Schedule & Scores for Friday, October 22, 2010

ClassAway   HomeLocation
Maryville52 @ 6William Blount  
Alcoa51 @ 0McMinn Central  
Science Hill6 @ 49Dobyns-Bennett  
Sevier County37 @ 7South-Doyle  
Lenoir City7 @ 16Farragut  
Covington12 @ 42Milan  
Wilson Central16 @ 14Station Camp  
Riverdale50 @ 21Cookeville  
East Hamilton7 @ 45Red Bank  
Jackson North Side44 @ 15Dyersburg  
Oakland35 @ 8Christian County KY  
Gordonsville41 @ 14Clay County  
Cheatham County Central28 @ 41Waverly Central  
St. Georges55 @ 3First Assembly Christian  
Columbia Central49 @ 13Centennial  
Lexington40 @ 27Liberty Tech Magnet  
Friendship Christian62 @ 0Red Boiling Springs  
Germantown29 @ 48Ridgeway  
Father Ryan34 @ 7McCallie  
Battle Ground Academy41 @ 23Pope John Paul II  
Portland12 @ 49Mount Juliet  
Greeneville72 @ 13Grainger  
Cane Ridge0 @ 35Overton (Nashville)  
Tennessee10 @ 24Daniel Boone  
Boyd-Buchanan22 @ 6Marion County  
Southwind8 @ 35Wooddale  
Evangelical Christian42 @ 7Fayette Academy  
Tyner Academy27 @ 0Howard Tech  
LaVergne14 @ 16Independence  
South Pittsburg7 @ 42Polk County  
Page13 @ 7Marshall County  
Anderson County26 @ 13Hardin Valley Academy  
Oneida25 @ 28Sunbright  
Knoxville Central20 @ 22Powell  
White House7 @ 42Springfield  
Maplewood44 @ 20Stratford  
Hardin County7 @ 28Lawrence County  
Camden Central40 @ 7Creek Wood  
Peabody45 @ 6South Fulton  
Seymour28 @ 22Cherokee  
Crockett County7 @ 14Ripley  
St. Benedict at Auburndale23 @ 26Briarcrest Christian  
Sequoyah14 @ 37Loudon  
McGavock21 @ 12Antioch  
Raleigh-Egypt0 @ 48Cordova  
Union City40 @ 60Lake County  
Franklin Road Academy24 @ 27Donelson Christian Academy  
Morristown-Hamblen East14 @ 21Jefferson County  
Moore County0 @ 35Cascade  
Franklin County21 @ 6Coffee County Central  
Jackson Central Merry27 @ 35McNairy Central  
Shelbyville Central41 @ 7White County  
Memphis Central24 @ 22Melrose  
Sweetwater14 @ 0Notre Dame  
Cocke County27 @ 40Morristown-Hamblen West  
Collinwood35 @ 14Cornersville  
Copper Basin63 @ 7Lookout Valley  
Haywood14 @ 47Westview  
Jackson South Side59 @ 20Fayette Ware  
Campbell County21 @ 13Halls (Knoxville)  
Heritage0 @ 42Knoxville Catholic  
Loretto20 @ 40Columbia Academy  
Jo Byrns43 @ 7Clarksville Academy  
Watertown20 @ 56Trousdale County  
Jackson Christian20 @ 33Harding Academy  
Grundy County28 @ 31Grace Christian  
Houston County20 @ 39White House-Heritage  
Gleason39 @ 3Scotts Hill  
Chattanooga Central9 @ 0East Ridge  
West Greene26 @ 27Chuckey-Doak  
Whites Creek14 @ 27East Nashville Magnet  
Riverside41 @ 7Stewart County  
Brainerd27 @ 21Hixson  
Wayne County48 @ 50Perry County  
Harpeth0 @ 7Montgomery Central  
Scott41 @ 14Upperman  
Happy Valley29 @ 12Hampton  
Hunters Lane23 @ 29Glencliff  
David Crockett14 @ 35Sullivan South  
Chattanooga Christian54 @ 20Whitwell  
Bolivar Central20 @ 21Chester County  
Wartburg Central27 @ 32Oliver Springs  
Sequatchie County41 @ 6Meigs County  
Spring Hill35 @ 7Hickman County  
McEwen14 @ 42Nashville Christian  
West Creek54 @ 7Northwest  
Midway12 @ 14Hancock County  
Memphis Academy of Health Sciences8 @ 46Oakhaven  
Cumberland County28 @ 35Roane County  
Richland14 @ 36Mt Pleasant  
Harriman41 @ 42Coalfield  
Greenfield47 @ 28Halls (Halls)  
Middleton32 @ 41Tipton-Rosemark Academy  
Bishop Byrne24 @ 58Rossville Christian Academy  
Union County14 @ 69Gibbs  
South Greene7 @ 18Claiborne  
Jellico22 @ 19Oakdale  
Pickett County16 @ 46Jackson County  
St. Andrews-Sewanee0 @ 1Ezell-Harding Christian  
Zion Christian Academy24 @ 0Mount Juliet Christian Academy  
North Atlanta GA 35 @ 12Silverdale Academy  

Legend:

Playoff Game
##
SRS Prediction (The team is favored by that many points.)