Schedule & Scores for Friday, October 7, 2011

ClassAway   HomeLocation
A-8 man Boise City6 @ 52Buffalo  
Tyrone16 @ 48Balko  
Shattuck46 @ 0Goodwell  
Shattuck46 @ 0Goodwell/Yarbrough  
Sharon-Mutual28 @ 22Forgan  
Guymon15 @ 54Elgin  
Cherokee30 @ 6Geary  
Laverne50 @ 0Kremlin-Hillsdale  
Canton50 @ 52Garber  
Seminole56 @ 12Atoka  
Norman North24 @ 7Putnam City North  
Guthrie60 @ 0Noble  
Bishop McGuinness20 @ 6Elk City  
Edmond Santa Fe35 @ 6Mustang  
Westmoore26 @ 7Del City  
Page59 @ 13Enid  
Jones21 @ 14Millwood  
Frederick55 @ 0Walters  
Verdigris43 @ 21Sequoyah (Claremore)  
Southmoore40 @ 23Norman  
Perkins-Tryon42 @ 12Star-Spencer  
Collinsville0 @ 21Washington (Tulsa)  
Coweta34 @ 24Grove  
Sapulpa19 @ 52Broken Arrow  
Bishop Kelley27 @ 28McAlester  
Lawton48 @ 7Grant  
Bristow28 @ 13Prague  
Putnam City0 @ 35Edmond North  
MacArthur47 @ 9Chickasha  
Yukon20 @ 7Eisenhower  
Madill52 @ 15Lone Grove  
Wayne48 @ 20Elmore City-Pernell  
Heritage Hall57 @ 0Newcastle  
Thomas-Fay-Custer34 @ 0Turpin  
McLoud14 @ 29Cleveland  
Lindsay57 @ 21Mount St. Mary  
Oologah28 @ 42Catoosa  
Checotah35 @ 29Roland  
Sallisaw20 @ 17Fort Gibson  
Muskogee6 @ 42Jenks  
Plainview24 @ 28Purcell  
Pryor13 @ 6Claremore  
Broken Bow28 @ 13Webster  
Fairview35 @ 26Hooker  
Jay0 @ 49Wagoner  
Ringling57 @ 14Wilson  
Ponca City0 @ 63Stillwater  
Casady14 @ 21St. Marks TX  
Tonkawa13 @ 33Alva  
Pauls Valley49 @ 22Dickson  
Midwest City33 @ 7Moore  
Piedmont7 @ 6Woodward  
Glenpool53 @ 27Santa Fe South  
Beggs40 @ 21Victory Christian  
Edison12 @ 35Tahlequah  
Morrison57 @ 8Drumright  
Spiro30 @ 12Hugo  
Henryetta12 @ 21Chandler  
Warner22 @ 27Savanna  
Muldrow10 @ 36Hilldale  
Hartshorne59 @ 7Panama  
Durant7 @ 42Ardmore  
Bethel35 @ 42Little Axe  
Northwest Classen0 @ 43Duncan  
Cache0 @ 49Clinton  
Harrah28 @ 0Tecumseh  
Okeene20 @ 21Crescent  
Newkirk41 @ 12Chouteau-Mazie  
Putnam City West0 @ 35Shawnee  
Gore15 @ 0Porum  
Comanche32 @ 6Washington (Washington)  
Dibble53 @ 14Maysville  
Watonga28 @ 36Cashion  
Minco62 @ 19Pioneer-Pleasant Vale  
Oklahoma Centennial12 @ 20Marshall  
Colcord20 @ 21Kansas  
Mooreland6 @ 46Beaver  
Apache21 @ 18Snyder  
Blackwell0 @ 55Metro Christian  
Westville20 @ 27Locust Grove  
Pocola34 @ 33Talihina  
Marietta37 @ 6Antlers  
Valliant26 @ 32Eufaula  
Oklahoma Union0 @ 28Haskell  
Hulbert6 @ 53Afton  
Wilburton20 @ 7Heavener  
Pawnee30 @ 38Caney Valley  
Caddo53 @ 6Weleetka  
Western Heights19 @ 67Ada  
Cordell6 @ 55Hobart  
Quapaw21 @ 20Salina  
Liberty14 @ 32Hominy  
Oklahoma Bible0 @ 29Texhoma  
Chelsea17 @ 14Pawhuska  
Konawa0 @ 1Christian Heritage  
Ketchum8 @ 29Wyandotte  
Tishomingo14 @ 18Coalgate  
Sayre16 @ 47Carnegie  
Capitol Hill0 @ 61Altus  
Riverside Indian8 @ 55Weatherford  
Wellston6 @ 59Hinton  
Foyil56 @ 14Barnsdall  
Haileyville26 @ 14Quinton  
Burns Flat-Dill City22 @ 38Hollis  
Bray-Doyle6 @ 39Stratford  
Dewar26 @ 50Gans  
Merritt8 @ 24Seiling  
Keota52 @ 53Allen  
Coyle54 @ 72Timberlake  
Ryan48 @ 0Grandfield  
Deer Creek (Lamont)28 @ 0Southwest Covenant  
Paoli28 @ 18Alex  
Agra52 @ 22Watts  
South Coffeyville50 @ 18Summit Christian Academy  
Waurika22 @ 50Velma-Alma  
Cave Springs14 @ 44Canadian  
Waukomis44 @ 30Waynoka  
Life Christian6 @ 56Rejoice Christian  
Oaks-Mission48 @ 0Wesleyan Christian  
Strother6 @ 56Webbers Falls  
Mountain View-Gotebo28 @ 48Thackerville  
Duke30 @ 20Cement  
Central13 @ 16East Central  
Wetumka62 @ 21Victory Life Academy  
Sequoyah (Tahlequah)49 @ 14Inola  
South Haven Christian TN 14 @ 62Windsor Hills Baptist  

Legend:

Playoff Game
##
SRS Prediction (The team is favored by that many points.)