Schedule & Scores for Friday, October 3, 2008:

Class
Away
 
 
 
Home
Location
Middleton49 @ 27La Follette  
Marquette University Soccer10 @ 6Brookfield Central  
Brookfield East35 @ 37Wauwatosa East  
Hudson26 @ 7Menomonie  
Homestead63 @ 20Milwaukee Lutheran  
Lancaster49 @ 6Dodgeville  
West De Pere42 @ 0Marinette  
Amherst46 @ 6Weyauwega-Fremont  
Waunakee28 @ 14DeForest  
Oak Creek23 @ 7Muskego  
Wisconsin Lutheran34 @ 7Watertown  
Seymour34 @ 14Hortonville  
Shiocton28 @ 7Bonduel  
Durand7 @ 35Baldwin-Woodville  
Menomonee Falls14 @ 21Hale  
Kimberly49 @ 7Neenah  
Cedarburg26 @ 28Port Washington  
Waupaca34 @ 0Fox Valley Lutheran  
Little Wolf0 @ 41Wittenberg-Birnamwood  
Two Rivers0 @ 42New Holstein  
Colby55 @ 8Cadott  
Marshfield7 @ 23Everest  
Rice Lake26 @ 20Eau Claire Memorial  
Catholic Memorial28 @ 7West (Waukesha)  
Stevens Point28 @ 0Wausau West  
Freedom0 @ 37Clintonville  
Holmen19 @ 39La Crosse Central  
Greendale37 @ 7Cudahy  
Owen-Withee70 @ 6Augusta  
Roncalli61 @ 0Oneida Nation  
Oconomowoc19 @ 27West (West Bend)  
Platteville7 @ 18River Valley  
Bradford27 @ 17Franklin  
Osceola21 @ 7Amery  
Fort Atkinson27 @ 29Edgewood  
Greenwood34 @ 8Assumption  
Preble35 @ 28Southwest  
Chilton6 @ 21Southern Door  
Stratford21 @ 7Marathon  
Reedsburg34 @ 27Mount Horeb/Barneveld  
Marshall18 @ 15Cambridge  
Aquinas (La Crosse)50 @ 0Sparta  
Pacelli69 @ 14Iola-Scandinavia  
St. Croix Central46 @ 0Grantsburg  
Menasha20 @ 0Appleton West  
Spencer/Columbus0 @ 41Altoona  
Appleton East35 @ 55Oshkosh West  
Wrightstown36 @ 19Sturgeon Bay  
Potosi49 @ 14Shullsburg  
Grafton17 @ 21Whitefish Bay  
Northland Pines/Phelps13 @ 37Tomahawk  
Kewaskum35 @ 7Plymouth  
Oshkosh North13 @ 14Kaukauna  
Slinger12 @ 28Beaver Dam  
Merrill31 @ 22Medford  
Tomah28 @ 30Onalaska  
Wausau East0 @ 21Logan  
East Troy0 @ 47McFarland  
Superior27 @ 28Chippewa Falls  
Westby13 @ 20Black River Falls  
Horlick35 @ 28Park  
Winneconne6 @ 28Ripon  
Lodi44 @ 0Columbus  
Mondovi41 @ 6Boyceville  
Evansville35 @ 0Whitewater  
Cedar Grove-Belgium45 @ 7Howards Grove  
Pittsville0 @ 48Edgar  
Peshtigo40 @ 14Crivitz  
De Pere36 @ 35Pulaski (Pulaski)  
Gale-Ettrick-Trempealeau42 @ 0Arcadia  
Bloomer50 @ 27Barron  
Wilmot0 @ 49Delavan-Darien  
Monroe28 @ 14Sauk Prairie  
West Allis Central0 @ 35Hamilton (Sussex)  
Edgerton21 @ 42Jefferson  
Brown Deer21 @ 24St. Francis  
Frederic50 @ 13Bruce  
Riverside University18 @ 7Bradley Tech  
Lake Mills20 @ 38Lakeside Lutheran  
Hillsboro0 @ 1Royall  
Milton18 @ 10Stoughton  
Omro0 @ 41Little Chute  
New Richmond14 @ 7Prescott  
Fond du Lac7 @ 26Appleton North  
Ellsworth6 @ 36Somerset  
Parker12 @ 27Craig  
Tremper35 @ 10Burlington  
Northwestern0 @ 19Chetek  
Cochrane-Fountain City34 @ 6Alma  
Osseo-Fairchild35 @ 42Regis  
Denmark20 @ 14Luxemburg-Casco  
Whitehall14 @ 7Lincoln (Alma Center)  
Darlington36 @ 21Cuba City  
Kiel0 @ 18Campbellsport  
Eisenhower61 @ 28Whitnall  
Wautoma/Faith Christian41 @ 0Adams-Friendship  
Xavier21 @ 0Berlin  
Poynette55 @ 21Luther Prep  
Pecatonica/Argyle35 @ 6Belmont  
Spooner7 @ 27Cumberland  
Wisconsin Dells20 @ 14Nekoosa  
Richland Center0 @ 55Prairie du Chien  
Unity13 @ 35Luck  
Case34 @ 41South Milwaukee  
Auburndale16 @ 49Rib Lake-Prentice  
Fennimore51 @ 19Iowa-Grant  
Spring Valley27 @ 6Glenwood City  
Mishicot25 @ 49Oconto  
Baraboo27 @ 18Portage  
Elkhorn24 @ 20Union Grove  
Lakeland48 @ 13Oconto Falls  
Clinton20 @ 33Brodhead/Juda  
Pius XI0 @ 17Mukwonago  
Westfield Area20 @ 41Mauston  
Rio34 @ 16Green Lake  
Kettle Moraine Lutheran14 @ 31Mayville  
Greenfield21 @ 20West (Wauwatosa)  
Wild Rose14 @ 7Rosholt  
North (Sheboygan)0 @ 36Notre Dame Academy  
Westosha Central14 @ 60Waterford  
Waterloo13 @ 14New Glarus/Monticello  
Random Lake41 @ 7Ozaukee  
Waupun13 @ 9Sheboygan Falls  
Eau Claire North18 @ 41River Falls  
Colfax20 @ 43Elk Mound  
Melrose-Mindoro7 @ 34Eleva-Strum  
Mineral Point35 @ 14Southwestern  
Montello/Princeton/Green Lake7 @ 48Deerfield  
Fall River16 @ 43Cambria-Friesland  
St. Croix Falls32 @ 18Cameron  
Cashton7 @ 40Bangor  
Ashland29 @ 26Virginia MN  
Palmyra-Eagle20 @ 38Parkview  
Valders6 @ 49Kewaunee  
Almond-Bancroft34 @ 22Edwards  
Ithaca49 @ 6Seneca  
Wabeno/Laona0 @ 40Coleman  
More0 @ 56Pewaukee  
Webster7 @ 19Clear Lake  
Oostburg54 @ 7Elkhart Lake-Glenbeulah  
Shell Lake63 @ 7Siren  
Markesan7 @ 33Johnson Creek  
Blair-Taylor25 @ 18Independence/Gilmanton  
Lomira0 @ 1Laconia  
St. Mary Central7 @ 41Brillion  
Hustisford21 @ 20Abundant Life  
Thorp28 @ 31Gilman  
Gibraltar14 @ 21Algoma  
Pulaski/Milwaukee Arts/Reagan Prep19 @ 50Bay View/Conservatory of Lifelong Learning  
Sevastopol0 @ 42Manitowoc Lutheran  
University School of Milwaukee14 @ 28Martin Luther  
Ladysmith7 @ 14Hayward/Lac Courte Oreilles  
Wisconsin Heights14 @ 19Belleville/Albany  
Wausaukee8 @ 45Suring  
Wauzeka-Steuben46 @ 14North Crawford  
Weston12 @ 48Kickapoo/La Farge  
Dodgeland35 @ 0Oakfield  
Elcho/White Lake0 @ 41Three Lakes  
Shoreland Lutheran28 @ 27St. Joseph  
Cornell13 @ 54Elmwood  
Wonewoc-Center24 @ 55Necedah  
Boscobel35 @ 14Riverdale  
Gillett7 @ 18Lena/Aquinas  
Prairie Farm6 @ 39Lake Holcombe  
New Auburn0 @ 37Plum City  
Northwood/Solon Springs0 @ 32Flambeau  
Stockbridge34 @ 14Sheboygan Area Lutheran/Kohler  
West (Madison)21 @ 24Verona  
South (Waukesha)19 @ 41Arrowhead  
North (Waukesha)21 @ 51Kettle Moraine  
East (West Bend)6 @ 42Hartford  
Lincoln (Manitowoc)28 @ 21Bay Port  
East (Green Bay)41 @ 13West (Green Bay)  
South (Sheboygan)21 @ 35Ashwaubenon  
Lincoln (Wisconsin Rapids)31 @ 28Rhinelander  
Tigerton6 @ 48Tri-County  
Loyal14 @ 13Abbotsford  
Marshall/School of Languages28 @ 0North  
Chequamegon/Butternut12 @ 21Neillsville  
Pepin48 @ 0Clayton  
Custer/Northwest25 @ 19King  
North Fond du Lac14 @ 28Horicon  
Baraga MI 6 @ 30Hurley  
Lewiston-Altura MN 29 @ 31Luther  
Ewen-Trout Creek MI 14 @ 46Washburn  

Legend:

Playoff Game
##
SRS Prediction (The team is favored by that many points.)