Schedule & Scores for Friday, October 29, 2010

ClassAway   HomeLocation
A-8 man Boise City50 @ 0Goodwell  
A-8 man Boise City50 @ 0Goodwell/Yarbrough  
Shattuck58 @ 12Waynoka  
Sharon-Mutual29 @ 8Tyrone  
Forgan32 @ 6Balko  
Hooker6 @ 54Oklahoma Bible  
Laverne46 @ 14Geary  
Canton45 @ 28Ringwood  
Medford20 @ 54Timberlake  
Kremlin-Hillsdale6 @ 41Seiling  
Union51 @ 14Enid  
East Central38 @ 35Grove  
Norman North14 @ 31Edmond Memorial  
Guthrie69 @ 0Western Heights  
Edmond Santa Fe10 @ 17Edmond North  
Westmoore7 @ 43Mustang  
Page19 @ 49Owasso  
Wagoner54 @ 8McLain Science & Tech  
Anadarko14 @ 7Tuttle  
Frederick21 @ 32Lindsay  
Berryhill12 @ 21Nowata  
Southmoore56 @ 6Shawnee  
Perkins-Tryon24 @ 21Bristow  
Metro Christian61 @ 27Inola  
Victory Christian33 @ 8Star-Spencer  
Memorial16 @ 14Collinsville  
Washington (Washington)52 @ 26Cordell  
Lawton42 @ 0Putnam City  
Clinton38 @ 14Elk City  
Putnam City North42 @ 40Moore  
Wayne24 @ 27Wynnewood  
Thomas-Fay-Custer34 @ 14Texhoma  
Alva15 @ 31Oklahoma Christian  
Stigler0 @ 32Pocola  
Muskogee3 @ 70Norman  
Plainview27 @ 24Madill  
Pryor27 @ 20Edison  
Holland Hall35 @ 14Casady  
Broken Bow28 @ 13Sallisaw  
Ringling28 @ 7Healdton  
Tecumseh22 @ 14McLoud  
Ponca City14 @ 41Bixby  
Roland12 @ 35Okmulgee  
Woodward14 @ 40Elgin  
Vinita0 @ 21Catoosa  
Pauls Valley6 @ 49Sulphur  
Noble6 @ 55Ada  
Kansas20 @ 50Commerce  
Piedmont54 @ 46Guymon  
Kiefer52 @ 6Watts  
Keys28 @ 22Henryetta  
Beggs20 @ 21Checotah  
Christian Heritage45 @ 21Luther  
Locust Grove14 @ 36Sequoyah (Claremore)  
Warner13 @ 33Wewoka  
Prague35 @ 13Little Axe  
Lexington19 @ 12Meeker  
Lone Grove48 @ 14Dickson  
Durant46 @ 12Northwest Classen  
Bethel14 @ 13Chandler  
Cache3 @ 27Bishop McGuinness  
Caney Valley33 @ 22Chouteau-Mazie  
Mount St. Mary28 @ 20Comanche  
Chisholm0 @ 42Pioneer-Pleasant Vale  
Hale32 @ 50McAlester  
Coalgate47 @ 21Antlers  
Webster7 @ 63Hilldale  
Wyandotte15 @ 55Colcord  
Southeast20 @ 48El Reno  
Dibble7 @ 42Stratford  
Minco14 @ 35Okeene  
Oklahoma Centennial19 @ 49Kingfisher  
Pawhuska7 @ 20Woodland  
Skiatook22 @ 45Bishop Kelley  
Miami21 @ 19Mannford  
Kingston46 @ 20Marietta  
Blackwell36 @ 42Dewey  
Westville0 @ 48Sequoyah (Tahlequah)  
Mounds14 @ 47Holdenville  
Barnsdall13 @ 12Drumright  
Kellyville12 @ 42Verdigris  
Wilburton6 @ 41Vian  
Marshall21 @ 20Weatherford  
Santa Fe South46 @ 40Cushing  
Rush Springs43 @ 6Maysville  
Panama0 @ 18Heavener  
Quapaw26 @ 39Ketchum  
Grant0 @ 49Del City  
Hugo6 @ 49Seminole  
Canadian0 @ 45Victory Life Academy  
Chelsea6 @ 20Newkirk  
Justice Wilson SeeWorth Academy0 @ 15Newcastle  
College0 @ 66Washington (Tulsa)  
Tishomingo33 @ 27Konawa  
Sayre7 @ 47Apache  
Carnegie33 @ 12Snyder  
Wilson0 @ 49Elmore City-Pernell  
Riverside Indian8 @ 39Bridge Creek  
Wellston39 @ 69Cashion  
Turpin40 @ 18Mooreland  
Haileyville7 @ 39Savanna  
Burns Flat-Dill City6 @ 48Mangum  
Dewar50 @ 0Allen  
Merritt14 @ 54Cherokee  
Keota0 @ 48Gans  
Coyle26 @ 72Covington-Douglas  
Temple42 @ 22Corn Bible Academy  
Paoli61 @ 14Sasakwa  
Cave Springs12 @ 48Weleetka  
Porum0 @ 1Quinton  
Oaks-Mission42 @ 27Summit Christian Academy  
Mountain View-Gotebo28 @ 36Cement  
Arkoma66 @ 60Bokoshe  
Copan6 @ 27Agra  
Duke50 @ 41Grandfield  
Central7 @ 14Coweta  
Kinta46 @ 0Prue  

Legend:

Playoff Game
##
SRS Prediction (The team is favored by that many points.)