Schedule & Scores for Friday, October 17, 2008

ClassAway   HomeLocation
Brookfield East12 @ 41Marquette University Soccer  
Homestead35 @ 7Germantown  
West De Pere22 @ 6Hortonville  
Amherst42 @ 7Iola-Scandinavia  
Plymouth17 @ 34Sheboygan Falls  
Appleton North42 @ 21Appleton West  
Wisconsin Lutheran43 @ 7Slinger  
Seymour7 @ 39New London  
River Valley13 @ 49Lancaster  
Mount Horeb/Barneveld13 @ 41DeForest  
Menomonee Falls28 @ 14West Allis Central  
Verona42 @ 21Sun Prairie  
Kimberly51 @ 0Appleton East  
La Crosse Central13 @ 41Logan  
Monona Grove31 @ 24Edgewood  
Pewaukee24 @ 21Eisenhower  
Little Chute0 @ 3Clintonville  
Little Wolf34 @ 28Bonduel  
Franklin35 @ 7South Milwaukee  
Colby41 @ 0Neillsville  
Marshfield35 @ 6Wausau East  
Rice Lake6 @ 40River Falls  
Catholic Memorial21 @ 31Arrowhead  
Stevens Point42 @ 18Rhinelander  
Menomonie14 @ 33Chippewa Falls  
Freedom6 @ 17Fox Valley Lutheran  
West (Green Bay)0 @ 34Bay Port  
Stanley-Boyd17 @ 13Regis  
Badger13 @ 42Waterford  
Hilbert48 @ 13Sevastopol  
Prescott21 @ 60Baldwin-Woodville  
Oconomowoc38 @ 12Beaver Dam  
Bradford39 @ 13Muskego  
Osceola13 @ 14Durand  
Greenwood25 @ 30Owen-Withee  
Chilton19 @ 35Oconto  
Stratford8 @ 16Edgar  
Mukwonago29 @ 28West (Waukesha)  
Reedsburg21 @ 28Waunakee  
Marshall10 @ 12Waterloo  
Aquinas (La Crosse)3 @ 20Muskegon Catholic Central MI  
Pacelli35 @ 14Weyauwega-Fremont  
St. Croix Central36 @ 0Boyceville  
Menasha20 @ 48Oshkosh West  
Hale20 @ 30Hamilton (Sussex)  
Sturgeon Bay0 @ 14Mishicot  
Eau Claire Memorial14 @ 42Hudson  
Potosi46 @ 12Cassville  
Grafton0 @ 45Cedarburg  
St. Catherines21 @ 6St. Joseph  
Brodhead/Juda12 @ 27McFarland  
Kewaskum32 @ 7New Holstein  
Oshkosh North35 @ 6Neenah  
Laconia49 @ 0North Fond du Lac  
Pulaski (Pulaski)13 @ 32Notre Dame Academy  
Merrill7 @ 42Lakeland  
Burlington21 @ 17Oak Creek  
Superior21 @ 0Eau Claire North  
Winneconne20 @ 12Berlin  
Clayton16 @ 34Prairie Farm  
Evansville49 @ 0Palmyra-Eagle  
Glenwood City15 @ 34Elk Mound  
Manitowoc Lutheran28 @ 14Roncalli  
Necedah30 @ 35Bangor  
Cedar Grove-Belgium55 @ 7Ozaukee  
Iowa-Grant39 @ 17Cuba City  
Cameron14 @ 15Webster  
Pittsville26 @ 35Chequamegon/Butternut  
Antigo34 @ 6Tomahawk  
Peshtigo29 @ 24Wausaukee  
Gale-Ettrick-Trempealeau48 @ 7Black River Falls  
Bloomer24 @ 42Hayward/Lac Courte Oreilles  
West Salem22 @ 14Arcadia  
Edgerton7 @ 31Big Foot  
Brown Deer0 @ 56Greendale  
Campbellsport12 @ 15Two Rivers  
Riverside University58 @ 26King  
Lake Mills12 @ 63Lodi  
Ashwaubenon7 @ 21Southwest  
Wausau West14 @ 35Everest  
Port Washington7 @ 9Whitefish Bay  
Hartford49 @ 28Watertown  
Barron6 @ 34Chetek  
Fall Creek36 @ 0Cadott  
Catholic Central46 @ 21Martin Luther  
Stoughton20 @ 21Monroe  
Hillsboro33 @ 7New Lisbon  
Omro6 @ 53Ripon  
Portage0 @ 55Milton  
New Glarus/Monticello14 @ 12Wisconsin Heights  
New Richmond34 @ 20Ellsworth  
Fond du Lac29 @ 37Kaukauna  
New Berlin West28 @ 0Greenfield  
Wauwatosa East20 @ 58Brookfield Central  
Nicolet22 @ 21Milwaukee Lutheran  
Tremper20 @ 35Park  
Northwestern46 @ 7Cumberland  
Pardeeville35 @ 12Montello/Princeton/Green Lake  
Onalaska26 @ 33Holmen  
Cochrane-Fountain City17 @ 19Independence/Gilmanton  
Osseo-Fairchild26 @ 30Altoona  
Denmark27 @ 7Shawano Community/Gresham Community  
Whitehall14 @ 19Blair-Taylor  
Darlington55 @ 7Riverdale  
Flambeau26 @ 19Turtle Lake  
Kiel13 @ 7Waupun  
Prairie du Chien35 @ 6Dodgeville  
Hurley68 @ 12Ontonagon MI  
Xavier0 @ 34Waupaca  
Coleman64 @ 14Gillett  
Poynette9 @ 14Lakeside Lutheran  
Pecatonica/Argyle35 @ 0Highland  
Spooner20 @ 37Ladysmith  
Wisconsin Dells2 @ 37Wautoma/Faith Christian  
Richland Center7 @ 41Platteville  
Whitewater26 @ 7Parkview  
Case0 @ 48Horlick  
Auburndale8 @ 6Spencer/Columbus  
Fennimore42 @ 12Southwestern  
Elkhorn26 @ 28Delavan-Darien  
Clinton27 @ 24East Troy  
Pius XI28 @ 29Kettle Moraine  
Howards Grove35 @ 7Elkhart Lake-Glenbeulah  
Johnson Creek30 @ 60Dodgeland  
Crandon12 @ 18Menominee Indian  
Westfield Area34 @ 0Adams-Friendship  
Sauk Prairie28 @ 31Baraboo  
Cambridge27 @ 0Belleville/Albany  
North (Sheboygan)14 @ 39De Pere  
Algoma21 @ 12St. Mary Central  
Sparta26 @ 51Tomah  
Westosha Central6 @ 14Wilmot  
Luther Prep42 @ 7Columbus  
Oregon22 @ 7Fort Atkinson  
Winnebago Lutheran Academy40 @ 7Messmer/Shorewood  
Random Lake48 @ 13Sheboygan Area Lutheran/Kohler  
Mayville7 @ 14St. Marys Springs  
Beloit Memorial0 @ 51Middleton  
Colfax14 @ 55Mondovi  
Amery19 @ 56Somerset  
Southern Door8 @ 48Kewaunee  
Newman28 @ 36Gilman  
Melrose-Mindoro35 @ 19Lincoln (Alma Center)  
St. Croix Falls30 @ 0Grantsburg  
Cashton33 @ 20Royall  
Valders29 @ 69Wrightstown  
Almond-Bancroft16 @ 14Tri-County  
Ithaca34 @ 13Belmont  
Clear Lake43 @ 18Unity  
Mauston28 @ 41Nekoosa  
Cudahy7 @ 38St. Francis  
Oostburg48 @ 0Stockbridge  
Oconto Falls12 @ 33Luxemburg-Casco  
Union Grove41 @ 12Marshall/School of Languages  
Lomira0 @ 1Winnebago Lutheran Academy  
Hustisford7 @ 33Rio  
Thorp35 @ 14Abbotsford  
Lena/Aquinas12 @ 20Crivitz  
Phillips8 @ 31Rib Lake-Prentice  
Wauzeka-Steuben12 @ 52Kickapoo/La Farge  
Elcho/White Lake0 @ 66Suring  
Cornell14 @ 22New Auburn  
Lake Holcombe6 @ 41Pepin  
Bay View/Conservatory of Lifelong Learning24 @ 6Bradley Tech  
Boscobel8 @ 42Mineral Point  
Oakfield6 @ 36Deerfield  
Williams Bay0 @ 63Green Lake  
Seneca36 @ 12North Crawford  
Luck20 @ 35Spring Valley  
Abundant Life15 @ 58Cambria-Friesland  
Northwood/Solon Springs0 @ 48Shell Lake  
Siren12 @ 46Weyerhaeuser/Birchwood  
Winter8 @ 45Bruce  
West (Madison)32 @ 30Craig  
South (Waukesha)28 @ 58North (Waukesha)  
East (West Bend)13 @ 15West (West Bend)  
Lincoln (Manitowoc)36 @ 28East (Green Bay)  
West (Wauwatosa)0 @ 40Brillion  
South (Sheboygan)10 @ 49Preble  
Lincoln (Wisconsin Rapids)32 @ 44Escanaba MI  
Plum City21 @ 14Elmwood  
Tigerton14 @ 35Edwards  
Marion62 @ 20Rosholt  
Loyal55 @ 14Augusta  
Washburn12 @ 39Baraga MI  
Custer/Northwest6 @ 33South (Milwaukee)  
Alma20 @ 39Eleva-Strum  
Wakefield MI 0 @ 1Northland Pines/Phelps  

Legend:

Playoff Game
##
SRS Prediction (The team is favored by that many points.)