Schedule & Scores for Friday, October 17, 2008

ClassAway   HomeLocation
Mount Si43 @ 0Sammamish  
Lynden26 @ 6Mt Baker  
Eastside Catholic17 @ 14ODea  
Glacier Peak42 @ 24Everett  
Lake Stevens52 @ 13Monroe  
Shelton0 @ 42Olympia  
Marysville-Pilchuck43 @ 14Kamiak  
South Kitsap29 @ 26Foss  
Meadowdale14 @ 20Mount Vernon  
Mark Morris24 @ 7Ridgefield  
Eastmont17 @ 7West Valley (Yakima)  
Ellensburg21 @ 26Selah  
WF West42 @ 21River Ridge  
Southridge14 @ 7Kennewick  
Kelso13 @ 42Heritage  
East Valley (Yakima)21 @ 28Grandview  
Cascade (Everett)26 @ 7Shorewood  
Mariner29 @ 39Jackson  
LaCenter42 @ 20Ilwaco  
Archbishop Murphy47 @ 20Cedarcrest  
Inglemoor0 @ 45Bothell  
Black Hills42 @ 22Aberdeen  
Quincy0 @ 49Othello  
Arlington0 @ 3Oak Harbor  
Eisenhower21 @ 49Hanford  
Rainier Beach16 @ 20West Seattle  
Walla Walla28 @ 31Pasco  
Connell24 @ 0Wahluke  
Tenino13 @ 21Rainier  
Interlake12 @ 40Liberty (Renton)  
Sunnyside7 @ 42Wenatchee  
Moses Lake36 @ 7Davis  
Ballard10 @ 22Roosevelt  
Sehome20 @ 28Bellingham  
Enumclaw13 @ 12Bonney Lake  
Stanwood14 @ 28Snohomish  
Medical Lake22 @ 13Riverside  
Fife10 @ 12Eatonville  
Prairie18 @ 35Camas  
Goldendale7 @ 27Granger  
Forks0 @ 19Montesano  
Concrete31 @ 21Darrington  
Adna14 @ 7Mossyrock  
Chief Sealth12 @ 27Franklin  
White River0 @ 61Peninsula  
Lynden Christian21 @ 20Meridian  
Jefferson6 @ 42Kent-Meridian  
North Mason3 @ 21Sequim  
Pierce28 @ 7Clover Park  
South Whidbey19 @ 28Granite Falls  
Washougal12 @ 42Long  
Kittitas21 @ 13Soap Lake/Wilson Creek  
Kiona-Benton29 @ 7Warden  
Olympic26 @ 7Port Angeles  
Tacoma Baptist62 @ 18Chief Leschi  
Stadium30 @ 58Bellarmine Prep  
Garfield7 @ 49Redmond  
Toppenish34 @ 26Ephrata  
Toutle Lake28 @ 6Pe Ell  
La Salle49 @ 13Oroville  
Cleveland33 @ 42Hale  
Foster13 @ 6Evergreen (Seattle)  
Hudsons Bay0 @ 49Union  
Mt Rainier32 @ 28Hazen  
Omak29 @ 7Okanogan  
Ingraham0 @ 41Mercer Island  
Ocosta12 @ 38Northwest Christian  
Orcas Island14 @ 33LaConner  
Kalama26 @ 6Columbia (White Salmon)  
Winlock12 @ 27Rochester  
Vashon Island21 @ 0Chimacum  
South Bend34 @ 13Raymond  
Lake Roosevelt15 @ 37Tonasket  
LaCrosse/Washtucna50 @ 36Touchet  
Lopez30 @ 58Neah Bay  
Wellpinit25 @ 72Colton/Pullman Christian  
Waterville56 @ 6Sprague  
St. John-Endicott14 @ 52Tri-Cities Prep  
Cusick76 @ 30Inchelium  
Cascade (Leavenworth)7 @ 12Cashmere  
Newport (Bellevue)13 @ 42Eastlake  
Rogers (Puyallup)35 @ 7Graham-Kapowsin  
Lyle/Wishram62 @ 14North Lake OR  
Columbia60 @ 12Curlew  
Portland Christian OR 27 @ 25Wahkiakum  

Legend:

Playoff Game
##
SRS Prediction (The team is favored by that many points.)