Schedule & Scores for Friday, October 19, 2018

ClassAway   HomeLocation
Ensworth19 @ 14Pope John Paul II  
Maryville48 @ 7Heritage  
Dobyns-Bennett38 @ 29Morristown-Hamblen West  
Montgomery Bell Academy25 @ 24Brentwood Academy  
Alcoa56 @ 0Gatlinburg-Pittman  
Science Hill28 @ 26Jefferson County  
Sevier County34 @ 46Halls (Knoxville)  
Brentwood28 @ 18Marshall County  
Bearden7 @ 27Hardin Valley Academy  
Lenoir City7 @ 42Red Bank  
Covington27 @ 6Crockett County  
Mount Juliet46 @ 6Station Camp  
East Hamilton3 @ 35Anderson County  
Giles County28 @ 35Tullahoma  
Independence51 @ 0Memphis East  
Christian Academy of Knoxville12 @ 49Webb  
Daniel Boone27 @ 34David Crockett  
White Station24 @ 41Whitehaven  
Briarcrest Christian28 @ 14Jackson North Side  
Henry County37 @ 13Northeast  
Hendersonville35 @ 17Rossview  
Bradley Central38 @ 7William Blount  
Brighton14 @ 15Southwind  
South-Doyle0 @ 35Knoxville Central  
Ridgeway42 @ 0Bolton  
Powell21 @ 28Oak Ridge  
Craigmont20 @ 55South Gibson  
Cleveland20 @ 34Ooltewah  
St. Georges24 @ 14First Assembly Christian  
Columbia Central43 @ 0White County  
Milan27 @ 7Lexington  
Arlington3 @ 48Cordova  
Elizabethton42 @ 13Sullivan South  
Smith County21 @ 57Watertown  
Father Ryan16 @ 21Baylor  
Portland6 @ 14Creek Wood  
Greeneville63 @ 0Grainger  
Tennessee49 @ 14Cherokee  
Millington Central7 @ 27Bartlett  
Livingston Academy21 @ 28York Institute  
Greenback49 @ 8Midway  
Signal Mountain14 @ 0Soddy Daisy  
Munford20 @ 33Kirby  
Polk County3 @ 24Meigs County  
Loudon26 @ 18Marion County  
Overton (Memphis)26 @ 13Kingsbury  
Roane County35 @ 21Pigeon Forge  
Harding Academy7 @ 34Evangelical Christian  
Walker Valley7 @ 41McMinn County  
Peabody50 @ 0Trinity Christian Academy  
Collierville6 @ 40Houston  
Seymour19 @ 35Karns  
Goodpasture Christian10 @ 24South Pittsburg  
St. Benedict at Auburndale41 @ 21Ezell-Harding Christian  
Smyrna45 @ 0Antioch  
Lincoln County24 @ 23Franklin County  
Cookeville7 @ 45Oakland  
Raleigh-Egypt6 @ 14Mitchell  
Lipscomb Academy21 @ 14Kenwood  
Lewis County20 @ 17Columbia Academy  
Union City14 @ 31McKenzie  
Hickman County7 @ 42Franklin Road Academy  
Morristown-Hamblen East37 @ 40Cocke County  
Gibbs17 @ 12Carter  
Chester County8 @ 48Dyersburg  
Hamilton14 @ 44Melrose  
Sycamore14 @ 35Camden Central  
Shelbyville Central17 @ 20Page  
Memphis Central7 @ 28Germantown  
Notre Dame29 @ 7Chattanooga Christian  
Silverdale Academy12 @ 34Grace Christian  
Mt Pleasant44 @ 46Grace Christian Academy  
Westwood46 @ 20Middle College  
Westview31 @ 52Bolivar Central  
Clinton29 @ 21Campbell County  
East Hickman County7 @ 41Houston County  
Haywood28 @ 6Liberty Tech Magnet  
Jackson South Side49 @ 12Humboldt  
Johnson County14 @ 8Cloudland  
Loretto14 @ 42Eagleville  
Jo Byrns45 @ 0Red Boiling Springs  
Cumberland Gap14 @ 7Claiborne  
Springfield49 @ 13Greenbrier  
East Ridge22 @ 48Howard Tech  
Jackson Christian7 @ 16Tipton-Rosemark Academy  
Grundy County24 @ 48Sequatchie County  
Lake County34 @ 7Greenfield  
Stone Memorial55 @ 10Cumberland County  
Wooddale8 @ 42Christian Brothers  
Upperman35 @ 7Macon County  
Gleason8 @ 61Dresden  
Cascade14 @ 42Forrest  
Ripley6 @ 28Riverside  
Chattanooga Central43 @ 20Hixson  
West Greene7 @ 40Happy Valley  
Davidson Academy48 @ 8Zion Christian Academy  
Monterey30 @ 20RePublic  
Halls (Halls)9 @ 47Adamsville  
Ezell-Harding Christian21 @ 41Concord Christian  
Oliver Springs16 @ 22Coalfield  
Brainerd18 @ 41Tyner Academy  
Harpeth34 @ 12Fayetteville  
Bledsoe County0 @ 10Oneida  
Douglass0 @ 57Memphis University  
Rossville Christian Academy6 @ 42Fayette Academy  
Stewart County21 @ 27Cheatham County Central  
Grace Baptist Academy14 @ 31Mount Juliet Christian Academy  
Northwest21 @ 53Clarksville  
Tellico Plains27 @ 35Sweetwater  
Community14 @ 25Summertown  
Oakhaven0 @ 8Hillcrest  
West Creek18 @ 55Dyer County  
North Greene18 @ 43Twin Springs VA  
Perry County21 @ 54Wayne County  
Hollow Rock-Bruceton Central22 @ 27Collinwood  
Cosby49 @ 14Jellico  
Richland15 @ 36Moore County  
Cannon County20 @ 59Whitwell  
Union County48 @ 0Sullivan Central  
Sunbright8 @ 49Lookout Valley  
Sullivan East30 @ 8Sullivan North  
Lausanne Collegiate41 @ 14University School of Jackson  
Huntland0 @ 41Cornersville  
Hancock County6 @ 48Rockwood  
Kings Academy27 @ 7Donelson Christian Academy  
Pickett County6 @ 45Clay County  
Macon Road Baptist14 @ 7Kirk Academy MS  
St. Andrews-Sewanee8 @ 56The Webb School  
South Haven Christian42 @ 44Franklin Christian Academy  
Riverside Christian Academy25 @ 38Bowling Green Christian Academy KY  
Lighthouse Christian14 @ 66Christian Community  
Sacred Heart of Jesus12 @ 54Lancaster Christian Academy  
Sale Creek19 @ 55Wartburg Central  
Northview Academy10 @ 52Austin-East  
Henderson TX 11 @ Rossview  
North Georgia GA 12 @ 50Copper Basin  
Steelville MO @ 7Memphis FCA  
Greenwood Raptors SC 0 @ 7Trinity Academy  

Legend:

Playoff Game
##
SRS Prediction (The team is favored by that many points.)