Schedule & Scores for Friday, September 19, 2008

ClassAway   HomeLocation
Middleton17 @ 21Sun Prairie  
Arrowhead14 @ 0West (Waukesha)  
Homestead42 @ 7Nicolet  
Lancaster48 @ 20Westby  
Waunakee45 @ 7Mount Horeb/Barneveld  
Plymouth28 @ 14Kiel  
Wisconsin Lutheran33 @ 28East (West Bend)  
Seymour28 @ 25Marinette  
Shiocton23 @ 20Amherst  
Menomonee Falls21 @ 27Hamilton (Sussex)  
Germantown23 @ 30Milwaukee Lutheran  
Kimberly64 @ 13Fond du Lac  
Big Foot42 @ 22Jefferson  
Pewaukee42 @ 7Cudahy  
Cedarburg42 @ 7Whitefish Bay  
Waupaca28 @ 7Clintonville  
Brookfield Central41 @ 7Brookfield East  
Little Wolf19 @ 35Pacelli  
Franklin24 @ 0Oak Creek  
Rice Lake8 @ 28Hudson  
Catholic Memorial42 @ 14Pius XI  
Freedom18 @ 41Little Chute  
Black River Falls22 @ 50Platteville  
Elk Mound14 @ 2Spring Valley  
Owen-Withee56 @ 7Assumption  
Roncalli21 @ 28Brillion  
Prescott14 @ 17Amery  
Oconomowoc6 @ 31Hartford  
Osceola12 @ 30Somerset  
Nekoosa0 @ 40West De Pere  
Arcadia20 @ 41River Valley  
Preble37 @ 19Pulaski (Pulaski)  
Reedsburg60 @ 12Portage  
McFarland40 @ 6Clinton  
Marshall41 @ 14Columbus  
Aquinas (La Crosse)24 @ 26La Crosse Central  
Appleton East8 @ 31Menasha  
Sturgeon Bay24 @ 21Oconto  
Wrightstown7 @ 12Kewaunee  
River Falls7 @ 35Chippewa Falls  
Grafton0 @ 24Port Washington  
Muskego14 @ 40Park  
St. Catherines21 @ 27Shoreland Lutheran  
Kewaskum28 @ 0Waupun  
Slinger16 @ 14Watertown  
Merrill19 @ 24Antigo  
Tomah7 @ 21Logan  
Wausau East0 @ 35Everest  
East Troy7 @ 40Brodhead/Juda  
Superior6 @ 21Menomonie  
Horlick28 @ 24Tremper  
Clayton8 @ 46Plum City  
Mondovi18 @ 0St. Croix Central  
Suring8 @ 6Crivitz  
Cedar Grove-Belgium34 @ 14Oostburg  
Pittsville0 @ 47Marathon  
Peshtigo25 @ 20Lena/Aquinas  
De Pere21 @ 45Bay Port  
Wilmot0 @ 31Union Grove  
Fox Valley Lutheran21 @ 6Berlin  
West Salem7 @ 6Dodgeville  
West Allis Central24 @ 35Hale  
Frederic7 @ 10Northwood/Solon Springs  
King0 @ 38Wautoma/Faith Christian  
Riverside University49 @ 2Pulaski/Milwaukee Arts/Reagan Prep  
Kettle Moraine45 @ 7South (Waukesha)  
Parkview13 @ 42Evansville  
Catholic Central54 @ 8Brookfield Academy  
Hillsboro16 @ 14Necedah  
Weyauwega-Fremont8 @ 15Wittenberg-Birnamwood  
Milton25 @ 7Edgewood  
Omro6 @ 27Winneconne  
New Glarus/Monticello21 @ 12Lake Mills  
Sheboygan Falls21 @ 0Two Rivers  
New Richmond12 @ 40Baldwin-Woodville  
Ellsworth12 @ 34Durand  
New Berlin West7 @ 48Eisenhower  
Wauwatosa East7 @ 34Marquette University Soccer  
Parker12 @ 14Verona  
Iola-Scandinavia15 @ 34Bonduel  
Oshkosh West27 @ 24Oshkosh North  
South Milwaukee21 @ 42Burlington  
Rhinelander14 @ 41Menominee MI  
Reedsville39 @ 37St. Mary Central  
Osseo-Fairchild24 @ 13Fall Creek  
Denmark21 @ 7Oconto Falls  
Whitnall42 @ 28Greenfield  
Whitehall12 @ 14Cochrane-Fountain City  
Darlington14 @ 21Fennimore  
Prairie du Chien35 @ 37Gale-Ettrick-Trempealeau  
Xavier22 @ 39Ripon  
Spooner13 @ 44Northwestern  
Neenah0 @ 23Appleton North  
Unity25 @ 38Webster  
Case0 @ 44Bradford  
New Lisbon42 @ 3Royall  
New London33 @ 21Luxemburg-Casco  
Mishicot28 @ 15Southern Door  
Rosholt34 @ 8Tri-County  
Baraboo29 @ 36Stoughton  
Lakeland3 @ 14Medford  
Johnson Creek6 @ 41Deerfield  
Crandon26 @ 29Gillett  
Abbotsford41 @ 23Augusta  
Westfield Area35 @ 7Tomahawk  
Rio10 @ 7Cambria-Friesland  
Sauk Prairie7 @ 34DeForest  
Kettle Moraine Lutheran56 @ 12North Fond du Lac  
Cambridge13 @ 38Poynette  
North (Sheboygan)7 @ 15West (Green Bay)  
Algoma46 @ 10Sevastopol  
Sparta14 @ 38Onalaska  
Westosha Central0 @ 46Badger  
Altoona20 @ 54Rib Lake-Prentice  
Waterloo0 @ 41Lakeside Lutheran  
Oregon44 @ 15Monroe  
Appleton West20 @ 31Kaukauna  
Mayville31 @ 6Laconia  
Eau Claire North25 @ 21Eau Claire Memorial  
Beloit Memorial6 @ 0La Follette  
Colfax0 @ 12Glenwood City  
Melrose-Mindoro14 @ 18Blair-Taylor  
Mineral Point35 @ 32Iowa-Grant  
Fall River0 @ 40Green Lake  
St. Croix Falls28 @ 7Boyceville  
Hayward/Lac Courte Oreilles21 @ 7Cumberland  
Delavan-Darien14 @ 21Waterford  
Neillsville29 @ 0Cadott  
Bradley Tech19 @ 35Wisconsin Dells  
Palmyra-Eagle20 @ 26Whitewater  
Valders0 @ 21Chilton  
Almond-Bancroft6 @ 27Wild Rose  
Shullsburg34 @ 14Cassville  
Ithaca20 @ 28Kickapoo/La Farge  
Clear Lake42 @ 6Cameron  
Belleville/Albany27 @ 28Luther Prep  
New Holstein7 @ 8Campbellsport  
More54 @ 43Brown Deer  
Eleva-Strum34 @ 0Lincoln (Alma Center)  
Shell Lake52 @ 13Bruce  
Markesan21 @ 33Dodgeland  
Lomira0 @ 1St. Marys Springs  
Gibraltar0 @ 35Hilbert  
University School of Milwaukee20 @ 21Racine Lutheran  
Ladysmith14 @ 27Barron  
Wisconsin Heights6 @ 55Lodi  
Wausaukee20 @ 54Coleman  
Phillips10 @ 56Stratford  
Sheboygan Area Lutheran/Kohler7 @ 55Howards Grove  
Riverdale14 @ 35Cuba City  
Adams-Friendship20 @ 38Holmen  
Horicon7 @ 35Winnebago Lutheran Academy  
Lake Holcombe28 @ 0Cornell  
Wonewoc-Center6 @ 41Bangor  
Bay View/Conservatory of Lifelong Learning54 @ 0Washington/Metropolitan  
Boscobel6 @ 16Southwestern  
Oakfield6 @ 64Pardeeville  
Prairie Farm20 @ 70Elmwood  
Luck28 @ 20Grantsburg  
Elkhart Lake-Glenbeulah28 @ 7Ozaukee  
Stockbridge7 @ 45Random Lake  
Siren6 @ 54Turtle Lake  
North (Waukesha)10 @ 12Mukwonago  
West (West Bend)0 @ 35Beaver Dam  
Lincoln (Manitowoc)23 @ 33Southwest  
West (Wauwatosa)0 @ 42Greendale  
East (Green Bay)6 @ 40Ashwaubenon  
South (Sheboygan)28 @ 48Notre Dame Academy  
Lincoln (Wisconsin Rapids)35 @ 16Wausau West  
Tigerton8 @ 56Marion  
Loyal16 @ 0Gilman  
Shawano Community/Gresham Community21 @ 28Hortonville  
Chequamegon/Butternut0 @ 62Edgar  
Chetek21 @ 28Bloomer  
Weyerhaeuser/Birchwood14 @ 22Flambeau  
Pepin41 @ 8New Auburn  
Alma0 @ 20Independence/Gilmanton  
Wakefield MI 0 @ 44Hurley  
Dover-Eyota MN 33 @ 7Luther  
International Falls MN 14 @ 42Ashland  
Hiawatha IL 26 @ 48Maranatha Baptist  

Legend:

Playoff Game
##
SRS Prediction (The team is favored by that many points.)