Schedule & Scores for Friday, October 15, 2010

ClassAway   HomeLocation
Buffalo28 @ 60Tyrone  
Shattuck38 @ 0Boise City  
Waynoka40 @ 27Balko  
Guymon7 @ 62Clinton  
Cherokee50 @ 6Ringwood  
Laverne40 @ 14Garber  
Canton15 @ 34Seiling  
Bishop McGuinness14 @ 28Elgin  
Edmond Santa Fe61 @ 0Grant  
Westmoore15 @ 38Edmond North  
Page16 @ 48Bartlesville  
Wagoner29 @ 14Oologah  
Frederick21 @ 24Washington (Washington)  
Verdigris41 @ 7Locust Grove  
Fort Gibson34 @ 62Hilldale  
Perkins-Tryon27 @ 32Prague  
Collinsville20 @ 41McAlester  
Coweta41 @ 14Tahlequah  
Cleveland54 @ 35Cushing  
Victory Christian14 @ 24Keys  
Bishop Kelley0 @ 21Washington (Tulsa)  
Lawton26 @ 12Del City  
Vian54 @ 0Panama  
Bristow27 @ 32Chandler  
Putnam City41 @ 59Mustang  
Bixby20 @ 19Enid  
Yukon42 @ 39Putnam City North  
Madill42 @ 14Sulphur  
Wayne20 @ 7Rush Springs  
Thomas-Fay-Custer49 @ 14Oklahoma Bible  
Lindsay55 @ 20Walters  
Checotah35 @ 38Henryetta  
Muskogee27 @ 7Shawnee  
Wynnewood20 @ 36Stratford  
Pryor7 @ 41East Central  
Holland Hall38 @ 14Episcopal TX  
Fairview14 @ 41Mooreland  
Dewey35 @ 62Inola  
Ponca City7 @ 47Union  
Commerce40 @ 7Wyandotte  
Star-Spencer14 @ 28Bethel  
Central (Sallisaw)46 @ 6Haileyville  
Piedmont28 @ 53Elk City  
Glenpool61 @ 27Tecumseh  
Kiefer45 @ 0Summit Christian Academy  
El Reno13 @ 55Ada  
Beggs31 @ 6Roland  
Edison0 @ 28Grove  
Purcell42 @ 24Pauls Valley  
Spiro21 @ 22Seminole  
Bridge Creek54 @ 24Marlow  
Talihina51 @ 13Heavener  
Hinton0 @ 36Snyder  
Northwest Classen0 @ 54Chickasha  
Cache0 @ 42Woodward  
Wewoka13 @ 6Savanna  
Okeene21 @ 28Cashion  
Hale21 @ 17Memorial  
Little Axe41 @ 28Okmulgee  
Putnam City West7 @ 64Norman  
Southeast12 @ 39Noble  
Comanche20 @ 22Hobart  
Crooked Oak32 @ 28Perry  
Watonga40 @ 6Alva  
Velma-Alma52 @ 0Maysville  
Minco13 @ 49Crescent  
Elmore City-Pernell54 @ 12Dibble  
Healdton56 @ 14Bray-Doyle  
Skiatook41 @ 0College  
Kingston44 @ 0Antlers  
Westville26 @ 49Sequoyah (Claremore)  
Marietta41 @ 22Konawa  
Oklahoma Union14 @ 26Porter  
Luther8 @ 14Northeast  
Mounds8 @ 19Caney Valley  
Barnsdall7 @ 42Hominy  
Mangum14 @ 33Carnegie  
Kellyville6 @ 36Cascia Hall  
Wilburton0 @ 32Coalgate  
Pawnee7 @ 26Pawhuska  
Marshall12 @ 42Heritage Hall  
Caddo46 @ 0Victory Life Academy  
Western Heights14 @ 48Deer Creek (Edmond)  
Cordell48 @ 28Mount St. Mary  
Liberty19 @ 20Yale  
Canadian12 @ 38Gans  
Chelsea33 @ 12Chouteau-Mazie  
Justice Wilson SeeWorth Academy0 @ 47Oklahoma Centennial  
Tishomingo14 @ 50Davis  
Wilson7 @ 46Waurika  
Riverside Indian0 @ 55Anadarko  
Wellston47 @ 70Pioneer-Pleasant Vale  
Turpin27 @ 21Texhoma  
Burns Flat-Dill City12 @ 62Sayre  
Dewar51 @ 8Weleetka  
Davenport50 @ 0Sasakwa  
Merritt16 @ 45Geary  
Ryan58 @ 0Cement  
Woodland39 @ 6Drumright  
Deer Creek (Lamont)42 @ 8Forgan  
Southwest Covenant3 @ 30Medford  
Corn Bible Academy16 @ 44Tipton  
Temple50 @ 0Grandfield  
Paoli63 @ 18Macomb  
Oklahoma Christian Academy0 @ 46Alex  
Agra26 @ 32Wesleyan Christian  
Central (Marlow)24 @ 22Cyril  
South Coffeyville0 @ 46Welch  
Waukomis18 @ 52Covington-Douglas  
Porum0 @ 1Warner  
Oaks-Mission6 @ 52Depew  
Riverfield Country Day0 @ 45Coyle  
Arkoma58 @ 88Midway  
Copan12 @ 46Watts  
Duke40 @ 82Thackerville  
Sequoyah (Tahlequah)46 @ 43Metro Christian  
Kinta46 @ 24Bokoshe  

Legend:

Playoff Game
##
SRS Prediction (The team is favored by that many points.)