Schedule & Scores for Friday, October 14, 2016

ClassAway   HomeLocation
Siegel19 @ 42Blackman  
Dobyns-Bennett34 @ 21Bearden  
Science Hill42 @ 18Jefferson County  
Christian Brothers35 @ 0St. Benedict at Auburndale  
West10 @ 17Heritage  
Jackson North Side29 @ 48Haywood  
McMinn County6 @ 28Ooltewah  
Fulton62 @ 6Union County  
Morristown-Hamblen West42 @ 35Daniel Boone  
Farragut69 @ 7Lenoir City  
Briarcrest Christian17 @ 21Memphis University  
Oakland35 @ 7Riverdale  
Knoxville Catholic55 @ 14Carter  
Bradley Central13 @ 14Hardin Valley Academy  
Dyersburg42 @ 0McNairy Central  
Columbia Central7 @ 53Independence  
Elizabethton55 @ 0West Greene  
Smith County15 @ 13Upperman  
Friendship Christian14 @ 30Donelson Christian Academy  
Father Ryan3 @ 52Brentwood Academy  
Portland13 @ 44Maplewood  
Greeneville77 @ 0Cherokee  
Cane Ridge59 @ 8Glencliff  
Tennessee15 @ 31Sevier County  
Antioch32 @ 27Lebanon  
Franklin48 @ 21McGavock  
Southwind12 @ 42Memphis Central  
Greenback48 @ 12Midway  
Signal Mountain6 @ 37Notre Dame  
Tyner Academy12 @ 26Meigs County  
South Pittsburg54 @ 0Lookout Valley  
Memphis East40 @ 20Millington Central  
Hillsboro42 @ 0Hunters Lane  
Page38 @ 35Giles County  
William Blount6 @ 52Maryville  
Sullivan North42 @ 6North Greene  
Huntingdon49 @ 0Clarksville Academy  
Pope John Paul II21 @ 19Baylor  
Anderson County7 @ 49Knoxville Central  
Mitchell40 @ 0Oakhaven  
Polk County6 @ 35Boyd-Buchanan  
Oneida28 @ 14Harriman  
Overton (Memphis)6 @ 21Munford  
White House0 @ 48Pearl-Cohn  
Roane County3 @ 52Alcoa  
Gatlinburg-Pittman25 @ 22Happy Valley  
Harding Academy35 @ 14Southern Baptist MS  
Walker Valley42 @ 7White County  
Fayette Academy0 @ 48University School of Jackson  
Peabody41 @ 24South Fulton  
Ravenwood16 @ 34Overton (Nashville)  
Liberty Tech Magnet35 @ 0South Gibson  
Smyrna42 @ 17Cookeville  
Lincoln County7 @ 37Summit  
Sequoyah20 @ 40Hixson  
Hillwood7 @ 43Lipscomb Academy  
Lewis County43 @ 25Loretto  
Union City7 @ 55Dresden  
Trousdale County38 @ 21Middle Tennessee Christian  
Austin-East40 @ 0Rockwood  
Franklin County14 @ 35LaVergne  
Chester County14 @ 37Hardin County  
Hamilton18 @ 7Sheffield  
McMinn Central27 @ 42Christian Academy of Knoxville  
Marion County46 @ 3Bledsoe County  
Volunteer41 @ 6Sullivan Central  
Sycamore0 @ 27Camden Central  
Shelbyville Central49 @ 47Stewarts Creek  
Humboldt43 @ 8West Carroll  
Sweetwater0 @ 55Grace Christian  
Marshall County49 @ 12Spring Hill  
Mt Pleasant36 @ 27Richland  
Westwood14 @ 41Lexington  
Rhea County37 @ 7Soddy Daisy  
Westview20 @ 49Jackson South Side  
East Nashville Magnet0 @ 23Goodpasture Christian  
East Hickman County7 @ 43Fairview  
Hampton59 @ 20South Greene  
Nashville Christian40 @ 7Gordonsville  
Jo Byrns51 @ 28Pickett County  
Cumberland Gap47 @ 12Cosby  
Karns16 @ 54Campbell County  
Jackson Christian44 @ 27McKenzie  
Grundy County21 @ 36York Institute  
White House-Heritage22 @ 28Whites Creek  
Lake County38 @ 0Gleason  
Wooddale12 @ 10Brighton  
Howard Tech7 @ 13East Ridge  
Houston County34 @ 46Perry County  
Jackson County35 @ 6Eagleville  
Chattanooga Central14 @ 9East Hamilton  
Kirby27 @ 20Bolton  
Unicoi County35 @ 22Claiborne  
Davidson Academy50 @ 46Franklin Road Academy  
Cloudland40 @ 8Hancock County  
Halls (Halls)6 @ 46Adamsville  
Ezell-Harding Christian13 @ 45Battle Ground Academy  
Coffee County Central7 @ 13Warren County  
Oliver Springs42 @ 29Tellico Plains  
Riverside35 @ 7Hickman County  
Brainerd0 @ 35Silverdale Academy  
Macon County10 @ 9Springfield  
Wayne County34 @ 0McEwen  
Scott47 @ 14Loudon  
Obion County35 @ 41Dyer County  
David Crockett14 @ 31Morristown-Hamblen East  
Waverly Central40 @ 0Scotts Hill  
Cornersville12 @ 25Columbia Academy  
Chattanooga Christian0 @ 47Red Bank  
Stewart County0 @ 58Harpeth  
Bolivar Central38 @ 53Melrose  
Lancaster Christian Academy34 @ 12Macon Road Baptist  
Clay County20 @ 38Red Boiling Springs  
East Robertson7 @ 51Watertown  
Tipton-Rosemark Academy7 @ 42St. Georges  
Cumberland County0 @ 23Livingston Academy  
Fayette Ware42 @ 66Covington  
Cannon County16 @ 50Sequatchie County  
Sunbright13 @ 34Jellico  
Sullivan East53 @ 28Sullivan South  
Unaka16 @ 51Oakdale  
Mount Juliet Christian Academy34 @ 40Kings Academy  
Huntland42 @ 14Moore County  
St. Andrews-Sewanee0 @ 2Freedom Academy AL  
The Webb School27 @ 68Sacred Heart of Jesus  
Hendersonville Christian Academy6 @ 52Lighthouse Christian  
Franklin Christian Academy62 @ 0South Haven Christian  
Zion Christian Academy39 @ 80Community  
Summertown8 @ 32Fayetteville  
Tennessee Christian Academy0 @ 2Copper Basin  

Legend:

Playoff Game
##
SRS Prediction (The team is favored by that many points.)