Schedule & Scores for Friday, September 23, 2016:

Class
Away
 
 
 
Home
Location
Bismarck31 @ 13Williston  
Fargo South38 @ 14Fargo North  
Red River8 @ 41West Fargo  
Grafton/St. Thomas14 @ 49Shanley  
Beulah56 @ 16Turtle Mountain  
Wahpeton0 @ 22Central Valley/Hillsboro  
Stanley/Powers Lake42 @ 18Griggs County Central/Midkota  
Hazen52 @ 0Standing Rock/Selfridge  
Carrington14 @ 20Northern Cass  
Rugby2 @ Lakota  
Mandan0 @ 56Minot/Dakota Memorial  
Lisbon8 @ 49Kindred  
Milnor/North Sargent39 @ 6Oakes  
Jamestown/Medina/Montpelier0 @ 18Dickinson  
Richardton-Taylor/Hebron22 @ 12Tri-County co-op [Drake/Anamoose/Goodrich]  
Park River/Fordville-Lankin14 @ 38Langdon/Munich  
Maple Valley/Enderlin8 @ 29Central Cass  
Grant County/Flasher24 @ 14Beach  
Des Lacs-Burlington46 @ 0Bottineau  
Berthold/Our Redeemers Christian/North Shore7 @ 21Bishop Ryan  
Harvey/Fessenden-Bowdon0 @ 32Larimore  
Mayville-Portland-Clifford-Galesburg @ 3LaMoure  
Mayville-Portland-Clifford-Galesburg54 @ 16LaMoure/Litchville-Marion  
Hatton/Northwood42 @ 26Finley-Sharon/Hope-Page  
Wyndmere/Lidgerwood55 @ 12Sargent Central  
Divide County58 @ 18Ray  
South Border co-op [Wishek/Ashley]8 @ 42Napoleon/Gackle-Streeter  
Richland12 @ 30Hankinson  
Shiloh Christian56 @ 0Central McLean [Turtle Lake-Mercer/Underwood/McC  
St. John34 @ 32Towner-Granville-Upham  
North Border co-op [Walhalla/Pembina] @ North Star co-op [Cando/Bisbee-Egeland]  
North Border co-op [Walhalla/Pembina]36 @ 44North Star/Starkweather  
Mott-Regent9 @ New Salem  
Mott-Regent16 @ 30New Salem/Glen Ullin  
Strasburg/Zeeland0 @ 30Linton/Hazelton-Moffit-Braddock  
Benson County [Leeds/Maddock]6 @ 44Surrey  
Trenton/Trinity Christian45 @ 26Parshall/White Shield  
Mohall/Lansford/Sherwood52 @ 6Tioga  
Kenmare/Bowbells/Burke Central52 @ 16New Town  
Bowman County co-op [Bowman/Scranton]0 @ 24Hettinger/Scranton  
Cavalier6 @ 28Thompson  
New Rockford-Sheyenne60 @ 0Drayton/Valley/Edinburg  
Griggs County Central @ Stanley  
Parshall @ Trenton  
Garrison2 @ Washburn  
Dunseith20 @ 74Rolette/Wolford/Rolla  
North Border co-op [Walhalla/Pembina-Neche] @ 1North Star co-op [Cando/Bisbee-Egeland/Munich/Starkweather]  
Four Winds8 @ 36Midway/Minto  
Ellendale/Edgeley/Kulm43 @ 35Oak Grove Lutheran  
Linton10 @ Strasburg/Zeeland  
Wyndmere6 @ Sargent Central  
North Shore/Parshall/Berthold @ 3Bishop Ryan  
Midway @ Four Winds  

Legend:

Playoff Game
##
SRS Prediction (The team is favored by that many points.)