Schedule & Scores for Friday, November 6, 2009

ClassAway   HomeLocation
Dobyns-Bennett0 @ 41Maryville  
Whitehaven28 @ 7Germantown  
Oak Ridge7 @ 12McMinn County  
McCallie29 @ 36Briarcrest Christian  
Independence23 @ 16Arlington  
DeKalb County41 @ 35Greenbrier  
Farragut24 @ 7Ooltewah  
Oakland19 @ 14Mount Juliet  
Dickson County28 @ 7Hunters Lane  
Knoxville Catholic24 @ 14Morristown-Hamblen West  
Ridgeway20 @ 21Hardin County  
Trezevant6 @ 19Liberty Tech Magnet  
Powell6 @ 42Sullivan South  
Craigmont7 @ 12Lawrence County  
Cleveland27 @ 28Columbia Central  
Dyersburg20 @ 36Sheffield  
Battle Ground Academy10 @ 45Montgomery Bell Academy  
Northeast27 @ 24Hendersonville  
Millington Central17 @ 19Wooddale  
Fairview18 @ 36Oakhaven  
Tyner Academy7 @ 44Alcoa  
Hillsboro20 @ 17Glencliff  
Page33 @ 30Creek Wood  
Pope John Paul II7 @ 61Brentwood Academy  
Loudon42 @ 15Bledsoe County  
Roane County0 @ 29Polk County  
Fayette Academy20 @ 28Franklin Road Academy  
Gallatin27 @ 10Northwest  
York Institute28 @ 16Sequatchie County  
St. Benedict at Auburndale10 @ 42Baylor  
McGavock20 @ 28Blackman  
Pearl-Cohn0 @ 9Smith County  
Lewis County7 @ 35Camden Central  
Gibbs8 @ 48Red Bank  
Franklin County11 @ 21Cookeville  
Chester County20 @ 45Giles County  
McMinn Central22 @ 32Christian Academy of Knoxville  
Marion County20 @ 17Forrest  
Shelbyville Central6 @ 35Clinton  
Humboldt33 @ 14Douglass  
Silverdale Academy23 @ 63Signal Mountain  
Rossview7 @ 35Brentwood  
Collinwood48 @ 0McEwen  
Westwood0 @ 35Riverside  
Westview28 @ 27Manassas  
Copper Basin33 @ 20Coalfield  
White County14 @ 41Anderson County  
Johnson County15 @ 32Austin-East  
Cumberland Gap12 @ 63Elizabethton  
Springfield0 @ 35Henry County  
Watertown0 @ 46East Robertson  
East Ridge14 @ 30Fulton  
White House-Heritage28 @ 6Mt Pleasant  
Lake County33 @ 26West Carroll  
Stone Memorial0 @ 41Livingston Academy  
Gleason6 @ 34South Fulton  
Kingsbury14 @ 34Crockett County  
Chattanooga Central6 @ 42Greeneville  
West Greene14 @ 45Sullivan North  
Kirby49 @ 21Brighton  
Lookout Valley6 @ 34Gordonsville  
First Assembly Christian24 @ 20Donelson Christian Academy  
Cordova7 @ 42White Station  
Bartlett8 @ 39Melrose  
Monterey0 @ 42Eagleville  
Whites Creek42 @ 6White House  
Coffee County Central0 @ 48Riverdale  
Brainerd26 @ 20Claiborne  
Harpeth29 @ 20Cannon County  
Scott7 @ 28Maplewood  
Happy Valley7 @ 17Gatlinburg-Pittman  
Obion County28 @ 34Fairley  
Cornersville28 @ 41Perry County  
Stewart County28 @ 66Milan  
Tellico Plains20 @ 12Oliver Springs  
Sunbright54 @ 38Cloudland  
Unaka6 @ 32Rockwood  
Riverside Christian Academy20 @ 57St. Georges  
Overton (Nashville)14 @ 34Franklin  
Zion Christian Academy19 @ 42Southern Baptist MS  

Legend:

Playoff Game
##
SRS Prediction (The team is favored by that many points.)