Schedule & Scores for Thursday, September 13, 2018

ClassAway   HomeLocation
North Shore35 @ 3Westfield  
Skyline49 @ 7Houston (Arlington)  
Midway13 @ 10Killeen  
Carroll (Corpus Christi)0 @ 48Ray  
Whitehouse23 @ 27Melissa  
Elgin17 @ 40Pflugerville  
McKinney North14 @ 17Wakeland  
Westlake67 @ 0Akins  
Clear Brook23 @ 49Angleton  
Cypress Ranch31 @ 24Langham Creek  
Milby0 @ 47Fort Bend Marshall  
Grapevine56 @ 21Northwest  
Fort Bend Bush41 @ 13Alief Taylor  
Weiss13 @ 41Rouse  
OConnor14 @ 7Warren (San Antonio)  
Needville41 @ 61Calallen  
Waskom21 @ 7Hughes Springs  
Molina0 @ 69South Garland  
Pebble Hills34 @ 14Chapin  
Lexington27 @ 29Rockdale  
Yoakum33 @ 14Gonzales  
Washington7 @ 50North Forest  
Seven Lakes30 @ 29Fort Bend Austin  
Cy-Ridge21 @ 25Jersey Village  
Donna9 @ 17Pace  
Tascosa36 @ 7Palo Duro  
Ingleside12 @ 14King (Kingsville)  
Burton32 @ 63Shiner  
Bowie (Arlington)34 @ 49Rockwall  
Pioneer17 @ 21Mission  
Magnolia42 @ 14Montgomery  
Hargrave34 @ 12Worthing  
Highland Park (Dallas)10 @ 7Lone Star  
Bay City21 @ 24Gregory-Portland  
McAllen0 @ 38Harlingen South  
Ganado6 @ 40Odem  
Weslaco45 @ 27Pharr-San Juan-Alamo North  
Lewisville34 @ 21Boyd (McKinney)  
Poteet (Mesquite)24 @ 21Mansfield Summit  
Sweetwater7 @ 51Hirschi  
Newman Smith0 @ 48North Garland  
San Diego23 @ 3West Oso  
MacArthur0 @ 50Boerne-Champion  
Paschal21 @ 38North Mesquite  
Los Fresnos42 @ 13Edcouch-Elsa  
George West13 @ 47Goliad  
Tuloso-Midway7 @ 42Jones (Beeville)  
Cristo Rey Jesuit6 @ 31Lee (Houston)  
Plainview21 @ 14Lubbock  
McCallum26 @ 30Glenn  
Laredo LBJ0 @ 12Economedes  
Wyatt50 @ 14Trimble Tech  
Adams7 @ 37Southwest (Fort Worth)  
San Marcos50 @ 49United  
Floresville38 @ 28Carrizo Springs  
Van Vleck67 @ 6Kashmere  
St. Joseph Academy33 @ 59Rio Hondo  
Burbank28 @ 14Edison  
Hidalgo6 @ 33Port Isabel  
Salado42 @ 0Travis  
Western Hills23 @ 7Turner  
Edinburg22 @ 13Juarez-Lincoln  
Pettus51 @ 44Kenedy  
South Houston51 @ 14Pasadena  
Thrall13 @ 34Flatonia  
Sam Rayburn0 @ 58Humble  
St. Joseph0 @ 42Industrial  
Woodsboro44 @ 14Freer  
Parkland55 @ 6Jefferson (Silver Foxes)  
Del Valle (Del Valle)14 @ 30Anderson  
Center Point21 @ 35TMI-Episcopal  
Lytle6 @ 7Natalia  
Southside35 @ 0San Antonio Memorial  
Carter-Riverside29 @ 36North Dallas  
Monte Alto13 @ 16Marine Military  
Sacred Heart27 @ 7Nixon-Smiley  
Harper15 @ 33Ingram Moore  
Medina48 @ 0Winston  
Ysleta37 @ 24Irvin  
Paducah59 @ 48Higgins  
Tomball Christian HomeSchool7 @ 27Grand Oaks  
Concordia Academy29 @ 79Our Lady of the Hills  
Heritage (Colleyville)28 @ 35Trinity (Euless)  
King (Corpus Christi)19 @ 55Veterans Memorial (Chorpus Christi)  
Garden City3 @ Sanderson  
Banquete0 @ 12Robstown  
Onate NM 13 @ 35Americas  

Legend:

Playoff Game
##
SRS Prediction (The team is favored by that many points.)