Schedule & Scores for Friday, October 26, 2007

ClassAway   HomeLocation
South Pointe18 @ 41Northwestern  
Hartsville42 @ 14South Florence  
Stratford21 @ 35Goose Creek  
Dutch Fork14 @ 10Richland Northeast  
Myrtle Beach20 @ 0Socastee  
Bluffton15 @ 27Hilton Head  
Gaffney7 @ 0Dorman  
Nation Ford7 @ 53Keenan  
Abbeville34 @ 19West-Oak  
Woodruff48 @ 0Southside  
Blythewood36 @ 6Eau Claire  
Daniel26 @ 0Woodmont  
North Augusta9 @ 34Aiken  
Laurens21 @ 12Hanna  
Boiling Springs14 @ 23Hillcrest  
Hanahan14 @ 12Bishop England  
West Florence6 @ 7Ridge View  
Timberland61 @ 0Lake Marion  
Conway14 @ 27Sumter  
Chester32 @ 26Fairfield Central  
Wren6 @ 27Greenwood  
Fort Dorchester21 @ 35Summerville  
Swansea7 @ 35Chapin  
Spartanburg38 @ 39Lancaster  
Silver Bluff7 @ 8Barnwell  
Crestwood20 @ 14Lakewood  
Rock Hill28 @ 7York  
Christ Church Episcopal26 @ 22Landrum  
Spring Valley19 @ 20Lower Richland  
Greenville35 @ 14Belton-Honea Path  
Carvers Bay48 @ 0Johnsonville  
Greer14 @ 30Union County  
Orangeburg Prep21 @ 6Ben Lippen  
Woodland40 @ 50Wade Hampton (Hampton)  
James Island14 @ 53Berkeley  
Hilton Head Christian Academy8 @ 34Heyward Academy  
Mauldin31 @ 41Byrnes  
Lexington21 @ 63Irmo  
Clinton28 @ 10Mann  
Orangeburg-Wilkinson21 @ 35Wando  
Cheraw55 @ 0Andrew Jackson  
Chapman31 @ 20Chesnee  
Porter-Gaud24 @ 7Laurence Manning Academy  
Ninety Six21 @ 14Emerald  
South Aiken36 @ 33White Knoll  
Carolina Forest24 @ 20North Myrtle Beach  
Saluda13 @ 48Batesburg-Leesville  
Airport48 @ 0Brookland-Cayce  
Midland Valley14 @ 38Strom Thurmond  
McCormick43 @ 6Calhoun Falls Charter  
Crescent42 @ 43Blacksburg  
West Ashley7 @ 35Colleton County  
Aynor24 @ 26Loris  
Dreher21 @ 22Flora  
St. James0 @ 6Georgetown  
Lake City2 @ 20Marlboro County  
Chesterfield28 @ 6McBee  
Pickens28 @ 7Berea  
Timmonsville0 @ 49Lamar  
Westside33 @ 7Easley  
Mid-Carolina7 @ 0Newberry  
Columbia41 @ 8Johnson  
Palmetto Christian Academy12 @ 45Charleston Collegiate  
Clover37 @ 0Fort Mill  
Thomas Sumter Academy31 @ 28Calhoun Academy (St. Matthews)  
Wagener-Salley8 @ 20North  
St. Johns21 @ 20Baptist Hill  
Palmetto55 @ 38Walhalla  
Liberty14 @ 42Pendleton  
Battery Creek13 @ 50Beaufort  
Buford35 @ 12Lee Central  
Carolina Academy (Greeneville)20 @ 49Broome  
Riverside23 @ 10Blue Ridge  
Florence Christian18 @ 41Clarendon Hall  
Hunter-Kinard-Tyler42 @ 7Fox Creek  
Andrews8 @ 28Manning  
Pinewood Prep10 @ 13Wilson Hall  
Great Falls9 @ 12Lewisville  
Mullins12 @ 26Marion  
Southside Christian14 @ 24Hardeeville  
Ridge Spring-Monetta7 @ 20Calhoun County  
Hannah-Pamplico12 @ 43East Clarendon  
Green Sea-Floyds40 @ 6Lincoln  
Pelion26 @ 33Gilbert  
Travelers Rest0 @ 41Seneca  
Waccamaw23 @ 20Kingstree  
Denmark-Olar12 @ 51Bamberg-Ehrhardt  
North Central13 @ 27Indian Land  
North Charleston47 @ 38Stall  
Dixie0 @ 29Ware Shoals  
Bethune-Bowman14 @ 46Cross  
Holly Hill Academy36 @ 6Bowman Academy  
Burke32 @ 7Garrett Academy Tech  
Dillon Christian7 @ 10Byrnes (Florence)  
Scotts Branch28 @ 8Murray  
Creek Bridge20 @ 14Latta  
Wardlaw Academy50 @ 14Long Cane Academy  
First Baptist14 @ 41Hilton Head Prep  
Henry Academy12 @ 44Laurens Academy  
Davis Academy20 @ 44Andrew Jackson Academy  
Pee Dee Academy12 @ 6Richard Winn Academy  
Faith Christian6 @ 24Kings Academy  
Wade Hampton (Greenville)35 @ 6Eastside  
Ridgeland6 @ 23Edisto  
St. Paul's Academy0 @ 1St. John's Christian Academy  
Hickory Grove Christian NC 8 @ 22Westminster Catawba Christian  

Legend:

Playoff Game
##
SRS Prediction (The team is favored by that many points.)