Schedule & Scores for Friday, September 29, 2017:

Class
Away
 
 
 
Home
Location
York55 @ 19Richland Northeast  
Hartsville28 @ 21Abbeville  
Stratford8 @ 63Fort Dorchester  
Socastee27 @ 56Carolina Forest  
Dutch Fork58 @ 0Blythewood  
Easley0 @ 52Hanna  
North Augusta43 @ 13Lower Richland  
Marlboro County27 @ 5St. James  
Boiling Springs18 @ 28Dorman  
West Florence7 @ 35Conway  
Timberland54 @ 0Lake Marion  
Dillon42 @ 8Waccamaw  
Fort Mill20 @ 37Northwestern  
Chester35 @ 34Indian Land  
Manning28 @ 34Hanahan  
Wren35 @ 14Daniel  
Irmo33 @ 20White Knoll  
Spartanburg21 @ 14Byrnes  
Silver Bluff0 @ 30Bamberg-Ehrhardt  
Cane Bay24 @ 17Colleton County  
Crestwood26 @ 0Darlington  
Crestwood26 @ 0Darlington WI  
Union County20 @ 48Eastside  
Rock Hill14 @ 44Gaffney  
Sumter31 @ 20South Florence  
Central35 @ 28Chesterfield  
Chesnee36 @ 29Landrum  
Newberry49 @ 10Woodruff  
Allendale-Fairfax0 @ 50Batesburg-Leesville  
Ashley Ridge20 @ 17Goose Creek  
Greenville42 @ 14Pickens  
Greer70 @ 3Travelers Rest  
Beaufort56 @ 3Stall  
James Island7 @ 35Wando  
Hilton Head Christian Academy23 @ 52Heyward Academy  
Mauldin44 @ 26Riverside  
Berkeley21 @ 16Hilton Head  
Hillcrest39 @ 6Laurens  
Loris16 @ 19Lake City  
Orangeburg-Wilkinson49 @ 28Flora  
Whale Branch20 @ 14Woodland  
Chapman48 @ 18Clinton  
Aiken10 @ 51South Aiken  
Williston-Elko29 @ 10Wagener-Salley  
Midland Valley27 @ 56Airport  
Gilbert38 @ 21Swansea  
McCormick58 @ 0Calhoun Falls Charter  
Laurence Manning Academy23 @ 26Ben Lippen  
West Ashley22 @ 25Summerville  
Aynor12 @ 44Georgetown  
Dreher7 @ 30Chapin  
Blacksburg56 @ 31East Gaston NC  
Heathwood Hall Episcopal0 @ 21Wilson Hall  
St. Josephs Catholic48 @ 51Christ Church Episcopal  
Edisto7 @ 24Strom Thurmond  
Barnwell56 @ 0Calhoun County  
Mid-Carolina21 @ 38Broome  
Columbia0 @ 35Fairfield Central  
Baptist Hill56 @ 0Charleston Math & Science  
Clover27 @ 38Nation Ford  
Lakewood12 @ 14Lugoff-Elgin  
Ware Shoals20 @ 26Whitmire  
Palmetto10 @ 13Emerald  
Marion6 @ 47Carvers Bay  
Battery Creek8 @ 42Wade Hampton (Hampton)  
Westwood36 @ 29Lancaster  
Hilton Head Prep31 @ 61Bethesda Academy GA  
Andrew Jackson14 @ 47Cheraw  
Woodmont13 @ 30Westside  
Walhalla32 @ 13Crescent  
Florence Christian35 @ 20Thomas Sumter Academy  
Hunter-Kinard-Tyler44 @ 6Blackville-Hilda  
Pinewood Prep31 @ 8Cardinal Newman  
Great Falls0 @ 56Timmonsville  
Mullins19 @ 51Andrews  
Colleton Prep Academy0 @ 49St. Andrews GA  
Brookland-Cayce42 @ 7Pelion  
Academic Magnet17 @ 12North Charleston  
Hannah-Pamplico44 @ 8Creek Bridge  
Green Sea-Floyds22 @ 38Lake View  
Northwood Academy0 @ 71Oceanside Collegiate Academy  
Military Magnet Academy6 @ 42St. Johns  
Denmark-Olar0 @ 42Ridge Spring-Monetta  
Fox Creek35 @ 6Johnson  
East Clarendon14 @ 42Hemingway  
North Central7 @ 33Lee Central  
Berea18 @ 28Southside  
Murray22 @ 6Cross  
Kingstree44 @ 13Johnsonville  
Oakbrook Prep0 @ 60Orangeburg Prep  
Eau Claire7 @ 39Saluda  
West-Oak0 @ 49Pendleton  
Burke6 @ 8Garrett Academy Tech  
Spartanburg Christian Academy32 @ 51Lee Academy  
McBee12 @ 66Lewisville  
Laurens Academy64 @ 63Newberry Academy  
North0 @ 44Estill  
North0 @ 44Estill  
Scotts Branch30 @ 12Branchville  
Camden Military27 @ 14Carolina Gladiators NC  
Kings Academy27 @ 7Williamsburg Academy  
Powdersville56 @ 0Carolina Academy (Greeneville)  
St. John's Christian Academy30 @ 44Northside Christian Academy SD  
Carolina Academy (Lake City)14 @ 36John Paul II  
King Academy16 @ 40Davis Academy  
First Baptist38 @ 14Porter-Gaud  
Carolina Wildcats0 @ 54Franklin NC  
Clarendon Hall14 @ 38Wardlaw Academy  
Henry Academy14 @ 12Coastal Christian Prep  
Pee Dee Academy54 @ 40Greenwood Christian  
Beaufort Academy14 @ 53Faith Christian  
Wade Hampton (Greenville)21 @ 42Greenwood  
Christian Academy26 @ 49Trinity-Byrnes  
River Bluff19 @ 41Lexington  
May River14 @ 24Bluffton  
Franklin Christian6 @ 26Buford  
Augusta Christian GA 13 @ 56Hammond  

Legend:

Playoff Game
##
SRS Prediction (The team is favored by that many points.)