Schedule & Scores for Saturday, October 11, 2008

ClassAway   HomeLocation
Eastlake0 @ 42Skyline  
Royal42 @ 0Kiona-Benton  
Capital6 @ 24North Kitsap  
Tumwater35 @ 14Hoquiam  
Kings0 @ 31South Whidbey  
Eastside Catholic45 @ 17Bishop Blanchet  
Skyview33 @ 14Battle Ground  
Mead35 @ 14Rogers (Spokane)  
Newport (Newport)0 @ 54Chewelah  
Central Valley33 @ 7Post Falls ID  
Kentwood69 @ 6Jefferson  
Central Kitsap73 @ 14Shelton  
Mt Baker21 @ 32Sedro-Woolley  
Graham-Kapowsin28 @ 29Bethel  
Ferris34 @ 0Shadle Park  
Zillah48 @ 0Mabton  
University21 @ 44East Valley (Spokane)  
Auburn42 @ 7Kentlake  
Mariner0 @ 17Edmonds-Woodway  
Blaine21 @ 22Squalicum  
Burlington-Edison10 @ 3Mount Vernon  
Wilson20 @ 49Lincoln  
Charles Wright0 @ 41Cascade Christian  
Wahkiakum20 @ 32Napavine  
DeSales30 @ 19Pomeroy  
Washington0 @ 17Eatonville  
Heritage28 @ 21Evergreen (Vancouver)  
Puyallup14 @ 49Curtis  
Cheney26 @ 23Colville  
Deer Park19 @ 13West Valley (Spokane)  
Selah19 @ 6Toppenish  
Gig Harbor41 @ 0Foss  
Tekoa-Oakesdale/Rosalia14 @ 50Waitsburg/Prescott  
Orting55 @ 0Chimacum  
Enumclaw23 @ 20Auburn Mountainview  
Willapa Valley25 @ 14South Bend  
Okanogan7 @ 34Chelan  
Medical Lake12 @ 42Pullman  
North Central20 @ 55Gonzaga Prep  
Naches Valley44 @ 13Goldendale  
Decatur14 @ 42Rogers (Puyallup)  
Mossyrock41 @ 14White Pass  
Lynden Christian27 @ 21Friday Harbor  
North Mason21 @ 41Steilacoom  
Olympic21 @ 14Yelm  
Port Townsend45 @ 14Cedar Park Christian (Bothell)  
Lynnwood6 @ 47Glacier Peak  
Columbia (Burbank)6 @ 34Connell  
Sammamish0 @ 38Bellevue  
White Swan35 @ 12Kittitas  
Coupeville6 @ 40Sultan  
Highland17 @ 22Warden  
Life Christian Academy6 @ 26Vashon Island  
Port Angeles25 @ 28Timberline  
Kettle Falls0 @ 45Freeman  
Dayton7 @ 62Asotin  
Oroville12 @ 21Bridgeport  
Kalama0 @ 43Castle Rock  
Winlock28 @ 49Onalaska  
Almira-Coulee-Hartline26 @ 60Tri-Cities Prep  
Taholah58 @ 8Knight  
Garfield-Palouse42 @ 0Liberty Christian  
Selkirk13 @ 38Davenport  
Republic7 @ 27Reardan  
Quilcene0 @ 1Tacoma Baptist  
Clallam Bay16 @ 22Lopez  
Oakville18 @ 66Lake Quinault  
Curlew7 @ 54Cusick  
Lummi72 @ 25Crescent  
Northwest Christian14 @ 20Naselle  
Lyle/Wishram48 @ 24St. John-Endicott  
Valley Christian50 @ 55Entiat  
Inchelium29 @ 25Waterville  
Lind-Ritzville15 @ 8Mary Walker  
Easton/Thorp52 @ 22Kings Way Christian  
Sprague0 @ 46Odessa  
La Grande OR 14 @ 17Lakeside (Nine Mile Falls)  

Legend:

Playoff Game
##
SRS Prediction (The team is favored by that many points.)