Schedule & Scores for Friday, October 10, 2008

ClassAway   HomeLocation
La Follette14 @ 34Parker  
Arrowhead50 @ 7North (Waukesha)  
Whitefish Bay7 @ 41Homestead  
Sun Prairie28 @ 21West (Madison)  
Plymouth30 @ 0Two Rivers  
Watertown12 @ 29East (West Bend)  
River Valley44 @ 0Richland Center  
DeForest49 @ 0Portage  
Southwest21 @ 20East (Green Bay)  
Verona42 @ 12Beloit Memorial  
Big Foot7 @ 6Brodhead/Juda  
Pewaukee41 @ 0West (Wauwatosa)  
Waupaca45 @ 0Omro  
Brookfield Central42 @ 7Menomonee Falls  
Bay Port28 @ 7North (Sheboygan)  
Franklin55 @ 18Case  
Holmen15 @ 10Sparta  
Edgar39 @ 7Phillips  
Brillion20 @ 41Hilbert  
West (Green Bay)0 @ 41De Pere  
Owen-Withee36 @ 0Loyal  
Hortonville14 @ 30Denmark  
Medford7 @ 10Antigo  
Roncalli37 @ 0Gibraltar  
Fort Atkinson21 @ 20Mount Horeb/Barneveld  
Nekoosa35 @ 19Westfield Area  
Arcadia20 @ 31Black River Falls  
Waterford42 @ 21Elkhorn  
Mukwonago17 @ 12South (Waukesha)  
McFarland8 @ 2Evansville  
Appleton East35 @ 49Fond du Lac  
Hale31 @ 21Marquette University Soccer  
Wrightstown45 @ 6Mishicot  
River Falls14 @ 28Superior  
Muskego3 @ 14Tremper  
Everest30 @ 16Stevens Point  
Slinger0 @ 30Oconomowoc  
Pulaski (Pulaski)45 @ 14South (Sheboygan)  
St. Joseph40 @ 0HOPE Christian  
Marinette37 @ 30Oconto Falls  
Ozaukee0 @ 46Howards Grove  
Tomah14 @ 20Aquinas (La Crosse)  
Wausau East7 @ 21Lincoln (Wisconsin Rapids)  
East Troy22 @ 42Jefferson  
Edgewood27 @ 20Monroe  
Horlick26 @ 42Bradford  
Lodi37 @ 13Poynette  
Necedah42 @ 8Cashton  
Suring21 @ 35Peshtigo  
Iowa-Grant55 @ 38Boscobel  
Cuba City21 @ 28Fennimore  
Luxemburg-Casco14 @ 45West De Pere  
Wilmot42 @ 21Pulaski/Milwaukee Arts/Reagan Prep  
Fox Valley Lutheran28 @ 14Xavier  
Kewaunee35 @ 0Chilton  
West Salem34 @ 6Westby  
Bangor27 @ 20Hillsboro  
Kettle Moraine21 @ 28Catholic Memorial  
Wausau West21 @ 20La Crosse Central  
Port Washington40 @ 13Germantown  
Barron13 @ 35Northwestern  
Parkview15 @ 37Clinton  
Beaver Dam7 @ 42Hartford  
Catholic Central59 @ 27University School of Milwaukee  
Weyauwega-Fremont0 @ 49Shiocton  
Milton21 @ 24Oregon  
New Glarus/Monticello7 @ 12Cambridge  
Sheboygan Falls14 @ 31Kewaskum  
Deerfield16 @ 34Lourdes  
Wauwatosa East42 @ 38West Allis Central  
Iola-Scandinavia12 @ 42Little Wolf  
Oshkosh West19 @ 49Kimberly  
Notre Dame Academy41 @ 24Preble  
Dodgeville19 @ 54Platteville  
South Milwaukee14 @ 40Oak Creek  
Rhinelander26 @ 48Marshfield  
Highland0 @ 22Cassville  
Whitnall42 @ 13Brown Deer  
Flambeau39 @ 19Siren  
Prairie du Chien31 @ 49Lancaster  
Hurley42 @ 0Washburn  
Eisenhower26 @ 21Greendale  
Wittenberg-Birnamwood9 @ 27Amherst  
Coleman46 @ 21Lena/Aquinas  
Neenah13 @ 21Menasha  
Whitewater21 @ 33Edgerton  
Grantsburg13 @ 37Webster  
New Lisbon47 @ 7Wonewoc-Center  
Luther0 @ 48Wabasha-Kellogg MN  
Park47 @ 14Burlington  
Rosholt14 @ 6Almond-Bancroft  
Baraboo7 @ 49Waunakee  
McDonell Central0 @ 38Stratford  
Lakeland63 @ 7Northland Pines/Phelps  
Ripon21 @ 34Little Chute  
Abbotsford18 @ 38Greenwood  
Oconto41 @ 14Valders  
Columbus14 @ 35Lake Mills  
Sauk Prairie0 @ 34Reedsburg  
Martin Luther6 @ 41Shoreland Lutheran  
Altoona0 @ 54Colby  
Rib Lake-Prentice48 @ 22Pittsville  
Milwaukee Lutheran35 @ 45Cedarburg  
Waterloo17 @ 14Wisconsin Heights  
Winnebago Lutheran Academy48 @ 14Laconia  
Appleton West7 @ 28Oshkosh North  
Mayville35 @ 6North Fond du Lac  
Waupun7 @ 40Campbellsport  
Assumption7 @ 48Thorp  
Berlin20 @ 0Freedom  
Southern Door34 @ 35Sturgeon Bay  
Montello/Princeton/Green Lake34 @ 7Markesan  
Fall River34 @ 63Hustisford  
Kaukauna14 @ 28Appleton North  
Clintonville28 @ 6Winneconne  
Delavan-Darien41 @ 19Westosha Central  
Tomahawk18 @ 41Merrill  
Cadott0 @ 52Osseo-Fairchild  
Neillsville7 @ 14Spencer/Columbus  
Bradley Tech32 @ 7Washington/Metropolitan  
Independence/Gilmanton7 @ 27Melrose-Mindoro  
Shullsburg55 @ 13Weston  
Belleville/Albany8 @ 31Marshall  
Turtle Lake8 @ 20Frederic  
New Holstein34 @ 14Kiel  
Wabeno/Laona22 @ 45Three Lakes  
Southwestern28 @ 29Darlington  
Mauston14 @ 49Wautoma/Faith Christian  
Eleva-Strum18 @ 29Whitehall  
Cudahy21 @ 31Greenfield  
Union Grove24 @ 20Badger  
Racine Lutheran20 @ 21St. Catherines  
Blair-Taylor14 @ 7Cochrane-Fountain City  
St. Mary Central34 @ 50Manitowoc Lutheran  
Augusta7 @ 49Newman  
Wausaukee28 @ 8Gillett  
Cambria-Friesland54 @ 8Williams Bay  
St. Francis30 @ 23New Berlin West  
Sheboygan Area Lutheran/Kohler7 @ 61Oostburg  
Riverdale0 @ 41Mineral Point  
Adams-Friendship21 @ 41Wisconsin Dells  
River Ridge30 @ 12Belmont  
Edwards28 @ 33Marion  
Tri-County0 @ 48Wild Rose  
Dodgeland7 @ 34Pardeeville  
Horicon1 @ 0Lomira  
Oakfield14 @ 20Johnson Creek  
Elkhart Lake-Glenbeulah7 @ 27Random Lake  
Stockbridge6 @ 61Cedar Grove-Belgium  
Wayland Academy42 @ 0Rockford Christian IL  
Winter22 @ 47Northwood/Solon Springs  
Hamilton (Sussex)53 @ 14Brookfield East  
West (West Bend)21 @ 52Wisconsin Lutheran  
Heritage Christian14 @ 40Brookfield Academy  
North0 @ 18Custer/Northwest  
Shawano Community/Gresham Community26 @ 39Seymour  
Chequamegon/Butternut35 @ 20Auburndale  
Hermantown MN 14 @ 35Ashland  
Mooseheart IL 12 @ 38Maranatha Baptist  
Rapid River MI 35 @ 0Oneida Nation  

Legend:

Playoff Game
##
SRS Prediction (The team is favored by that many points.)