Schedule & Scores for Friday, October 12, 2018

ClassAway   HomeLocation
Siegel13 @ 62Oakland  
Alcoa47 @ 0Roane County  
Christian Brothers42 @ 7St. Benedict at Auburndale  
Baylor6 @ 21McCallie  
Oak Ridge54 @ 28Clinton  
McMinn County31 @ 38William Blount  
DeKalb County17 @ 20Macon County  
Morristown-Hamblen West0 @ 35Science Hill  
Briarcrest Christian0 @ 38Memphis University  
Ooltewah0 @ 42Maryville  
Dickson County0 @ 42Independence  
Gordonsville25 @ 7Jo Byrns  
Bradley Central54 @ 7Heritage  
Grace Christian7 @ 35Notre Dame  
Craigmont14 @ 20First Assembly Christian  
Dyersburg45 @ 31Ripley  
St. Georges10 @ 35Collierville  
South Gibson27 @ 28Covington  
Elizabethton20 @ 35Greeneville  
Smith County34 @ 29Cannon County  
Friendship Christian63 @ 14Kings Academy  
Fairview7 @ 35Ravenwood  
South Pittsburg12 @ 34Whitwell  
Polk County0 @ 3Bledsoe County  
Loudon42 @ 7Sweetwater  
Oneida0 @ 35Meigs County  
Adamsville6 @ 43Union City  
Sullivan South42 @ 0Sullivan East  
White House10 @ 41Creek Wood  
Hardin County31 @ 0Lexington  
Walker Valley7 @ 49Knoxville Catholic  
Fayette Academy35 @ 0Tipton-Rosemark Academy  
Hardin Valley Academy35 @ 17Dobyns-Bennett  
Goodpasture Christian7 @ 54Christ Presbyterian Academy  
Hixson14 @ 36Howard Tech  
Cookeville14 @ 45Blackman  
Pearl-Cohn35 @ 6East Nashville Magnet  
Lewis County49 @ 18Obion County  
Trousdale County48 @ 7Cascade  
Moore County19 @ 34Huntland  
Gibbs24 @ 17Halls (Knoxville)  
Volunteer7 @ 53Morristown-Hamblen East  
Shelbyville Central51 @ 17Columbia Central  
Humboldt12 @ 54South Fulton  
Silverdale Academy42 @ 0Boyd-Buchanan  
Red Bank35 @ 12Brainerd  
Marshall County28 @ 7Spring Hill  
Cocke County7 @ 35Daniel Boone  
Collinwood47 @ 20Middleton  
Westwood24 @ 14KIPP Collegiate  
Rhea County14 @ 17Soddy Daisy  
Trinity Christian Academy33 @ 14Gibson County  
Copper Basin12 @ 45Lookout Valley  
Donelson Christian Academy8 @ 35Grace Baptist Academy  
Hampton30 @ 36South Greene  
Nashville Christian14 @ 61Davidson Academy  
Campbell County0 @ 56Fulton  
Johnson County57 @ 0North Greene  
Cumberland Gap34 @ 0Cosby  
Springfield45 @ 24Portland  
East Ridge49 @ 34Sequoyah  
Lake County36 @ 7West Carroll  
Sullivan Central20 @ 42Grainger  
Houston County0 @ 49Riverside  
Upperman49 @ 20Grundy County  
Jackson County6 @ 48Watertown  
Chattanooga Central7 @ 48Anderson County  
Unicoi County41 @ 20West Greene  
Cloudland54 @ 12Jellico  
Whites Creek6 @ 39Stratford  
McKenzie7 @ 55Peabody  
Coffee County Central0 @ 48Riverdale  
Claiborne12 @ 23Chuckey-Doak  
Summit28 @ 14Centennial  
Columbia Academy21 @ 7Eagleville  
Wayne County36 @ 14McEwen  
Scott21 @ 0Northview Academy  
McNairy Central24 @ 27Milan  
Happy Valley44 @ 16Sullivan North  
David Crockett24 @ 21Tennessee  
Waverly Central49 @ 7East Hickman County  
Chattanooga Christian7 @ 35Webb  
Wartburg Central14 @ 47Rockwood  
Sequatchie County30 @ 27York Institute  
Tellico Plains7 @ 54Tyner Academy  
Community12 @ 42Loretto  
North Greene @ 11Twin Springs VA  
East Robertson32 @ 50Westmoreland  
Harriman14 @ 48Greenback  
Greenfield41 @ 0Gleason  
Fayette Ware6 @ 55Giles County  
Sunbright6 @ 46Midway  
Unaka36 @ 18Hancock County  
Mount Juliet Christian Academy28 @ 21Ezell-Harding Christian  
Lausanne Collegiate49 @ 13Southern Baptist MS  
Middle Tennessee Christian40 @ 34Clarksville Academy  
Pickett County12 @ 43Monterey  
Oakdale0 @ 2Oliver Springs  
Macon Road Baptist47 @ 0Coldwater MS  
St. Andrews-Sewanee20 @ 19Middle Tennessee Heat  
South Haven Christian14 @ 66Lighthouse Christian  
Franklin Classical0 @ 48Lancaster Christian Academy  
Overton (Nashville)41 @ 26LaVergne  
Sale Creek15 @ 21Zion Christian Academy  
Stewarts Creek7 @ 24Smyrna  
RePublic61 @ 19Red Boiling Springs  
McCracken County KY 41 @ 27Dyer County  

Legend:

Playoff Game
##
SRS Prediction (The team is favored by that many points.)