Schedule & Scores for Friday, October 26, 2018

ClassAway   HomeLocation
Tigard27 @ 14Tualatin  
Aloha30 @ 14Southridge  
Silverton17 @ 14West Albany  
Cascade Christian61 @ 13St. Marys  
Canby7 @ 34Roseburg  
West Salem42 @ 14Sprague  
Redmond0 @ 19Ashland  
Century16 @ 47Sherwood  
Sunset63 @ 42Westview  
Wilsonville53 @ 7Pendleton  
Baker17 @ 10Astoria  
Gresham14 @ 28Sandy  
Thurston20 @ 28Churchill  
La Salle28 @ 64Scappoose  
Beaverton14 @ 62Jesuit  
Reynolds40 @ 54Barlow  
Clackamas24 @ 22Central Catholic  
South Salem33 @ 40McNary  
Mountain View24 @ 7Bend  
Cottage Grove32 @ 24Newport  
North Valley31 @ 16Henley  
Lakeridge14 @ 28Lake Oswego  
West Linn46 @ 14Oregon City  
Grants Pass6 @ 56Sheldon  
Willamina14 @ 49Clatskanie  
Lincoln52 @ 27Grant  
Rainier48 @ 24Taft  
Lost River29 @ 7Illinois Valley  
Forest Grove13 @ 0Hood River Valley  
Hidden Valley24 @ 12Brookings-Harbor  
Central Linn33 @ 28Regis  
Ridgeview33 @ 53Crater  
Heppner51 @ 12Stanfield  
Elmira @ 6Stayton  
Newberg35 @ 8Glencoe  
McKay0 @ 20Crescent Valley  
Enterprise14 @ 42Elgin  
Sutherlin60 @ 16Siuslaw  
North Medford0 @ 35South Medford  
Corvallis41 @ 10South Albany  
Dallas14 @ 28Central  
Colton22 @ 53Santiam  
Burns26 @ 6Vale  
Parkrose26 @ 21St. Helens  
Salem Academy7 @ 45Madras  
Amity45 @ 7Dayton  
Hillsboro28 @ 6Milwaukie/Milwaukie Academy of the Arts  
Tillamook13 @ 18Woodburn  
Glide20 @ 21Lakeview  
Molalla6 @ 12North Marion  
Liberty48 @ 27McMinnville  
Summit14 @ 17Mountainside  
Madison8 @ 56Roosevelt  
North Marion @ 5Woodburn  
Creswell0 @ 45Monroe  
Clatskanie @ Santiam Christian  
Harrisburg48 @ 27Pleasant Hill  
North Salem7 @ 44Lebanon  
Knappa74 @ 0Portland Christian  
North Eugene34 @ 14Springfield  
Willamette46 @ 62Eagle Point  
Cleveland30 @ 50Putnam  
South Eugene22 @ 55North Bend  
South Umpqua0 @ 8Douglas (Winston)  
Franklin26 @ 30Jefferson (Portland)  
Oakridge58 @ 44Waldport  
Rogue River49 @ 8Reedsport  
Warrenton54 @ 6Nestucca  
La Pine6 @ 46Santiam Christian  
Toledo42 @ 69Coquille  
Vernonia60 @ 12Gaston  
Jefferson (Jefferson)49 @ 18Oakland  
Yamhill-Carlton22 @ 14Blanchet Catholic  
Culver7 @ 49Sheridan  
Umatilla28 @ 30Irrigon  
Benson Tech14 @ 63Wilson  
North Douglas6 @ 46Falls City/Kings Valley Charter  
Glendale50 @ 28North Lake  
Myrtle Point14 @ 24Prospect  
Chemawa Indian6 @ 55Kennedy  
Dufur22 @ 12Wallowa  
Triad14 @ 42Riddle  
Crane26 @ 30Imbler  
Elkton62 @ 0Siletz Valley  
Triangle Lake @ 31Gilchrist  
Triangle Lake30 @ 7Jewell  
Union14 @ 7Camas Valley  
Yoncalla80 @ 46Perrydale  
Days Creek24 @ 36Bonanza  
Mohawk8 @ 50Mapleton  
St. Paul76 @ 6Lowell  
Douglas (Portland)12 @ 50Centennial  
Pilot Rock @ 15Adrian  
Weston-McEwen0 @ 16Grant Union  
Corbett0 @ 48Scio  
Butte Falls/Crater Lake22 @ 40Chiloquin  
Adrian/Jordan Valley52 @ 14Pilot Rock/Nixyaawii Community  
Gold Beach/Pacific8 @ 35Bandon  
Kamiakin WA 34 @ 27Hermiston  

Legend:

Playoff Game
##
SRS Prediction (The team is favored by that many points.)