Schedule & Scores for Friday, September 26, 2008:

Class
Away
 
 
 
Home
Location
Whitefish Bay24 @ 10Germantown  
Amherst37 @ 3Little Wolf  
Sun Prairie23 @ 35Parker  
Appleton North7 @ 3Oshkosh North  
Oak Creek49 @ 0Case  
Watertown14 @ 13Oconomowoc  
Mount Horeb/Barneveld35 @ 6Sauk Prairie  
Durand22 @ 25New Richmond  
DeForest42 @ 0Baraboo  
Southwest34 @ 3North (Sheboygan)  
Somerset36 @ 20Prescott  
La Crosse Central6 @ 34Tomah  
Brookfield Central44 @ 12West Allis Central  
Bay Port41 @ 14South (Sheboygan)  
Little Chute21 @ 14Winneconne  
Two Rivers0 @ 37Kewaskum  
Jefferson0 @ 28McFarland  
Rice Lake14 @ 19Menomonie  
Stevens Point28 @ 29Antigo  
Edgar38 @ 0Auburndale  
Brillion31 @ 28Algoma  
West (Green Bay)0 @ 36Preble  
Greendale35 @ 7St. Francis  
Hortonville9 @ 35New London  
Badger40 @ 19Elkhorn  
Medford48 @ 13Northland Pines/Phelps  
Logan29 @ 7Holmen  
Platteville15 @ 26Lancaster  
Nekoosa21 @ 46Wautoma/Faith Christian  
Arcadia21 @ 6Westby  
Waterford44 @ 12Wilmot  
Mukwonago14 @ 49Catholic Memorial  
Pacelli7 @ 0Shiocton  
Hale41 @ 21Brookfield East  
Sturgeon Bay6 @ 16Chilton  
Eau Claire Memorial7 @ 35Superior  
River Falls22 @ 21Hudson  
Marathon35 @ 17Phillips  
Brodhead/Juda39 @ 7Palmyra-Eagle  
Everest31 @ 0Lincoln (Wisconsin Rapids)  
Pulaski (Pulaski)35 @ 21East (Green Bay)  
Marinette7 @ 27Denmark  
Ozaukee35 @ 14Sheboygan Area Lutheran/Kohler  
Burlington35 @ 28Muskego  
Edgewood28 @ 35Reedsburg  
Evansville35 @ 23Edgerton  
Glenwood City26 @ 35Mondovi  
Boyceville28 @ 24Colfax  
Craig7 @ 34Middleton  
Manitowoc Lutheran23 @ 30Hilbert  
Necedah37 @ 0New Lisbon  
Iowa-Grant21 @ 18Darlington  
Cameron0 @ 21Elk Mound  
Cuba City27 @ 28Mineral Point  
Luxemburg-Casco27 @ 26Seymour  
Fox Valley Lutheran49 @ 27Omro  
Monroe35 @ 34Fort Atkinson  
Kewaunee19 @ 18Mishicot  
West Salem10 @ 21Gale-Ettrick-Trempealeau  
Brown Deer21 @ 28Pewaukee  
Cumberland0 @ 21Ladysmith  
Campbellsport14 @ 21Plymouth  
Ashwaubenon42 @ 20De Pere  
Kettle Moraine6 @ 45Arrowhead  
Wausau West17 @ 26Marshfield  
Port Washington21 @ 35Homestead  
Hartford0 @ 34Wisconsin Lutheran  
Barron13 @ 7Spooner  
Beaver Dam0 @ 27East (West Bend)  
Fall Creek0 @ 14Stratford  
Catholic Central42 @ 7Shoreland Lutheran  
Stoughton35 @ 25Oregon  
Baldwin-Woodville28 @ 6Osceola  
Portage0 @ 50Waunakee  
New Glarus/Monticello7 @ 14Marshall  
Gilman37 @ 18Greenwood  
Deerfield20 @ 10Dodgeland  
Lincoln (Alma Center)0 @ 13Cochrane-Fountain City  
Wauwatosa East14 @ 45Menomonee Falls  
Nicolet12 @ 42Cedarburg  
Oshkosh West14 @ 17Fond du Lac  
Bonduel27 @ 20Weyauwega-Fremont  
Tremper21 @ 10Franklin  
Northwestern38 @ 58Bloomer  
Notre Dame Academy32 @ 14Lincoln (Manitowoc)  
Dodgeville42 @ 14Richland Center  
South Milwaukee20 @ 47Horlick  
Rhinelander23 @ 14Wausau East  
Pardeeville55 @ 7Markesan  
Onalaska7 @ 42Aquinas (La Crosse)  
Whitnall28 @ 44Delavan-Darien  
Kickapoo/La Farge14 @ 32Cassville  
Flambeau0 @ 41Shell Lake  
Kiel24 @ 7Sheboygan Falls  
Prairie du Chien44 @ 27River Valley  
Hurley57 @ 13Johnston MI  
Wittenberg-Birnamwood39 @ 15Iola-Scandinavia  
Coleman52 @ 18Peshtigo  
Poynette40 @ 12Lake Mills  
Chippewa Falls42 @ 3Eau Claire North  
Neenah3 @ 23Appleton East  
Whitewater0 @ 14East Troy  
Fennimore40 @ 0Boscobel  
Luther7 @ 41St. Charles MN  
Park28 @ 25Bradford  
Spring Valley0 @ 13St. Croix Central  
McDonell Central33 @ 8Pittsville  
Clinton0 @ 62Big Foot  
Pius XI14 @ 7South (Waukesha)  
Howards Grove47 @ 7Stockbridge  
Ripon40 @ 20Freedom  
Johnson Creek40 @ 6Montello/Princeton/Green Lake  
Abbotsford14 @ 52Owen-Withee  
Westfield Area29 @ 20Wisconsin Dells  
Oconto22 @ 25Wrightstown  
Columbus20 @ 58Lakeside Lutheran  
Wild Rose42 @ 0Tigerton  
Cambridge32 @ 7Wisconsin Heights  
Sparta0 @ 49Orono MN  
Luther Prep14 @ 35Lodi  
Rib Lake-Prentice42 @ 12Chequamegon/Butternut  
Milwaukee Lutheran14 @ 21Grafton  
Winnebago Lutheran Academy54 @ 6North Fond du Lac  
Random Lake20 @ 24Oostburg  
Royall7 @ 47Wonewoc-Center  
Appleton West7 @ 37Kimberly  
Amery44 @ 35Ellsworth  
Assumption7 @ 35Loyal  
Crivitz42 @ 6Wausaukee  
Berlin0 @ 40Waupaca  
Southern Door49 @ 20Valders  
Newman6 @ 10Thorp  
St. Croix Falls28 @ 24Clear Lake  
Kaukauna48 @ 6Menasha  
Cashton14 @ 28Hillsboro  
Clintonville16 @ 27Xavier  
Tomahawk13 @ 51Lakeland  
Cadott16 @ 19Spencer/Columbus  
Neillsville0 @ 39Altoona  
North Crawford12 @ 32Weston  
Bradley Tech39 @ 0Vincent  
Independence/Gilmanton30 @ 41Whitehall  
Belleville/Albany25 @ 0Waterloo  
Turtle Lake41 @ 0Weyerhaeuser/Birchwood  
New Holstein29 @ 6Waupun  
Southwestern22 @ 13Riverdale  
Webster24 @ 21Luck  
Mauston52 @ 7Adams-Friendship  
Eleva-Strum0 @ 14Blair-Taylor  
Cudahy13 @ 54Eisenhower  
Living Word Lutheran0 @ 34Martin Luther  
Oconto Falls0 @ 41West De Pere  
Union Grove34 @ 0Westosha Central  
Sevastopol21 @ 28Gibraltar  
Lena/Aquinas20 @ 0Three Lakes  
Edwards20 @ 36Rosholt  
Elcho/White Lake0 @ 46Crandon  
Horicon7 @ 19Mayville  
Bay View/Conservatory of Lifelong Learning35 @ 8South (Milwaukee)  
HOPE Christian6 @ 36Dominican  
Gillett14 @ 42Suring  
Williams Bay0 @ 59Rio  
Abundant Life22 @ 6Fall River  
Bruce18 @ 27Northwood/Solon Springs  
Elkhart Lake-Glenbeulah0 @ 38Cedar Grove-Belgium  
Oneida Nation0 @ 61St. Mary Central  
Winter0 @ 48Frederic  
West (Madison)13 @ 0Beloit Memorial  
Hamilton (Sussex)0 @ 41Marquette University Soccer  
West (Waukesha)56 @ 14North (Waukesha)  
West (West Bend)35 @ 0Slinger  
West (Wauwatosa)20 @ 63New Berlin West  
Madison University14 @ 6Custer/Northwest  
Elmwood22 @ 6Lake Holcombe  
Plum City35 @ 27Pepin  
Marion29 @ 34Almond-Bancroft  
Green Lake43 @ 20Hustisford  
Chetek22 @ 27Hayward/Lac Courte Oreilles  
Alma6 @ 37Melrose-Mindoro  
Cloquet MN 20 @ 21Ashland  

Legend:

Playoff Game
##
SRS Prediction (The team is favored by that many points.)