Schedule & Scores for Friday, October 3, 2008

ClassAway   HomeLocation
South Pointe28 @ 7Northwestern  
Greenwood17 @ 10West Florence  
Dorman42 @ 0Laurens  
York29 @ 56Rock Hill  
Stratford10 @ 21Goose Creek  
Myrtle Beach13 @ 14Lake City  
Nation Ford0 @ 30Lancaster  
Easley0 @ 62Mauldin  
Woodruff46 @ 13Southside  
South Florence7 @ 49Ridge View  
Boiling Springs16 @ 13Fort Mill  
Timberland69 @ 7Andrews  
Dillon56 @ 7Aynor  
Manning54 @ 6Kingstree  
Fort Dorchester44 @ 14Colleton County  
Irmo14 @ 21Aiken  
Swansea0 @ 42Brookland-Cayce  
Spartanburg17 @ 12Gaffney  
Union County21 @ 49Greer  
White Knoll7 @ 35North Augusta  
Sumter34 @ 6Spring Valley  
Belton-Honea Path21 @ 20West-Oak  
Bishop England45 @ 13Cane Bay  
Fairfield Central19 @ 21Chester  
Allendale-Fairfax42 @ 32Denmark-Olar  
Greenville58 @ 21Wade Hampton (Greenville)  
Carvers Bay6 @ 13Lake View  
Lamar15 @ 0Murray  
Hanna15 @ 16Hillcrest  
Wade Hampton (Hampton)7 @ 10Barnwell  
Orangeburg Prep42 @ 21Calhoun Academy (St. Matthews)  
James Island0 @ 41Beaufort  
Hilton Head Christian Academy28 @ 7Charleston Collegiate  
Berkeley23 @ 21Wando  
Richland Northeast27 @ 28Lexington  
Darlington18 @ 26Marlboro County  
Batesburg-Leesville20 @ 21Gilbert  
Seneca13 @ 16Pickens  
Orangeburg-Wilkinson30 @ 15Dutch Fork  
Cheraw39 @ 0Mullins  
Pendleton31 @ 10Emerald  
Hilton Head20 @ 0North Charleston  
Chapman14 @ 21Blue Ridge  
Chapin24 @ 28Lugoff-Elgin  
Saluda28 @ 26Newberry  
Airport14 @ 17Midland Valley  
Lower Richland19 @ 3Flora  
McCormick6 @ 39Ninety Six  
Crescent13 @ 44Abbeville  
West Ashley21 @ 31Summerville  
St. James19 @ 25Georgetown  
North Myrtle Beach40 @ 46Socastee  
Estill54 @ 0Bethune-Bowman  
Chesterfield53 @ 0Indian Land  
Timmonsville22 @ 12Hannah-Pamplico  
Cardinal Newman12 @ 27Porter-Gaud  
Cross22 @ 0Hardeeville  
Mid-Carolina6 @ 28Strom Thurmond  
Columbia28 @ 14Lee Central  
Baptist Hill27 @ 46Military Magnet Academy  
Clover35 @ 23Westside  
Thomas Sumter Academy24 @ 21Wilson Hall  
Wagener-Salley18 @ 14Johnson  
Camden7 @ 35Crestwood  
St. Johns34 @ 7Academic Magnet  
Palmetto35 @ 53Chesnee  
Marion20 @ 7Loris  
Mann23 @ 16Travelers Rest  
Hilton Head Prep15 @ 55Northwood Academy  
Buford14 @ 20Great Falls  
Lake Marion12 @ 7Bluffton  
Blackville-Hilda41 @ 7Ridge Spring-Monetta  
Woodmont6 @ 41Daniel  
Riverside0 @ 49Clinton  
Walhalla50 @ 24Liberty  
Keenan7 @ 49Central  
Hemingway27 @ 22Creek Bridge  
Hunter-Kinard-Tyler7 @ 53Williston-Elko  
Pinewood Prep13 @ 0Laurence Manning Academy  
Colleton Prep Academy35 @ 14First Baptist  
Southside Christian0 @ 70Christ Church Episcopal  
Stall16 @ 27Battery Creek  
Calhoun County36 @ 9Bamberg-Ehrhardt  
Green Sea-Floyds47 @ 35Johnsonville  
Pelion7 @ 33Edisto  
Calhoun Falls Charter12 @ 53Ware Shoals  
Waccamaw7 @ 31Hanahan  
Garrett Academy Tech6 @ 32Ashley Ridge  
North Central16 @ 62McBee  
Berea41 @ 7Eastside  
Eau Claire7 @ 28Andrew Jackson  
Dixie12 @ 35Blacksburg  
Burke50 @ 46Woodland  
North42 @ 0Fox Creek  
Whitmire22 @ 14Landrum  
Lincoln24 @ 16Branchville  
Kings Academy8 @ 62Dillon Christian  
Lee Academy21 @ 48Laurens Academy  
Carolina Academy (Lake City)13 @ 19King Academy  
Clarendon Hall56 @ 6Cathedral Academy  
Richard Winn Academy21 @ 7Byrnes (Florence)  
Davis Academy20 @ 28Bowman Academy  
Pee Dee Academy36 @ 15Florence Christian  
Andrew Jackson Academy74 @ 44Henry Academy  
Beaufort Academy6 @ 48Palmetto Christian Academy  
Faith Christian6 @ 52Wardlaw Academy  
Ridgeland0 @ 37Silver Bluff  
Pahokee FL 12 @ 38Byrnes  
Bible Baptist GA 26 @ 12Holly Hill Academy  
Northside Christian Academy NC 14 @ 21Westminster Catawba Christian  

Legend:

Playoff Game
##
SRS Prediction (The team is favored by that many points.)