Schedule & Scores for Friday, October 20, 2017:

Class
Away
 
 
 
Home
Location
Austintown-Fitch @ 15Boardman  
Harding (Fairport Harbor) @ 5Hawken  
Dublin Scioto @ 3Thomas Worthington  
Winton Woods9 @ St. Francis de Sales (Columbus)  
Ursuline4 @ Cardinal Mooney  
Kirtland3 @ Cuyahoga Heights  
Lima Central Catholic9 @ Troy Christian  
Nordonia @ 6North Royalton  
West Holmes @ 7Ashland  
St. Vincent-St. Mary @ 1Washington (Massillon)  
Hudson4 @ Twinsburg  
Dover6 @ Marietta  
Olentangy @ 9Westerville North  
Brookfield @ 0Memorial (Campbell)  
Elyria @ 4Strongsville  
Perkins @ 3Columbian  
Perrysburg1 @ Northview  
Brunswick3 @ Medina  
Licking Heights7 @ Johnstown-Monroe  
Marion Local0 @ St. Henry  
St. Johns9 @ Parkway  
Marlington10 @ West Branch  
Bishop Ready14 @ Whitehall-Yearling  
Oak Hills7 @ Middletown  
Oak Hills @ 2Life Skills Center  
Northmont20 @ Springboro  
Wapakoneta5 @ Ottawa-Glandorf  
Aquinas @ 4Meadowbrook  
Garaway12 @ Newcomerstown  
Northwest (McDermott) @ 5Green (Franklin Furnace)  
Maumee8 @ Springfield (Springfield)  
Tecumseh @ 5Kenton Ridge  
Grove City @ 26Lincoln  
Archbishop McNicholas @ 7Archbishop Alter  
Struthers8 @ Edgewood (Ashtabula)  
Fairmont2 @ Centerville  
Indian Creek6 @ Crestview (Columbiana)  
Streetsboro3 @ Ravenna  
Shaw5 @ Cleveland Heights  
Big Walnut6 @ Groveport-Madison  
Cambridge @ 12New Philadelphia  
Walnut Ridge2 @ Marion-Franklin  
Canton South3 @ Carrollton  
Hillsdale @ 8Dalton  
Wyoming2 @ Mariemont  
Harrison1 @ Mt Healthy  
Stow-Munroe Falls6 @ Cuyahoga Falls  
Youngstown Christian @ 14Mogadore  
Bellaire8 @ Union Local  
Buchtel8 @ East (Akron)  
Newark @ 4Canal Winchester  
Western Brown @ 7Wilmington  
Rossford @ 0Fostoria  
Lorain @ 0Bedford  
River View1 @ Harrison Central  
Seneca East14 @ Bucyrus  
Indian Valley3 @ Tuscarawas Valley  
Springfield (New Middletown)1 @ Lowellville  
Chillicothe11 @ Washington (Washington Courthouse)  
Miami Trace @ 6Hillsboro  
Smithville17 @ Waynedale  
Fredericktown3 @ Cardington-Lincoln  
Ridgewood1 @ Claymont  
Buckeye Valley @ 18North Union  
Tri-County North @ 3Miami East  
United10 @ Toronto  
Greenville @ 4Troy  
Rogers @ 10Start  
Fairless @ 1Orrville  
Waynesfield-Goshen5 @ Hardin Northern  
Milford @ 10Anderson  
New Richmond1 @ Clinton-Massie  
Hughes Center4 @ Aiken  
Black River @ 1Firelands  
Northeastern @ 15Mechanicsburg  
Riverdale @ 4Van Buren  
Wellington @ 4Brookside  
Normandy @ 2Elyria Catholic  
Mohawk @ 3Carey  
Girard7 @ LaBrae  
Sandusky Central Catholic @ 10Willard  
Plymouth @ 16Monroeville  
Notre Dame @ 9Manchester (Manchester)  
Port Clinton8 @ Huron  
East Liverpool @ 17Weir WV  
London10 @ Bexley  
Rhodes3 @ East Tech  
Utica @ 6Northridge (Johnstown)  
Columbus Crusaders13 @ Whetstone  
Edgerton4 @ Ayersville  
New Miami @ 2Clark Montessori  
Buckeye3 @ Keystone  
Tuscarawas Central Catholic @ 0Malvern  
Federal Hocking @ 17Waterford  
Meigs @ 6Wellston  
Greenon @ 0Cedarville  
Cincinnati College Prep Academy @ 6Lockland  
East Palestine5 @ David Anderson  
Belpre8 @ Eastern (Reedsville)  
Beallsville @ 18Cameron WV  
Vanlue8 @ Arlington  
Meadowdale @ 2Thurgood Marshall  
Rock Hill3 @ Chesapeake  
Southeastern7 @ Adena  
Danbury7 @ Hilltop  
Jackson-Milton @ 6Mineral Ridge  
Middletown Christian15 @ Jefferson Township  
Mississinawa Valley7 @ Arcanum  
Open Door Christian @ 8Northwood  
Miller6 @ Wahama WV  
Fairview (Sherwood)5 @ Holgate  
River Valley (Caledonia)0 @ Marion Harding  
Springfield (Springfield)2 @ Wayne  
John F Kennedy Catholic (Warren)3 @ Villa Angela-St. Joseph  
Shawnee (Springfield) @ 9Jonathan Alder  
Western Reserve (Collins) @ 18St. Paul  
Springfield (Akron) @ Coventry RI  
Broward International FL @ 31Elder  
Maryland School for the Deaf MD @ 4Landmark Christian  
Clay-Battelle WV 23 @ Conotton Valley  
Fairview PA @ Conneaut  

Legend:

Playoff Game
##
SRS Prediction (The team is favored by that many points.)