo/La Farge  
Milton0 @ 41Waunakee  
Omro12 @ 42Freedom  
Ellsworth0 @ 46River Falls  
Wauwatosa East42 @ 12King  
Dodgeville20 @ 31Mineral Point  
Rhinelander6 @ 48Antigo  
Highland6 @ 48Potosi  
Onalaska37 @ 24West Salem  
Reedsville14 @ 49Brillion  
Cochrane-Fountain City43 @ 0New Auburn  
Denmark14 @ 34Kewaunee  
Darlington47 @ 19Pecatonica/Argyle  
Flambeau33 @ 20Frederic  
Kiel14 @ 10Howards Grove  
Wautoma/Faith Christian0 @ 14Lodi  
Xavier20 @ 0Winneconne  
Coleman12 @ 43Oconto  
Poynette0 @ 18Wisconsin Dells  
Chippewa Falls15 @ 12Robbinsdale Armstrong MN  
Neenah0 @ 35Fond du Lac  
Unity0 @ 40Chetek  
Auburndale0 @ 58Stratford  
New Lisbon14 @ 8Ithaca  
Park27 @ 7Franklin  
New London33 @ 7Oconto Falls  
South (Milwaukee)6 @ 30Sheboygan Falls  
Mishicot25 @ 20University School of Milwaukee  
Rosholt20 @ 8Iola-Scandinavia  
Lakeland22 @ 27Kingsford MI  
Abbotsford6 @ 33Gilman  
Westfield Area32 @ 14Waterloo  
Kettle Moraine Lutheran35 @ 6Columbus  
Wild Rose14 @ 26Amherst  
Martin Luther7 @ 44Oostburg  
Cambridge14 @ 13Deerfield  
North (Sheboygan)6 @ 44Ashwaubenon  
Sparta27 @ 16Wausau East  
Luther Prep20 @ 38Beaver Dam  
Rib Lake-Prentice20 @ 7McDonell Central  
St. Johns Northwestern Military Academy0 @ 46Catholic Central  
Milwaukee Lutheran49 @ 20Watertown  
Oregon42 @ 12Baraboo  
Random Lake14 @ 35Winnebago Lutheran Academy  
Appleton West12 @ 13Oshkosh West  
Mayville14 @ 6Campbellsport  
Waupun13 @ 20Mauston  
Beloit Memorial6 @ 19Craig  
Colfax0 @ 42Hayward/Lac Courte Oreilles  
Amery9 @ 40Northwestern  
Assumption38 @ 8Augusta  
Berlin6 @ 21Clintonville  
Southern Door35 @ 12Weyauwega-Fremont  
Montello/Princeton/Green Lake7 @ 34Almond-Bancroft  
Fall River6 @ 56Elkhart Lake-Glenbeulah  
Kaukauna27 @ 12Appleton East  
Delavan-Darien21 @ 28Big Foot  
Tomahawk14 @ 25Ladysmith  
Ashland20 @ 6Eveleth-Gilbert MN  
Belleville/Albany20 @ 21Parkview  
New Holstein18 @ 0Chilton  
Wabeno/Laona19 @ 6Wausaukee  
More21 @ 40Cudahy  
Southwestern38 @ 14Warren-River Ridge IL  
Webster66 @ 8Clayton  
Living Word Lutheran42 @ 6Royall  
Union Grove33 @ 34Evansville  
Shell Lake52 @ 0Cameron  
Markesan41 @ 54Tri-County  
St. Mary Central7 @ 14Sevastopol  
Hustisford28 @ 34Dodgeland  
Maranatha Baptist12 @ 14Rio  
Lena/Aquinas43 @ 0Elcho/White Lake  
Cassville20 @ 8River Ridge  
Wisconsin Heights34 @ 13Riverdale  
St. Francis13 @ 20Whitnall  
Adams-Friendship0 @ 26River Valley  
Lake Holcombe6 @ 13St. Croix Falls  
Wonewoc-Center19 @ 8Weston  
Bay View/Conservatory of Lifelong Learning33 @ 13Pius XI  
Boscobel40 @ 6North Crawford  
HOPE Christian14 @ 23Sheboygan Area Lutheran/Kohler  
Oakfield1 @ 0Lomira  
SWCHA Saints27 @ 24Dominican  
Prairie Farm0 @ 47Clear Lake  
Luck27 @ 6Cornell  
Bruce8 @ 14Turtle Lake  
Stockbridge13 @ 16Tigerton  
Siren7 @ 52Northwood/Solon Springs  
North (Waukesha)13 @ 33Brookfield East  
Lincoln (Manitowoc)20 @ 13Pulaski (Pulaski)  
West (Wauwatosa)28 @ 74Eisenhower  
East (Green Bay)7 @ 42Notre Dame Academy  
South (Sheboygan)31 @ 10West (Green Bay)  
Lincoln (Wisconsin Rapids)20 @ 21Merrill  
Heritage Christian0 @ 12Richland Center  
North8 @ 53Horicon  
Elmwood14 @ 15Spring Valley  
Washburn30 @ 12Johnston MI  
Green Lake26 @ 28Wayland Academy  
Shawano Community/Gresham Community20 @ 24Marinette  
Marshall/School of Languages24 @ 33Palmyra-Eagle  
Chequamegon/Butternut7 @ 54Marathon  
Weyerhaeuser/Birchwood42 @ 20Winter  
Washington/Metropolitan34 @ 18Madison University  
Alma8 @ 41Pepin  
Menominee MI 0 @ 17Homestead  
Decorah-North Winneshiek IA 33 @ 6Prairie du Chien  
Lake Linden-Hubbell MI 38 @ 20Hurley  
Southland MN 12 @ 8Luther  
Notre Dame (Niles) IL 35 @ 0Westosha Central  
Lutheran (Rockford) IL 7 @ 49Racine Lutheran  

Legend:

Playoff Game
##
SRS Prediction (The team is favored by that many points.)