Schedule & Scores for Friday, September 16, 2011

ClassAway   HomeLocation
Skyline46 @ 56Lake Oswego OR  
Camas38 @ 14Columbia River  
Skyview49 @ 7Heritage  
Hoquiam24 @ 0Forks  
Cashmere47 @ 14Connell  
North Thurston50 @ 0Aberdeen  
Roosevelt20 @ 41Eastlake  
ODea52 @ 8West Seattle  
Central Kitsap37 @ 14Shelton  
Kamiakin42 @ 14Pasco  
Hanford7 @ 6West Valley (Yakima)  
Chiawana42 @ 13Eisenhower  
Eastmont0 @ 41Kennewick  
Kelso12 @ 6Hudsons Bay  
River Ridge21 @ 48Mark Morris  
East Valley (Yakima)20 @ 18Quincy  
Monroe25 @ 15Kamiak  
LaCenter14 @ 50Toledo  
Archbishop Murphy59 @ 26Cedarcrest  
Battle Ground28 @ 12Woodland  
Lake Washington0 @ 42Mount Si  
Cascade Christian49 @ 0Chimacum  
Black Hills25 @ 2Centralia  
Liberty (Spangle)0 @ 48Mary Walker  
Rainier Beach22 @ 39Ingraham  
Wahkiakum46 @ 6Winlock  
DeSales42 @ 16White Swan  
Mountlake Terrace48 @ 12Marysville Getchell  
Nooksack Valley40 @ 0Lynden Christian  
Cheney44 @ 38Cascade (Leavenworth)  
Deer Park42 @ 12Priest River ID  
Snohomish30 @ 34Jackson  
Tekoa-Oakesdale/Rosalia14 @ 15Asotin  
Clover Park19 @ 28Pierce  
Long12 @ 64Rainier OR  
Willapa Valley30 @ 16North Beach  
Medical Lake7 @ 35Lakeside (Nine Mile Falls)  
Tahoma17 @ 24Kentwood  
North Central9 @ 49Ferris  
Naches Valley6 @ 28Zillah  
Prairie28 @ 44Mountain View  
Raymond20 @ 48Naselle  
Goldendale50 @ 20La Salle  
Decatur20 @ 14Yelm  
White River36 @ 6Steilacoom  
Colfax38 @ 18Davenport  
Washougal48 @ 21Fort Vancouver  
Bellingham12 @ 41Mt Baker  
Olympic7 @ 35Kingston  
Granite Falls6 @ 36South Whidbey  
Grandview12 @ 55Selah  
Pe Ell0 @ 7Mossyrock  
Columbia (Burbank)6 @ 42Royal  
Everett41 @ 32Lynnwood  
Sammamish7 @ 54Liberty (Renton)  
Onalaska6 @ 41Elma  
Mt Tahoma14 @ 10Gig Harbor  
Riverside28 @ 52Freeman  
Franklin30 @ 29Hale  
Highland0 @ 45Granger  
Ilwaco30 @ 0Stevenson  
Crescent14 @ 80Neah Bay  
Garfield-Palouse24 @ 48Almira-Coulee-Hartline  
Columbia/Inchelium16 @ 41Northport  
Lake Quinault40 @ 0Oakville  
Wilbur-Creston60 @ 28Republic  
Rainier Christian20 @ 28Clallam Bay  
Curlew20 @ 66Wellpinit  
West Valley (Spokane)14 @ 12Sandpoint ID  
Touchet50 @ 28Wallowa OR  
Evergreen (Vancouver)12 @ 31Richland  
Lakeside (Seattle)7 @ 27Bishop Blanchet  
Mansfield44 @ 58Sunnyside Christian  
Centennial (Coquitlam British Columbia)0 @ 34Eastside Catholic  
Westview OR 14 @ 41Union  
Lewiston ID 38 @ 7Pullman  
Cove OR 34 @ 46Pomeroy  
Post Falls ID 49 @ 35East Valley (Spokane)  
St. Paul OR 48 @ 54Lummi  
South Wasco County OR 14 @ 52Lyle/Wishram  

Legend:

Playoff Game
##
SRS Prediction (The team is favored by that many points.)